3 kez kimyasal gebelik geçirdim. Korkuyorum artık

Mrv252525

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2021
84
23
29
Arkadaşım 2.5 yıllık evliyim 1 yıldır korunmayı bıraktık ve 3 kez kimyasal gebelik geçirdim. Değerlerimde bir sorun yok. Ama genetikte kan pıhtılaşması olabilir dendi. Eşimde ise morfoloji bozukluğu çıktı. Değeri 2. Şimdilik ikimizde de bir problem gözükmüyor ama nasip olmuyor. Bu durumda olup tedavi olan var mı? Bana yardımcı olabilir misiniz

Arkadaşım 2.5 yıllık evliyim 1 yıldır korunmayı bıraktık ve 3 kez kimyasal gebelik geçirdim. Değerlerimde bir sorun yok. Ama genetikte kan pıhtılaşması olabilir dendi. Eşimde ise morfoloji bozukluğu çıktı. Değeri 2. Şimdilik ikimizde de bir problem gözükmüyor ama nasip olmuyor. Bu durumda olup tedavi olan var mı? Bana yardımcı olabilir misiniz
Merhaba. Morfoloji bozukluğu yani spermi bozuksa kimyasal gebeliğin sebebi budur. Döllenme oluyor ama asla hamile kalamıyorsunuz. Çok sıkıntılı. Yani Allahın işine haşa karışılmaz ama tüp bebek yapmanız yıpranmamanız ve daha fazla zaman geçmemesi açısından maddi durum varsa güzel bir seçenek

Tüp bebeğe henüz girişmek istemiyorum canım. Eşim ilaç kullanmaya başladı bir de böyle olup hamile kalabilen insanları duyunca hemen tüp bebeğe girişmek istemedim

Merbaha benim de 1 kürtaj 1 kimyasal gebeliğim oldu. Genetik test verdik pıhtılaşma çıktı. Şuan 7+3 haftalık gebeyim keseyi gördüğümüz gibi kan sulandırıcı oksapar iğne başlattı doktorum aynı zamanda ecopirin 150 ml kullanıyorum. Hala kalp atışlarını duyamadık geçen hafta gitmiştim pazartesi duyarız inşaAllah . Duyulmazsa baba da veya sen de genetik başka bir sıkıntı vardır ona bakarız dedi doktorum ama kan sulandırıcı kullandıktan sonra ilk defa 7. Haftaya gelip bebeğimi gördüm

Merbaha benim de 1 kürtaj 1 kimyasal gebeliğim oldu. Genetik test verdik pıhtılaşma çıktı. Şuan 7+3 haftalık gebeyim keseyi gördüğümüz gibi kan sulandırıcı oksapar iğne başlattı doktorum aynı zamanda ecopirin 150 ml kullanıyorum. Hala kalp atışlarını duyamadık geçen hafta gitmiştim pazartesi duyarız inşaAllah . Duyulmazsa baba da veya sen de genetik başka bir sıkıntı vardır ona bakarız dedi doktorum ama kan sulandırıcı kullandıktan sonra ilk defa 7. Haftaya gelip bebeğimi gördüm
Maşallah. Allahım hayırlısıyla sana tutundursun sağlıcakla kucağına almayı da nasip etsin inşallah. Bende corasprin kullanmaya başladım eşimde genetik test verdi. Bir sorun çıkmıyor çok şükür. Gerisini de tevekkül edip Allaha bıraktım hayırlısıyla bana da nasip edecek inşallah :)

X