354. Dönem (Şubat/Mart 2014) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Yârenleri

askeri gelenlerın ve yarın gelecek olanları gözü aydın olsun, mutluluklar hepinize.....En Büyük TÜRKİYE
teşekkürler kuzumm senin de gözün aydın :KK16:
cokkkkk mutluyumki beeeeeennnnnnnnn uçuyormkiii beeeeennnnnnnn geldi benimki kızlar darısı bekleyenlerin basınaa heyyyyoooo:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::21::21::21::21::21::21::21::21::21::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
gözün aydın canımmmmm :KK16:
senin de gözün aydın En Büyük TÜRKİYE

şimdi sırada önce akayca, sonra da ben varım sanırımm :KK52:

sağol tatlım darısı size olsunnnn :KK16:

cokkkkk mutluyumki beeeeeennnnnnnnn uçuyormkiii beeeeennnnnnnn geldi benimki kızlar darısı bekleyenlerin basınaa heyyyyoooo:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::21::21::21::21::21::21::21::21::21::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Allah izin verirse 5 saat sonra, gidip alacam onu sağlıkla, sonra da bı guzel dövüp yollayacam:KK53:

Sagolun kizlar
Trendeyiz :)

Atarsa falan yok artık. Şafak yok. Saymak yok.. Şu saat itibariyle bizim için artık DOĞAN GÜNEŞ..! En Büyük TÜRKİYE Kısmetse öğlen kavuşuyorum hayatımın anlamına! Darısı size kızlar :KK16::KK16::KK16:

kızçeleeeer, şu kavuşma topiğini öksüz bırakmayın, kavuşma anınızı anlatın bakiyim ordaa ilk fırsattaa :KK31:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=691089

Son düzenleme:
kızlar benimki çok garip davrandı bugun ya nasıl yaklasıcagımı sasırdım hıc bıyere sıgamadı hep sıkıldım dedı elımı ben uzattım yoksa tutmuycaktı neyın var dedım daha yenı geldım bosluktayım dıyo ayy bu nee yaaaa aylarca bekle otur bıde bunalımını cekecem pofffffffffff ne cılelı basım var napcam beeeennn yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

kızlar benimki çok garip davrandı bugun ya nasıl yaklasıcagımı sasırdım hıc bıyere sıgamadı hep sıkıldım dedı elımı ben uzattım yoksa tutmuycaktı neyın var dedım daha yenı geldım bosluktayım dıyo ayy bu nee yaaaa aylarca bekle otur bıde bunalımını cekecem pofffffffffff ne cılelı basım var napcam beeeennn yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37:

anaaaam o ne öyleeee :KK30:

Öfff o ne biçim bişi olmuş öyle

Aaaay Allah yardimcin olsun. Ben pek gozlemleyemedim garip psikoloji gittigi gibi donmus sanki cok sukur.
Gunaydin kizlaaaar :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aaaay Allah yardimcin olsun. Ben pek gozlemleyemedim garip psikoloji gittigi gibi donmus sanki cok sukur.
Gunaydin kizlaaaar :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

amin amin iki gün susarım 3 gün cıngarı basarım dayanamam ben kendisi bilir :KK52:

Atarsa falan yok artık. Şafak yok. Saymak yok.. Şu saat itibariyle bizim için artık DOĞAN GÜNEŞ..! En Büyük TÜRKİYE Kısmetse öğlen kavuşuyorum hayatımın anlamına! Darısı size kızlar :KK16::KK16::KK16:
Canım beniim gözün aydın bitti sonundaEn Büyük TÜRKİYE
senin de gözün aydın En Büyük TÜRKİYE

şimdi sırada önce akayca, sonra da ben varım sanırımm :KK52:
Oooo az kaldı hee gamzelim şafak 5:KK16::KK16:
Tekrardan gözün aydın canım Allah ayırmasın:KK76:
ben varım onlardan once:KK37:
Senin de gözün aydın luna.Umarım sorunlarınızı bir an önce halleder yuvanızı kurarsınız

günaydın kızlar .Oooooo saçlar boyanmış elbiseler hazırlanmış , hazırlıklar yapılmış :)
Allahım mutluluk tablonuzu daim etsin inşallah :nazar:
Kıııız kavuşun sende heeEn Büyük TÜRKİYE Gözün aydın canımmm:KK55:
Efendiiiiiiiim .....
Canım Allah sana da sabır versin inşallah su gibi geçsin zaman sağ sağlim kavuş yarine:KK19:
iyi geceler kızlar nasılsınız ramazanımız mübarek olsun şafaklar ha bitti ha bitecek :KK14:
Bitti bitecek derken bitti be En Büyük TÜRKİYE Gözün aydın canım
merhaba kızlar şubat dönemi için konu açmanıza çok sevindim şafaklarımızı beraber sayar destek oluruz inşallah.Ben evliyim 2.5 senelik şubatta benim eşimde asker öğrenmemize az kaldı habire dua ediyorum hayırlı insanlarla bir arada olsun diye :) Rabbim hepimize hayırlı teskereler versin şimdiden zaman su gibi geçse keşkee :KK43:
Zaman nasıl geçti sinrecim su gibi mi değil mi:KK52: Gözün aydın tekrardan:KK9:

Oooo 3 gün he hemen geçer anlayamazsın bile hadi az kaldııı:KK23::KK23::KK23:

Evet şükürler olsun ki askerim hemen 2 saatlik mesafemde ve her çarşı izninde yanına gideceğim :KK16:
Hatta aksilik çıkmazsa cumartesi yanındayım askerimin :KK16:
Allah sizlere de sabır versin inşallah.

Öncelikle bu konuyu açıp bazı güzel insanlarla tanışmamıza vesile olduğun için teşekkürler.
Ooo şafak 45 haa.Allah sana sabır versin.Varmış baya daha.Şafak 45 zamanlarını düşündüm de bunaltıcı baya
Allaha çok şükür gönderdiğim gibi aldım askerimi.Dört ay hiç göremedim ama artık sadece beş dakika ötemde ve hatta her gün yanındayım.
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::21::21::21::21:
Aaaay inşallah seninki de çabucacık geçeeeeeeer:KK14:

Canım beniim gözün aydın bitti sonundaEn Büyük TÜRKİYE

Oooo az kaldı hee gamzelim şafak 5:KK16::KK16:

Tekrardan gözün aydın canım Allah ayırmasın:KK76:

Senin de gözün aydın luna.Umarım sorunlarınızı bir an önce halleder yuvanızı kurarsınız

Kıııız kavuşun sende heeEn Büyük TÜRKİYE Gözün aydın canımmm:KK55:

Canım Allah sana da sabır versin inşallah su gibi geçsin zaman sağ sağlim kavuş yarine:KK19:

Bitti bitecek derken bitti be En Büyük TÜRKİYE Gözün aydın canım

Zaman nasıl geçti sinrecim su gibi mi değil mi:KK52: Gözün aydın tekrardan:KK9:

Oooo 3 gün he hemen geçer anlayamazsın bile hadi az kaldııı:KK23::KK23::KK23:

Öncelikle bu konuyu açıp bazı güzel insanlarla tanışmamıza vesile olduğun için teşekkürler.
Ooo şafak 45 haa.Allah sana sabır versin.Varmış baya daha.Şafak 45 zamanlarını düşündüm de bunaltıcı baya
Allaha çok şükür gönderdiğim gibi aldım askerimi.Dört ay hiç göremedim ama artık sadece beş dakika ötemde ve hatta her gün yanındayım.
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::21::21::21::21:
Aaaay inşallah seninki de çabucacık geçeeeeeeer:KK14:[/SIZE][/I][/B]
Amin canım teşekkür ederim geçecek illaki

X