3.kez aşılama

Hasber

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2022
258
128
23
Merhaba güzel anneler ve anne adayları ben 3.kez aşılama denemek istedim yaşım tüp bebek için uygun olmadığı için adetin 4.günü gonal-f iğne kullandım 12 gün boyunca 75 mg 2 tane yumurta gelişti 20 mm 18mm sol tarafta çatlatma iğnesi yapıldı 5 şubat gece 11 de yapıldı 7 şubat saat 12 de aşılamam yapıldı, doktor o gün ilişki yasak dedi 5 gün boyunca gün aşırı dedi bugün 3.gün kasık ağrısı ve akıntı var halsizlik var bu sefer gerçekten ümitliyim Rabbim hiç kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah herşey gönlünüzce gönlümüzce olsun İnşallah size sorum aşılama yaptırdıktan sonra nelere dikkat ettiniz ne yiyip ne içtiniz onları yazarmısınız ne gibi belirtileriniz oldu İnşAllah bu sefer tutar Amin 🙏🏻

Üzülme canım her şeyin bir vakti vardır o gün gelecektir emin ol kendini üzme . Ben kafama çok takmıyorum olsa olmasa da Allah'tan sonucu değiştiremiyorsa üzüntüm kendimi yıpratamam .Ki stres de etkiliyor . Benim eşim çok istekli alında :)
Aynen öyle kurban olduğum Allahım isteyen dileyen herkese versin inşallah en hayırlısından aynı valla benimde eşim çok istiyor bklm hayırlısı 🤗

ben de dün pldum aşilamami ilk bnmkisi dpktorum dün gece ilşki istedi ve bugün yani ardarda 3 gün dedi garip geldi bana da dün gece ilşki oldu bzm bakalım

Amin İnşallah Allah razı olsun evet eşiniz o gün veriyor ve yıkama işlemi falan oluyor spermleri 2 saat falan sürüyor daha sonra size enjekte ediyorlar benim de 2 tanecik pcos dan dolayı gelişim zor oluyor ancak iğne veya ilaç ile gelişiyor
Merhaba devlette mi yaptırdınız aşkla mayk özelde mi acaba devlet asılama yapıyor mu

Merhaba güzel anneler ve anne adayları ben 3.kez aşılama denemek istedim yaşım tüp bebek için uygun olmadığı için adetin 4.günü gonal-f iğne kullandım 12 gün boyunca 75 mg 2 tane yumurta gelişti 20 mm 18mm sol tarafta çatlatma iğnesi yapıldı 5 şubat gece 11 de yapıldı 7 şubat saat 12 de aşılamam yapıldı, doktor o gün ilişki yasak dedi 5 gün boyunca gün aşırı dedi bugün 3.gün kasık ağrısı ve akıntı var halsizlik var bu sefer gerçekten ümitliyim Rabbim hiç kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah herşey gönlünüzce gönlümüzce olsun İnşallah size sorum aşılama yaptırdıktan sonra nelere dikkat ettiniz ne yiyip ne içtiniz onları yazarmısınız ne gibi belirtileriniz oldu İnşAllah bu sefer tutar Amin 🙏🏻
Merhaba,öncelikle hayırlısı olmasını diliyorum sizin için umarım beklediğiniz sonucu alırsınız 🌸 yaşınızın tüp bebek için uygun olmadığını söylemişsiniz,merak ettim acaba probleminiz neydi? Bir de özel merkezde mi yaptırıyorsunuz aşılamayı? Çünkü genel olarak doktorlar 2 aşılamadan sonrasında aşılamayı pek önermiyorlar. Tabi sizin süreciniz nasıldır herhangi bir bilgim yok. Ben de iki sene önce bir kez aşılama yaptırmıştım. Beş gün boyunca 75 lik gonalf iğne ve ardından çatlatma iğnesi olmuştum. Benim 19 mm bir adet ve 14 mm bir adet yumurtam gelişmişti. Sizde ikisi birden çatlama olgunluğuna ulaşmış,belki ikiz bile olabilir. Benim negatif sonuçlandığı için bir daha aşılama denemek istedim. 2 yılın ardından tüp bebeğe başladım. Acaba daha önce hsg çekildiniz mi? Çünkü hsg çekilmeden aşılama uygulamak pek doğru olmayacaktır. Umarım bu sefer dileğiniz gerçek olur 🙏

Hemşirenin bana dediği bir hafta ağır işten kaçınmam olmuştur. Kendimi çok fazla yormamam geektiğini, süpürge tutup temizlik yapmayacağımı söylemişti. Onun hariciinde sağlıklo beslenmeye,düzenli uykuya dikkat ettim,aşılamadan iki gün sonrası işimi geri döndüm,ama kendimi çok fazla yormamaya çalışmıştım. Ama tabi benim sonucum negatif oldu. İnşallah mutlu haberi alırsınız🙏🌸

Ben tıp fakültesinde yaptırdım devlet ama yarı özeldi benim 3. Bu diğer 1. Şehir hastanesinde olmuştu 2.özelde olmuştu
Cevabınız için teşekkür ediyorum ben izmir tepecik eğitim araştırma ya gideceğim pazartesi günü bakalım sorun ne niye olmuyor arastırılacak belki bana da aşılama der inşallah devlet yapıyordur özeller çok pahalı malesef 3 yıldır cocıgumuz olmuyor

Cevabınız için teşekkür ediyorum ben izmir tepecik eğitim araştırma ya gideceğim pazartesi günü bakalım sorun ne niye olmuyor arastırılacak belki bana da aşılama der inşallah devlet yapıyordur özeller çok pahalı malesef 3 yıldır cocıgumuz olmuyor
Merhaba. Devlet hastaneleri öncelikle 2 adet aşılama yapıyor eğer olumsuz sonuçlanırsa 3 sefer de tüp bebek deneme hakkı veriyor. Ama burda bazı şartlar var tabi. Sigortalılık süresi,40 yaşını doldurmak gibi vs. Zaten sizi hastanede bilgilendirirler. Ben de üni Hastanesi'ne gitmek istiyorum ama maalesef orda tedavi yöntemimmyol,mecbur özele gidiyorum.

Merhaba benim aşilama dan sonra sekız gün geçti hiç bir belirti yok üç günde nasıl by kadar belirti oluo çok erken psikolojik olabilir sonuç belli oldu mu

Merhaba,öncelikle hayırlısı olmasını diliyorum sizin için umarım beklediğiniz sonucu alırsınız 🌸 yaşınızın tüp bebek için uygun olmadığını söylemişsiniz,merak ettim acaba probleminiz neydi? Bir de özel merkezde mi yaptırıyorsunuz aşılamayı? Çünkü genel olarak doktorlar 2 aşılamadan sonrasında aşılamayı pek önermiyorlar. Tabi sizin süreciniz nasıldır herhangi bir bilgim yok. Ben de iki sene önce bir kez aşılama yaptırmıştım. Beş gün boyunca 75 lik gonalf iğne ve ardından çatlatma iğnesi olmuştum. Benim 19 mm bir adet ve 14 mm bir adet yumurtam gelişmişti. Sizde ikisi birden çatlama olgunluğuna ulaşmış,belki ikiz bile olabilir. Benim negatif sonuçlandığı için bir daha aşılama denemek istedim. 2 yılın ardından tüp bebeğe başladım. Acaba daha önce hsg çekildiniz mi? Çünkü hsg çekilmeden aşılama uygulamak pek doğru olmayacaktır. Umarım bu sefer dileğiniz gerçek olur 🙏
Allah razı olsun güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim bende pcos var 4 buçuk yıldır uğraşıyorum 3.kezdi bu ve sondu evet güzel gelişmişti olmadı ama hayırlısı böyleymiş evet çekildi hsg 2 kere hemde 1.2 yıl önce 2.5 ay falan oluyor istemediler tekrar 1.şehir hastanesinde oldu 2.öz3lde bu 3.cebecide yarı özeldi doktorum doktorum kendi tercihin dedi bende son kez denemek istedim aşılama içinde 24 olman gerekiyor dedi hastanenin kuralıymış birde istersek para ile yaptırabilirdik ama maddi birikim olmadığı için de aşılama denedik son kez ben 6 kez klomen 5 kez femara 3 kez gonalf iğne 12 kez çatlatma iğnesi kullandım bu zamana kadar ama nasip olmadı bklm bekliyorum belki kendiliğinden olur Rabbim büyük isteyen dileyen herkese versin inşallah 🙏🏻 💙

Merhaba. Devlet hastaneleri öncelikle 2 adet aşılama yapıyor eğer olumsuz sonuçlanırsa 3 sefer de tüp bebek deneme hakkı veriyor. Ama burda bazı şartlar var tabi. Sigortalılık süresi,40 yaşını doldurmak gibi vs. Zaten sizi hastanede bilgilendirirler. Ben de üni Hastanesi'ne gitmek istiyorum ama maalesef orda tedavi yöntemimmyol,mecbur özele gidiyorum.
21 yaşındayım bana aşılama yapmazlar mı yani

Merhaba benim aşilama dan sonra sekız gün geçti hiç bir belirti yok üç günde nasıl by kadar belirti oluo çok erken psikolojik olabilir sonuç belli oldu mu
Merhaba çatlatma iğnesi yüzünden vicut 12 gün boyunca gebelik hissi veriyor o yüzdenmiş maalesef buda tutmadı 15.gün adet oldum kısmet değilmiş hayırlısı olur herşeyin inşallah 🙏🏻 💙

Merhaba çatlatma iğnesi yüzünden vicut 12 gün boyunca gebelik hissi veriyor o yüzdenmiş maalesef buda tutmadı 15.gün adet oldum kısmet değilmiş hayırlısı olur herşeyin inşallah 🙏🏻

Merhaba çatlatma iğnesi yüzünden vicut 12 gün boyunca gebelik hissi veriyor o yüzdenmiş maalesef buda tutmadı 15.gün adet oldum kısmet değilmiş hayırlısı olur herşeyin inşallah 🙏🏻 💙
Hayırlısı olsun kendinizi üzmeyin Rabbim inş en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlat nasip eder 🤲 ben de de tek bir belirti yok adetime 7 gün kaldı hiç sanmıyorum vende ümitli değilim olsa illa bi belirti olurdu

X