345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Ayyy artık tickerımda ay yok hafta yok sadece gün var 6 gün!! Allahıma şükürler olsunn kavuşmayı nasip etsin haftaya bu vakitte nette diil de kocacımın kollarında olayım aminnn:)))

en son ben kavuşcam kızlar :) çarşamba günü yola çıkıyor akşama burda olacak artık biz ertesi gün buluşuruz o gün msnde falan konuşuruz yüzünü görürüm meleğimin :) ailesinede sürpriz yapacak biletini değiştirdi 2 saat önce gelecek kapıda görünce çok şaşırcaklar :)

1 haftanız kaldı ne güzell yaa bizde görebilicekmiyiz bugünleri 347. dönem olarak bizim daha 129 günümüz var :KK14:

bizde böyle diyorduk bir zamanlar zor bir süreçti ama sizde bugünlere geleceksiniz ben hala inanamıyorum karşımda görmedende inanmıcam geldiğine :)

ay kızlar bende çok heyecanlandım şimdi son 5 gün kalaki günlerim aklıma geldi ne güzeldi ama zaman zor geçiyordur

canım bitmiş bile 4 gün nedir ki 128 günün yanında.canım ya senin askerindi dimi siverekte yapan bana alay karargaha düşmemeye baksın demiştin hatta ama malesef direk alay karargaha düştü benim ki ya :KK43:
valla 2 aydır çarşıya çıkamıyor sevgilim, ama biz alıştık artık, cumartesi tezkere çarşısına çıkıp pazar tezkere alacak inşallah.
görevi ne olmuş biliyor musun?

:) yandan yandan şafak atar 6 dan... salı günü haftaya bu zamanlar karşılama komitesi olarak gönderirken hüzünlendiğimizin 10 katı kadar sevinip karşılayacaz. 3 gün sonra da cuma günü nikahımız var. adam gelir gelmez nikah masasına oturtuyoruz :)

valla 2 aydır çarşıya çıkamıyor sevgilim, ama biz alıştık artık, cumartesi tezkere çarşısına çıkıp pazar tezkere alacak inşallah.
görevi ne olmuş biliyor musun?

evet benimkide bu hafta cıkcaz diye bekledi ama cıkarmadılar ya:KK43: görevide pek iyi değil geceleri askerleri nöbet yerlerine götürcekmiş sonrada nöbeti bitenleri geri getircekmiş. zaten alay karargahada düştü yemekleri yiyemiyor garibim iyi değilmiş pek. seninkinin görevi neydi gerçi bitmiş sizin artık ne güzel hafta sonu yanında.

evet benimkide bu hafta cıkcaz diye bekledi ama cıkarmadılar ya:KK43: görevide pek iyi değil geceleri askerleri nöbet yerlerine götürcekmiş sonrada nöbeti bitenleri geri getircekmiş. zaten alay karargahada düştü yemekleri yiyemiyor garibim iyi değilmiş pek. seninkinin görevi neydi gerçi bitmiş sizin artık ne güzel hafta sonu yanında.

nizamiyedeydi geceleri, bitti bizim ya sanırsam artık bugün silahını teslim edecek, son 3 kaldı çünkü

ben de şafak saymaya başladım artık son 200 gün, biraz fazla ama azalacak inşallah

nizamiyedeydi geceleri, bitti bizim ya sanırsam artık bugün silahını teslim edecek, son 3 kaldı çünkü

çok güzel ya bitmiş çok şükür benimki 3 günde uzattı eklicez onu daha izinli 3 gün.dışarda şimdi dün gerçi görevini değiştirmiş seni yazıcı yaptım demiş ama inşallah unutmaz gidip gelene kadar.yazıhanede rahat eder kuzumm.

son üüüüüüüüüüüüüüüüççççççç

333333333333333333333333333333333333

3333333333333333333333333333333

arkadaşları silah bırakmış benimkine de hala nöbet yazmışlar yarın bölük komutanına gidip direk şikayet edecem diyor çok sinirli.ay bir çıksaydı o bumerang cehenneminden.5 gün ne uzun geldi böyle yahu

yaaaa kızlar ilk sayfalara göz attım da neler yapmışız beyin bi milyooon.yazdıklarınızı okuyup gülün biraz duygulanarak ben öle oldum heyecanla okudum. sev_fa, lalli, lilithepsycho şafağı yardırmak ne zor olmuş meğer neler yazmışız ne ağlamışız :)

bir oyun yapalım diyorum. herkes eşi , aşkı gelince o yanındayken fırsat bulduğu anda konumuza birlikte mesaj atabilir mi ?

yaaaa kızlar ilk sayfalara göz attım da neler yapmışız beyin bi milyooon.yazdıklarınızı okuyup gülün biraz duygulanarak ben öle oldum heyecanla okudum. sev_fa, lalli, lilithepsycho şafağı yardırmak ne zor olmuş meğer neler yazmışız ne ağlamışız :)

bir oyun yapalım diyorum. herkes eşi , aşkı gelince o yanındayken fırsat bulduğu anda konumuza birlikte mesaj atabilir mi ?

yAA CANIM Bİ GELSİNLERDE ATARIZ YAA VALLA GECMEDİ BU SON GÜNLER YETSİN ARTIK DİYORUM HAYIR HEYECANDA YOK SUAN İNANAMIYORUM Kİ GELİCENE NASIL HEYECAN YAPAYIM. sEN HEYECAN YAP BİR DE NİKAH OLUCAK YAZMISTIN DİMİ HAYIRLI OLSUN İNSALLAH ALLAH BİR YASTIKTA KOCATSIN CANIM COKKK GÜZEL BİŞİ EVLİLİK SEVGİLİYKEN SEVDİĞİNDEN KAT KAT FAZLA SEVİYOSUNUZ BİRBİRİNİZİ ANLATILMAZ YASANIR YANİ
Bu arada hep büyük yazsam da kücük harf yaparlardı bu sefer bende yazayım dedim nasılsa kücük cıkar büyük cıkmıs:)

Son düzenleme:
X