353. Dönem Aralık Grubu (2. grup) Eşi/Nişanlısı/Sevgilisi Askere Gidecekler...!!

Gökçecim doğum günün kutlu olsun canım.. Allah bir daha ayrılık yaşatmasın çok zor bnımki telefonu vermek zorundakalmıs çok arıyolarmış:KK43: sabır cümlemize sabırr..

ohhh ne güzelll yaaa çok kıymetli zamanlar olcak senin için gökçe değerini bil :KK16:bizde evde arasın diye bekliyelim off yaaa bende nefesimin yanında olmak istiyorummmmmmmm :KK14:

Bende o saatlerde kavuştumçok şükür :) hiç bitmesin istiyo insan :) ama yarın ayrılık var:/ yine..

Gökçecimm doğum günü kutlu olsun canım musmutluu yıllaraaaaaa sevdiceğinle :KK16::KK16::KK54::KK54:

Gökçecim doğum günün kutlu olsun canım.. Allah bir daha ayrılık yaşatmasın çok zor bnımki telefonu vermek zorundakalmıs çok arıyolarmış:KK43: sabır cümlemize sabırr..

canlarım benimmm hepinize çookkk ama çoookkkk teşekkür ederim :KK16::KK16:

haftasonu pek giremedim buraya malum ama sabah ilk iş mesajlarınızı görmek çok iyi moral oldu. dediğiniz gibi en güzel hediyem dün aşkımın yanında olmaktı zaten ama maalesef ayrılık da var şu hayatta halen etkisindeyim otogarda son bakışmamızın çok ağladım otobüsün camından bakarken o da yazık beni güldürcem diye ne şebeklikler yaptı artık bundan sonra askerlik başlıyor bizim için Allah hepimize bol boolll sabırlar versin En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

sevdiceğinle geçiriyordur şimdi:) çok güzel bi doğum günü hediyesi :)))

iyi ki doğdun nice huzurlu yaşlara sevdiklerinle Gökçe:)

canım benimmm çok teşekkür ederim hep beraber nice senelerimiz olsun inşallah sevdiğimiz insanlarla dediğin gibi çok güzel bir d.günü hediyesiydi dün aşkımla beraber olabilmek ama maalesef ayrılık zamanı :KK43::KK43::KK43:

aynen canım yaa bana da çok koydu bu sefer yemin töreninden sonra nasılsa görüşcez diye rahattım ama şimdi koskoca 4 ay var daha :KK43:((

sen esenler otogardan almaya gittin mi canım

Evet gittim bekledik çok geç geldiler :KK43: ben inş giderim kütahyaya ayda bir fln yoksa bitmez 4 ay:KK43: neyseki rahatmış şimdiki yeri çok şükür sizinkilerin nasıl ne görevıne vermişler?

Evet gittim bekledik çok geç geldiler :KK43: ben inş giderim kütahyaya ayda bir fln yoksa bitmez 4 ay:KK43: neyseki rahatmış şimdiki yeri çok şükür sizinkilerin nasıl ne görevıne vermişler?

aynen ya Metro'nun her 2 katlı otobüsüne heyecan yaptım bekledim :))

bizimkinin koğuş arkadaşlarının çoğu memleketimizden çıkmış komnutanlardan da varmış buralı olan hemen muhabbeti kurmuşlar şimdilik rahatı yerindeymiş. daha görevler belli olmamış canım haftaya olcakmış kura çekilecekmiş.

aynen ya Metro'nun her 2 katlı otobüsüne heyecan yaptım bekledim :))

bizimkinin koğuş arkadaşlarının çoğu memleketimizden çıkmış komnutanlardan da varmış buralı olan hemen muhabbeti kurmuşlar şimdilik rahatı yerindeymiş. daha görevler belli olmamış canım haftaya olcakmış kura çekilecekmiş.

Tühh keşke görüşseydikk aklımada geldii aslında beyaz montlu bi kız gördüm dedim acaba kimse varmıdır buralarda die :)) nasip:/ bnmkini yazıcı yapmşlar şimdilik iyi keyfi telefonu yok ama:KK43:

Tühh keşke görüşseydikk aklımada geldii aslında beyaz montlu bi kız gördüm dedim acaba kimse varmıdır buralarda die :)) nasip:/ bnmkini yazıcı yapmşlar şimdilik iyi keyfi telefonu yok ama:KK43:

muhtemelen benimdir canım o çünkü benden başka tek sap gibi bekleyen yoktu orada :KK1::KK1::KK1: beyaz değil ama çok açık sütlü kahverengiydi montum .

yaa yazıcılık kolay olur canım bizimkinin bugün kurası çekilecek umarım iyi bir yere gi,der yaa :18::18: telefon neden yok canım herkes sokuyor

muhtemelen benimdir canım o çünkü benden başka tek sap gibi bekleyen yoktu orada :KK1::KK1::KK1: beyaz değil ama çok açık sütlü kahverengiydi montum .

yaa yazıcılık kolay olur canım bizimkinin bugün kurası çekilecek umarım iyi bir yere gi,der yaa :18::18: telefon neden yok canım herkes sokuyor

off evet kura çekilcek hadi hayırlısı inşallah iyi yerler gelir canım çok merak ediyorum. aynen herkes telefonu sokuyo bizimkide soktu ama hiç priz yokmuş fazla konuşamıyoruz şarj edemedi telefonu :KK43:

off evet kura çekilcek hadi hayırlısı inşallah iyi yerler gelir canım çok merak ediyorum. aynen herkes telefonu sokuyo bizimkide soktu ama hiç priz yokmuş fazla konuşamıyoruz şarj edemedi telefonu :KK43:

hadi ya Mertlerin odada priz varmış baya öyle demişti bana iyice bir araştırsın canım bence

3 gün sonra gelsin 3 aylar ve 110'laaarrrrrrr :KK51::KK51::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK16::KK16:

Oleyyy vala bizimkinn olduğu yerde bi arama yapmşlarr heryere bakmişlar bir sonrakıler gelene kdr telefon sokamıcaklarmıs yenıler gelınce sıkıntı olmuomus deişik bi sistem varmış :KK43: çok üzülmüştük ama sıcak olsun rahat olsun gerisi önemli değiil artk bitsee iyi olcaak :)

Oleyyy vala bizimkinn olduğu yerde bi arama yapmşlarr heryere bakmişlar bir sonrakıler gelene kdr telefon sokamıcaklarmıs yenıler gelınce sıkıntı olmuomus deişik bi sistem varmış :KK43: çok üzülmüştük ama sıcak olsun rahat olsun gerisi önemli değiil artk bitsee iyi olcaak :)

aynen canım bizimki soktu ama kullanamadı pek saklıyor hep Kastamonuda ne güzel rahattık şimdi konuşamayınca çok mrk ediyorum.

Gökçeee ahmet merti bulmuşş :) priz varmış onların koğuşunda dedim hemen gitmiş tanışmış :) ama yokmuş koğuşlarda canım ya

Gökçeee ahmet merti bulmuşş :) priz varmış onların koğuşunda dedim hemen gitmiş tanışmış :) ama yokmuş koğuşlarda canım ya

aaa canım mesajı yeni gördüm ya kusura bakma :// walla bizimki öyle demişti ama yanlış anlamış da olabilirim. zaten ayrıldılar mert bugün gitmiş hopaya

X