353. Dönem Aralık Grubu (2. grup) Eşi/Nişanlısı/Sevgilisi Askere Gidecekler...!!

112 acil yardım acilen sevdiceklerimizi bize getirinnnnnnnnnnnn :KK52::KK52::KK52::KK33::KK33::KK33::KK35::KK35:

sıyırdım sanırım bu askerlik bozduk beni:KK1::KK1:

ayy biz bu topiği unuttuk gitti o kadar koşturmaca içindeyim ki kaç gündür hiç ilgilenemedim ama düşününce 3 gün sonra çift basamaklardayız ve bu heyecanı burada paylaşmadan geçemiciiiiimmmmm :KK52::KK52::KK16::KK16::KK16::KK76::KK76:

Selam kızlar nasılsınız ?? Özledim sizleri :))
Şafaklar iyice azalmış maşallah ..
Biliyorsunuz ben bir buçuk aydır bıraktım saymayı, buraya bakmasam
Bilemicem bile ne kadar kaldığını ..

Gecen hafta pazar bi şok yaşadım..
Benim asker aradı beni tam 1.5 ay aradan sonra ..
En son ben bitirmiştim biliyorsunuz.
Beni rüyasında görmüş merak etmiş vs.

Konuştuk , soğuk davrandım baya..
Salı günü bidaha aradı .. Askerlik iyice
Zorlaşmış dio, 6 saat nöbet tutuyormuş , günde 1 saat
Uyku uyuyomuş vs ..
Arada arayabilirmiyim dedi sen bilirsin beni etkilemiyor
Artık senle konuşmak dedim .. Tamam ararım vs dedi .,ama istemiyorum
Bidaha aradığında söylicem.. Hayatıma devam ediyorum
Ve yeni birisiyle devam etmeyi tercih ediyorum ,, o bana sadece acı verdi :KK43:

Selam kızlar nasılsınız ?? Özledim sizleri :))
Şafaklar iyice azalmış maşallah ..
Biliyorsunuz ben bir buçuk aydır bıraktım saymayı, buraya bakmasam
Bilemicem bile ne kadar kaldığını ..

Gecen hafta pazar bi şok yaşadım..
Benim asker aradı beni tam 1.5 ay aradan sonra ..
En son ben bitirmiştim biliyorsunuz.
Beni rüyasında görmüş merak etmiş vs.

Konuştuk , soğuk davrandım baya..
Salı günü bidaha aradı .. Askerlik iyice
Zorlaşmış dio, 6 saat nöbet tutuyormuş , günde 1 saat
Uyku uyuyomuş vs ..
Arada arayabilirmiyim dedi sen bilirsin beni etkilemiyor
Artık senle konuşmak dedim .. Tamam ararım vs dedi .,ama istemiyorum
Bidaha aradığında söylicem.. Hayatıma devam ediyorum
Ve yeni birisiyle devam etmeyi tercih ediyorum ,, o bana sadece acı verdi :KK43:

selam Burcucum walla azaldı en azından 2 basamaklara indik ama tabi sıkıştırıyor :KK43:

bak sennn şunun yaptığına tabi orada yalnız kaldı baktı arayan eden yok sana sardı. bence en azından gelene kadar aramasına izin verme geldikten sonra istersen eğer karşılıklı yüzyüze konuşursunuz

Atarsa 81 Düzceee vee plakalar başlıyorrr!! haydi şafakdaşlar nerdesiniz??!!!

:KK16::KK16::KK16:

yaa herkesler bi yerlere dağılmş evet ama herkesin aklı burda galiba resmen plakalara geldikte geçiyor muyuz neeee :KK70:

Allah'ım şurda 4ay 29 gün oldu diye sevindiğimiz zamanları hatırladımda :)

yaa herkesler bi yerlere dağılmş evet ama herkesin aklı burda galiba resmen plakalara geldikte geçiyor muyuz neeee :KK70:

Allah'ım şurda 4ay 29 gün oldu diye sevindiğimiz zamanları hatırladımda :)

aynen canım yaaa plakalar ilk hedefimizdi aşmaya başlıorz bundan sonra ufak tefek hedeflerle inşallah bitireceğiz şu lanet askerliği....

harita boyuyormsn canım ??? :)

haticem nabiosun yaaa görüşmeyeli??? Kasım grubu da baya sessiz kaldı burası zaten çok yoğun değildi herkes koşturmacaya daldı gitti sanırım :KK43:

Ay kızlar sormaın uğrayamadım buralara hiç iş yoğunluğum vardı biyandan çeyiz hazırlığı bikerede nişanlımı görmeye gidebildim daha bu hafta sonu bitiyor çok şüküür az kaldııı 75 ide bitirdik demi :)) çoğu gitti azı kaldı çok şükür napıosunuz nasıl gecıyomu günler?

Ay kızlar sormaın uğrayamadım buralara hiç iş yoğunluğum vardı biyandan çeyiz hazırlığı bikerede nişanlımı görmeye gidebildim daha bu hafta sonu bitiyor çok şüküür az kaldııı 75 ide bitirdik demi :)) çoğu gitti azı kaldı çok şükür napıosunuz nasıl gecıyomu günler?

aynen walla plakalara düşünce eğlenceli olmaya başladı ama özlem de aşırı bastırıyor. ne güzel görmeye gidebilmişsin ya ben gidemiyorum çookk uzakta izne çıkmayı düşünüyordu bi ara ama vazgeçti şimdilik uzatmaya gerek yok diye bakalım umarım şu 2 ay da geçer gider bir an evvel

X