27 Aralık 2023 Güncel Bülent Tıraş tüp bebek yaptıranlar, hangi aşamalarda ve ne durumdasınız aceba ?

Ayy hadi inşallah bir sıkıntı yaşamadan transferinizi olursunuz ve sonuca ulaşırsınız. Bende regl bekliyorum umarım gecikmez artık 6 aydır bu süreçteyim beklemek en zoru gerçekten. Bende reg olup gideceğim. ben de bülent hocaya takipliyim güya ama bülent hocayı sadece 1 kez gördüm böyle olduğunu bilmiyordum bu çok kötü bi durum. Herşeyin ona sorularak yapıldığı söylense de ortada dr yok sonuç olarak çok saçma geliyor bana
bana da öyle aynı fikirdeyim hele ki o bitmek bilmeyen sıralar. En son gittiğimde 5,5 saat bekledim muayne için sonrası 10 dk dan kısa sürdü. Bakarsanız en pahalı yerlerden biri ama devlet hastanesinden beter, insanlar geceden geliyor çiftli koltuklarda herkes uzanmış uyuyor, şehirler arası otobüs durağının bekleme salonu gibi. transferei istersek bülent hoca yapıyormuş ama kendisiyle sadece ilk görüşmem sırasında konuştum muayne oldum sonrasında hiç görmedim bu nedenle transferimi de Yiğit Hoca'nın yapmasını isteyeceğim kaç aydır kendisi ile çalışıyoruz en azından kendimi daha iyi emanet ederim. Bu arada Yiğit Hoca'dan da memnunum yanlış anlaşılmasın ama ben her adımda Bülent Hoca'ya sorulduğuna vs inanmıyorum hiç.

bana da öyle aynı fikirdeyim hele ki o bitmek bilmeyen sıralar. En son gittiğimde 5,5 saat bekledim muayne için sonrası 10 dk dan kısa sürdü. Bakarsanız en pahalı yerlerden biri ama devlet hastanesinden beter, insanlar geceden geliyor çiftli koltuklarda herkes uzanmış uyuyor, şehirler arası otobüs durağının bekleme salonu gibi. transferei istersek bülent hoca yapıyormuş ama kendisiyle sadece ilk görüşmem sırasında konuştum muayne oldum sonrasında hiç görmedim bu nedenle transferimi de Yiğit Hoca'nın yapmasını isteyeceğim kaç aydır kendisi ile çalışıyoruz en azından kendimi daha iyi emanet ederim. Bu arada Yiğit Hoca'dan da memnunum yanlış anlaşılmasın ama ben her adımda Bülent Hoca'ya sorulduğuna vs inanmıyorum hiç.
Ay evet cidden sıra olayı illet birşey devlet hastanesinde bile böyle beklemek yok. Bende çok rahatsızım bundan ama artık başlamış bulunduk ne yapalım. Ben yiğit hocayı hiç görmedim ya ordaki uzman dr lar ile hep işlerimi hallediyorum. Evet bende hemşirelerin direk kendi yaptığını düşünmeye başladım. Sağ salim sonuca ulaşalım da artık diyorum ya başka birşey istemiyorum

Ay evet cidden sıra olayı illet birşey devlet hastanesinde bile böyle beklemek yok. Bende çok rahatsızım bundan ama artık başlamış bulunduk ne yapalım. Ben yiğit hocayı hiç görmedim ya ordaki uzman dr lar ile hep işlerimi hallediyorum. Evet bende hemşirelerin direk kendi yaptığını düşünmeye başladım. Sağ salim sonuca ulaşalım da artık diyorum ya başka birşey istemiyorum
evet evet bu negatif durumlardan dolayı sürecimizi etkilemeyelim olsun sonu güzel olsun hepsi unutulur inanıyorum ben, siz hangi aşamadasınız tedavinizin?

Bende Bülent Tıraşa gidiyorum. Transfer için Regl bekliyorum. çok ilaçlar kullandım.. acıkcası biraz zamanın gecmesi beni rahatlattı.. opu dan somra cok ağrılarım vardı hormonlarım allt üst olmuştu. bugün zoladex iğne vurdurdum. umarım transfer süreci daha kolay gecer. ıkı haftaya kadar regl olmam gerekiyor. Acaba 2 yumurta transfer edilir mi.
Bana 2 yumurta transfer etmisti hoca

Ben hiç okadar uzun beklememiştim ama işimden dolayı cok erken saatlerde gidiyorum ve hızlı sıra geliyordu..
3 farklı doktorlarda kontrole girdim.. dediğiniz gibi sadece ilk görüşmede bülen tıraş vardı.. ama bunu belirtmişlerdi.. Bülent tıraş için özel muyahane için fiyatın ıkı katına cıkar demişlerdi.. diğer doktorkardan da memnun kalmıstım cok bir sıkıntı yaşamadım..

Ben hiç okadar uzun beklememiştim ama işimden dolayı cok erken saatlerde gidiyorum ve hızlı sıra geliyordu..
3 farklı doktorlarda kontrole girdim.. dediğiniz gibi sadece ilk görüşmede bülen tıraş vardı.. ama bunu belirtmişlerdi.. Bülent tıraş için özel muyahane için fiyatın ıkı katına cıkar demişlerdi.. diğer doktorkardan da memnun kalmıstım cok bir sıkıntı yaşamadım..
Yani sabahın köründe gitmek gerekiyor o biraz sıkıntı oluyor 8 9 gibi gitiğin zaman öğlen 12 ye kadar bekliyorsun, diğer doktorlarda da evet bir sıkıntı yok ilgililer ama sonuçta arada bir bülent hocayı görmek isterdim

Merhabalar Bülent tıraşı çok fazla öven oldu çevremde acaba güncel fiyatı nedir bilgisi olan var mı?

Merhabalar Bülent tıraşı çok fazla öven oldu çevremde acaba güncel fiyatı nedir bilgisi olan var mı?
Güncel bilmiyorum ama haziran 2023 de sadece hastane ücreti 35 bin, ilaçlara 25 bin vermiştik sonrasında temmuzda hastanenin 45 50 bin civarına ilaçlarında yine 40 bin civarına embriyo dondurma çözdürmenide 10 bin oldığınu öğrenmiştim. Ama şu 2024 fiyatı nedir hiç bilmiyorum. Hatta biz o zaman 2023 mayısta 2400 muayene ücreti ödemiştik.

Öncelikle herkese merhaba . Haziran 2023 de tüp bebeğe başladık. Bende pcos var. Haziranda yumurta toplamam oldu, pcos olduğu için ohss oldum ve 1 hafta boyunca hamile gibi karnım şişti. Benim için şimdiye kadarki en kötü ve acılı süreci burasıydı. Nefes alamadım, sağa sola dönemedim, yürüyemedim, tuvalet yaparken zorlandım gibi gibi. Ama bir şekilde atlattık. Daha sonra rahimde yapışıklık olduğundan 1 eylülde histeroskopi işlemi yapıldı. Hem yapışıklık açıldı hem rahimdeki polipler temizlendi. Bunun üzerine 2 adet dönemi bekleyip tekrardan rahim filmi çekilmem istendi. 1 kasımda rahim filmini çektirdim ve sorun yoktu. Sonrasında 1 regl sonrası süreç başlayacağını söylediler ve şuan cyclo progynova kullanıyorum. 21 günlük bir ilaç ben 15. gündeyim. Dün de zoladex iğne oldum. Bu iğneden çok korkuyordum ucu kalın diye ama vemcaine sprey kullanıp bölgeyi uyuşturduktan sonra iğneyi tanıdığım bir hemşireye yaptırdım. Ne iğne sırasında ne de sonrasında herhangi bir ağrım olmadı. Kanama falan da olmadı. Şimdi cyclo progynova bittikten sonra adetimi bekleyeceğim ve 2. gün doktora gideceğim. Bu da eğer gecikme olmazsa ocak ortalarını bulacak.Estrofem ve transfer sürecine gireceğiz inşallah bir aksilik olmaz. Bekleme sürecindeyim ve bayağı bir uzadı. Sizler ne alemdesiniz, süreç nasıl gidiyor ve memnun kalıp kalmadığınız ya da önerebileceğiniz şeyler var, veya sormak istediğiniz şeyler var mı ?
Merhaba, transfer oldunuz mu acaba🤗

Size bişey soracağım bende diğer reglimde transfer süreci başlayacak , bu ay clyo prognova ve Lucrin depot iğne verdiler farklı şehirde takip yapıyorum transferim Acıbadem’de olacak . Sizce Acıbadem transfer zamanı ne kadar masraf gider

Merhaba süreci devam eden arkadaşlar güncelleme yapabilir mi? Bende temmuzdan beri Bülent hocanın hastasıyım, Nisan ayında transfer planlamam var regl i bekliyorum.

Güncel bilmiyorum ama haziran 2023 de sadece hastane ücreti 35 bin, ilaçlara 25 bin vermiştik sonrasında temmuzda hastanenin 45 50 bin civarına ilaçlarında yine 40 bin civarına embriyo dondurma çözdürmenide 10 bin oldığınu öğrenmiştim. Ama şu 2024 fiyatı nedir hiç bilmiyorum. Hatta biz o zaman 2023 mayısta 2400 muayene ücreti ödemiştik.
Merhaba, transfer oldunuz mu süreç nasıl devam ediyor?

Size bişey soracağım bende diğer reglimde transfer süreci başlayacak , bu ay clyo prognova ve Lucrin depot iğne verdiler farklı şehirde takip yapıyorum transferim Acıbadem’de olacak . Sizce Acıbadem transfer zamanı ne kadar masraf gider
Selamlar bana da lucrin depot verdiler adete yakın bir tarih verip o zaman iğneyi yapmamı söylediler sonrasında adetle gideceğim , sonu güzel olsun inşallah, sizin süreç nasıl ilerliyor

Selamlar bana da lucrin depot verdiler adete yakın bir tarih verip o zaman iğneyi yapmamı söylediler sonrasında adetle gideceğim , sonu güzel olsun inşallah, sizin süreç nasıl ilerliyor
Diğer mersjınızda anlattım canım ama lucrin kist yapıyor dikkat et 🥲bişey de yapamıyoruz o şekilde devam ediyoruz

X