Kv ve eşim. Gerçekten yoruldum

Allah seninde yardımcın olsun. damlaya damlaya göl olur dedikleri şey benim sabrım sanırım ufak ufak şeyler ama dediğin gibi birikince nefes almaları bile batıyor insana.

ben evimde kuran okutacaktım çalıışıyorumda akşamları gittikce temizliktir vs koşturuyorum yaprak sarması yapıcam annem geldi yardım etti camları sildi cumartesi den pazar da Kuran var ve kv 1 defa aramadı birşeye ihtiyacın varmı diye, o an hiiç problem etmedim gerçekten çünkü yapmak zorunda değil kendine güvenmiyosan okutmasaydın der insan. hepsini hallettim çok şükür kv o gün arkadaşlarıyla plaja gitmiş 🤗 ben evime göre misafir çağırdım gönül isterki kalabalık olsun ama kimsede üst üste olsun istemedim ama kv bana sormadan bütün mahallesini tanıdığım tanımadığım herkesi çağırmış. yeni evliyim kimseyi tanımıyorum da. ben mutfağa ikramlıkları hazırlamaya girdim kv bütün o getirdği arkadaşlarını toplamış evimi gezdiriyor 6 7 kişi hiç abartmıyorum yatak odamın kapısını kilitlemiştim kapıyı zorluyo merak etmişler diye, sıradan bi yatak odası ve benim özel alanım merak edilecek neyi var buranın dedim hala bir ihtimal kapının kolunu indiriyor açarım diye. evim 2 katlı üst kata çıkan olmaz orada işimiz yok diye üst katla ilgilenmedim ve kafile halinde üst katta da odaları bir turistik mekan gibi tanıta tanıta gezdi. arayıp sormadığı için neresi müsait neresi değil bilmiyor ve müsait mi diye sormuyor da.

yani aslında ben sadece konu başında yazdığım 2 parça şeye bu kadar yükselmedim zamanla böyle böyle birikti hepsi.

Gerçekten sızı çok ıyı anlıyorum lafta degıl bana da dıyolardı abartıyorsun dıye trıbe sokmusutm kendımı abartıyor muyum dıye bı baktım bu psıkojıye sokmak ıtsıyolar bız normalız sen farklısın. olması gereken bu gıbı hala mücadele verırım en azından psıkojımı ayakta tutan seyde bu. benım kv de ılk ev alısverısımıze bıle bızle gelmek ıstedı neye ne para verılır bılmezmısız bızım ıyılıgımızı duusnuyormus. eltımı annesıyle çağırırım tanısmak ıcın oturmak ıcıın kv kendı kızkardesını alıp gelır elıme de buzluk böreğini tutuşturur gıtte bunu yap dıye daha gecen gun bıle kp ddoğum gununu kutlmak ıcın bulustuk bıze mantı yaptırdı. evıne mısaıfırlıge gelmıs ınsana mantı yaptırdı. bıze hos seyler soyleyıp öven akrabalarına da dışı sizi içi benı yakar dıyor :halay: allahtan kı allahın adalaetı buyuk yaa arkadası da senın götün kalkmış boyle gelınlerı neden begenmıyorsun dedı :halay:hala kahkaha atarımgarip bı ınsan ya eşimde oylede ben mı ıyı nıyetlı bakıyorum acaba dıyorum :KK61:

Gerçekten sızı çok ıyı anlıyorum lafta degıl bana da dıyolardı abartıyorsun dıye trıbe sokmusutm kendımı abartıyor muyum dıye bı baktım bu psıkojıye sokmak ıtsıyolar bız normalız sen farklısın. olması gereken bu gıbı hala mücadele verırım en azından psıkojımı ayakta tutan seyde bu. benım kv de ılk ev alısverısımıze bıle bızle gelmek ıstedı neye ne para verılır bılmezmısız bızım ıyılıgımızı duusnuyormus. eltımı annesıyle çağırırım tanısmak ıcın oturmak ıcıın kv kendı kızkardesını alıp gelır elıme de buzluk böreğini tutuşturur gıtte bunu yap dıye daha gecen gun bıle kp ddoğum gununu kutlmak ıcın bulustuk bıze mantı yaptırdı. evıne mısaıfırlıge gelmıs ınsana mantı yaptırdı. bıze hos seyler soyleyıp öven akrabalarına da dışı sizi içi benı yakar dıyor :halay: allahtan kı allahın adalaetı buyuk yaa arkadası da senın götün kalkmış boyle gelınlerı neden begenmıyorsun dedı :halay:hala kahkaha atarımgarip bı ınsan ya eşimde oylede ben mı ıyı nıyetlı bakıyorum acaba dıyorum :KK61:
ağzına sağlık o akrabanın dsjsjd

Ilk defa sejin çocuğun düşmüyor diyen kv.
Evet soylenmesi gereken yerde söylüyorum bazende kitleniyorum bisey demiyorum sonradan keske sunu deseydim salak gibi sustum bide bu lafina ragmen diyorum kendime.

Ben esimden bu konuda destek bekledim hep yani benim istemedimi bildigin seylerde bana onlarin yaninda bidaha sorup arada birakma ben bisey soylersem kırılırlar sana iki gun küser 3. Gun barışır beni arada birakma dedim ama yine aynilari oldu ve dun yine eşime dedim bu saatten sonra kim kirilir kim üzülür ben bilmem ama gerekeni gerektiginde ben soylerim sonra bana neden deme diye.
Eşine çok iyi demişsin. Ya Allah korusun birinin evladı, veya anne babası vefat etse " evladını, anneni kaybeden ilk sen değilsin" diye kim der!? Bunu diyenin ağzına kürekle vurmak gerekir. Bu nasıl bir vicdansızlık!

X