343. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Aslım hoşgeldin canımcım hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah
resim atarım elbette sana da canım abiye bulmak zor yaa kadıköy e bakamadım ama
ümraniye ye baktım korkunçtu ümraniye de abiyeler pendik te buldum aldım:))

fatmaaa seninle bir dakika semiha yankı çok güzel bir şarkı olur bence
ben çok seviyorum o şarkıyı ama semiha yankı söylüyosa harika:))

günaydın kızlarr. dün giremedim aklım sizdeydi. çok yoğun iş bu aralar tam bizim dönemimiz başladı.
işi olmayanlara tez zmaanda işleri olur işallah. çok zorlu bi süreç gerçekten.
kerem de beni heryerden sildi. iyice ipler koptu. ben de facebookta ilişkisi yok yaptım artık. hayırlısı.
gülçinim elbiseni çok merak ettim bana da yollar mısın resmini???
ben de bugün arkadaşımla elbise bakıcam kuzenimin düğünü için. cumartesi gezip bulamamıştık sonra arkadaşım bi yerde bulmuş. akşam resim çekicem beğenirsem size de yollarım :)

hayırlısı olsun bebeğim allah karşına daha iyilerini çıkarsın evet evet canım sende mail at görelim nasılmış :KK70:

Aslım hoşgeldin canımcım hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah
resim atarım elbette sana da canım abiye bulmak zor yaa kadıköy e bakamadım ama
ümraniye ye baktım korkunçtu ümraniye de abiyeler pendik te buldum aldım:))

fatmaaa seninle bir dakika semiha yankı çok güzel bir şarkı olur bence
ben çok seviyorum o şarkıyı ama semiha yankı söylüyosa harika:))

hayırlısı olsun bebeğim allah karşına daha iyilerini çıkarsın evet evet canım sende mail at görelim nasılmış :KK70:

1 ayımız var bebeğim :KK70:

amin kuzucuklar hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. artık ben 343 yareni değilim ama sizi seviyom sizin yareniniz sayılırım :p
ben uygun olduğum zaman bilgisayarı tarıyım kuzum çoğunu dinlemek gerekiyo çünkü dansa uygun mu diye. 2sene önce kuzenimin düğününe oturup hepsini dinleyip zuhal olcayın pervanesine karar vermiştik. çok anlamlı oluyo gerçekten o şarkı hem de dansa uygun. diğer tavsiyelerimi de sana belirticem.

bu akşam karşıya gidip denicem büyük ihtimal kuzucanlaar yarın yollarım size resmini :))

amin kuzucuklar hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. artık ben 343 yareni değilim ama sizi seviyom sizin yareniniz sayılırım :p
ben uygun olduğum zaman bilgisayarı tarıyım kuzum çoğunu dinlemek gerekiyo çünkü dansa uygun mu diye. 2sene önce kuzenimin düğününe oturup hepsini dinleyip zuhal olcayın pervanesine karar vermiştik. çok anlamlı oluyo gerçekten o şarkı hem de dansa uygun. diğer tavsiyelerimi de sana belirticem.

bu akşam karşıya gidip denicem büyük ihtimal kuzucanlaar yarın yollarım size resmini :))

bende pervaneyi seviyorum çok güzel
akifte taa uzak yollardanı çok beğendi nilüferden
bebeğim çok zahmet vermek istemem kendini çok yorma :KK70:

günaydın canlar...
çok yoğun bir gün beni bekliyo ilk iş size uğramak olsun dedim öptüm hepinizi:)))

günaydın iyi işler kuzular :)
birazdan denediğim elbiseyi yollucam maillerinize bakın!
çamaşırımdan belki göğüs kısmı büyük geldi biraz. o yüzden bi ara gidip 36 sını denicem. benim baktığım mağazada 36sı yoktu. onun da beli rahat olur mu bilemiyorum ama. bakalım beğenecek msiniz :)

günaydın iyi işler kuzular :)
birazdan denediğim elbiseyi yollucam maillerinize bakın!
çamaşırımdan belki göğüs kısmı büyük geldi biraz. o yüzden bi ara gidip 36 sını denicem. benim baktığım mağazada 36sı yoktu. onun da beli rahat olur mu bilemiyorum ama. bakalım beğenecek msiniz :)

ben yorumumu mail olarak yaptım ama buraya da yazayım ben çok beğendim canımcım yakışmış sana:))

günaydın yavrular benim adam işe başladı bugün darısı sizinkilerin başına allah hayırlı işler versin

günaydın yavrular benim adam işe başladı bugün darısı sizinkilerin başına allah hayırlı işler versin

günaydın canımcımmm
dün çok yoğundum fatmam hiç giremedim çok sevindim bu habere gözün aydın darısı başımıza inşallah allah bol kazançlar versin:))

X