3 4 erkek ile aldatilip affeden erkek?

Arkadaşım ben ve o konuştuğu çocuk bir grubumuz vardı ve genelde orda konuşurlardi çocuğun annesi babasını aldatmış çocuğun psikolojisi epey bozuktu kız bunu da biliyordu sıkıntılı bir durumdu yani

İstediği kadar arkadaşınız olsun. Kendinize neden dert ediyorsunuz, daha açık sorayım aldatılan çocuğa karşı hislerimizi mi var? Konu açacak kadar kafayı takmışsınız.

benim 4 5 senedır çok yakın oldugum bir kız varadı bir de onun 2 aydır konustugu sevgili gibi oldugu bir flörtü vardı çocuk asırı iyi niyetli bi cocuktu kız ıcın cok fedakarlık yaptı ilgilenıyodu falan ama kız bu varken 2 3 kişi ile daha flörtleşti ve üstüne bir de sevgili yapip bu cocukla cinsel şekilde konusmaya veya flört etmeye umut vermeye devam etti

bende cocuga üzüldüm cocukla konusurken bi yandan sevgilisi ile oyun falan oynuyoddu kız umurunda bile dğeildi çocuğa her şeyi anlattım cocuk benım yaptıgımı söylemedi kıza anlattığımı yanı

engelledi falan kız 2 3 gun yalvardı su an cocuk yıne onla konusuyormus:d ben sırf cocuga acıdıgımdan 3 4 senelik arkadaşımı gözden cıkarttım ve cocugun midesizligi iğrenc geldi acıkcası kız diğer sevgilisinden ayrıldıgını söylüyor ayrilmadi kız hangısını seçsem kura çekicem falan dedi dalga geçti cocugun arkasından cocuk bunu bile bile affediyor ne yapayım ikisi ile de mesafe mi koyayım arama midem bulandı gerçekten?
Siz söylesem mi diye konu açtığınızda ne dediler size, boş ver karışma sana ne, buna rağmen söylediniz, yakında çocuk kıza söyler ortak, düşmanları siz olursunuz.

Siz söylesem mi diye konu açtığınızda ne dediler size, boş ver karışma sana ne, buna rağmen söylediniz, yakında çocuk kıza söyler ortak, düşmanları siz olursunuz.
Söyleyeyim mi diye konu açmamistim ki ben ama böyle durumda insan kaybetmiş olmam kurtulmus olurum boşverin

Arkadaşım ben ve o konuştuğu çocuk bir grubumuz vardı ve genelde orda konuşurlardi çocuğun annesi babasını aldatmış çocuğun psikolojisi epey bozuktu kız bunu da biliyordu sıkıntılı bir durumdu yani
Çocuğun geçmişte travması varmış keşke önce kızı uyarıp ayrılmasını sağlasaydınız.
O kadar haklısın ki içimden geleni yazdın :KK70: herkes beni çocuğa göz dikmekle suçladı ihanete göz yummadigim için maalesef onlar için normallesmis
karışma demek normalleştirmek olmuyor ki bakın çocuk affetmiş dürüst oldunuzda elinize ne geçti? Belki açık ilişki yaşıyorlar.
Kendimden örnek vereyim bende aldatılan kız arkadaşlarımı uyardım hiçbiri dinlemedi benim göz koyduğumu zannettiler iftira attılar değmeyecek insanlar için kendimi yıprattım malesef her zaman dürüstlük işe yaramıyor.

Çocuğun geçmişte travması varmış keşke önce kızı uyarıp ayrılmasını sağlasaydınız.

karışma demek normalleştirmek olmuyor ki bakın çocuk affetmiş dürüst oldunuzda elinize ne geçti? Belki açık ilişki yaşıyorlar.
Kendimden örnek vereyim bende aldatılan kız arkadaşlarımı uyardım hiçbiri dinlemedi benim göz koyduğumu zannettiler iftira attılar değmeyecek insanlar için kendimi yıprattım malesef her zaman dürüstlük işe yaramıyor.
şimdi size hak verdim normal böyle dusunmeniz fakat ben bu insanları kaybettiğime uzulmeyecegim kızı uyar demissiniz haklısınız o konuda ve defalarca uyardım üzüldüğümü söyledim kızın umurunda dahi olmadi dalga geçer gibi davranmaya devam etti

Vay arkadaş ablası, kuzeni aldatılsa söylemesi boyun borcu oluyor da, az samimi birine aldatıldığını söylemek niye üzerine vazife değil oluyor ya?

Dolandırılan birine dolandırıldığını söylememeliyiz mi?, kandırılan, aldatılan? E hani empati, bizim de başımıza gelebilirdi duyarlılığı.. Dövülen, şiddet görenleri de görmezden gelelim çünkü bize ne..

Vay arkadaş..

Vay arkadaş ablası, kuzeni aldatılsa söylemesi boyun borcu oluyor da, az samimi birine aldatıldığını söylemek niye üzerine vazife değil oluyor ya?

Dolandırılan birine dolandırıldığını söylememeliyiz mi?, kandırılan, aldatılan? E hani empati, bizim de başımıza gelebilirdi duyarlılığı.. Dövülen, şiddet görenleri de görmezden gelelim çünkü bize ne..

Vay arkadaş..
:') haklısınız... bu zihniyetteki insanların anlayacağıni dusunmesem de

X