343. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

günaydın canlarım dün abiyemi aldım çok yakıştı sana dedi herkes kafamda tasarladığım modelden çok farklı oldu çünkü öyle bir model denedim ve üstümde hiç güzel durmadı aldığım modeli mağaza çalışanı önerdi ve herkes çok beğendi pazartesi günü alacağım elbisemi benmde çok hoşuma gitti 300 TL verdik yaa o biraz koydu bana ama ablama feda olsun:)))

günaydın canlarım dün abiyemi aldım çok yakıştı sana dedi herkes kafamda tasarladığım modelden çok farklı oldu çünkü öyle bir model denedim ve üstümde hiç güzel durmadı aldığım modeli mağaza çalışanı önerdi ve herkes çok beğendi pazartesi günü alacağım elbisemi benmde çok hoşuma gitti 300 TL verdik yaa o biraz koydu bana ama ablama feda olsun:)))

Güle güle kullan canım.

Abiye nişan için felan mı? Yoksa başka birşey için mi?

foto gönder foto gönder güle güle giy bebekim güzel günlerde

recepte deli gibi iş arıyor ya
eski açlıştığı yer çağırıyo ama maaşı çok düşük
recepte girmişken daha iyi bir iş olsun diyor
hakkımızda hayırlısı ne olur dua edin hemen bulsun
çok bunalıma giriyo recep

recepte deli gibi iş arıyor ya
eski açlıştığı yer çağırıyo ama maaşı çok düşük
recepte girmişken daha iyi bir iş olsun diyor
hakkımızda hayırlısı ne olur dua edin hemen bulsun
çok bunalıma giriyo recep

kızlar tüm dualarım sizinle çok şükür akif cuma günü başlıyo darısı sizin başınıza inş.

fatih te bunalıma giriyo çok sıkıldım diyo sürekli o kadınla çalışmak istemiyo iyice soğudu ama napayım iş bulamazsam giderim diyo hiç harçlığım kalmadı dedi dün kıyamadım benimde yardım etmemi kabul etmiyo dua edelim birbirimize allah yardımcımız olsun inşallah bir an önce iş bulurlar

günaydın kızlarr. dün giremedim aklım sizdeydi. çok yoğun iş bu aralar tam bizim dönemimiz başladı.
işi olmayanlara tez zmaanda işleri olur işallah. çok zorlu bi süreç gerçekten.
kerem de beni heryerden sildi. iyice ipler koptu. ben de facebookta ilişkisi yok yaptım artık. hayırlısı.
gülçinim elbiseni çok merak ettim bana da yollar mısın resmini???
ben de bugün arkadaşımla elbise bakıcam kuzenimin düğünü için. cumartesi gezip bulamamıştık sonra arkadaşım bi yerde bulmuş. akşam resim çekicem beğenirsem size de yollarım :)

X