354. Dönem (Şubat/Mart 2014) Kısa Dönem Er ve Yedek Subay Yârenleri

Canım beniim gözün aydın bitti sonundaEn Büyük TÜRKİYE

Oooo az kaldı hee gamzelim şafak 5:KK16::KK16:

Tekrardan gözün aydın canım Allah ayırmasın:KK76:

Senin de gözün aydın luna.Umarım sorunlarınızı bir an önce halleder yuvanızı kurarsınız

Kıııız kavuşun sende heeEn Büyük TÜRKİYE Gözün aydın canımmm:KK55:

Canım Allah sana da sabır versin inşallah su gibi geçsin zaman sağ sağlim kavuş yarine:KK19:

Bitti bitecek derken bitti be En Büyük TÜRKİYE Gözün aydın canım

Zaman nasıl geçti sinrecim su gibi mi değil mi:KK52: Gözün aydın tekrardan:KK9:

Oooo 3 gün he hemen geçer anlayamazsın bile hadi az kaldııı:KK23::KK23::KK23:

Öncelikle bu konuyu açıp bazı güzel insanlarla tanışmamıza vesile olduğun için teşekkürler.
Ooo şafak 45 haa.Allah sana sabır versin.Varmış baya daha.Şafak 45 zamanlarını düşündüm de bunaltıcı baya
Allaha çok şükür gönderdiğim gibi aldım askerimi.Dört ay hiç göremedim ama artık sadece beş dakika ötemde ve hatta her gün yanındayım.
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::21::21::21::21:
Aaaay inşallah seninki de çabucacık geçeeeeeeer:KK14:[/SIZE][/I][/B]

sağol esmıla amin senin de gozun aydın.. Hayırlı gunler yaşayın sız de..

Canım beniim gözün aydın bitti sonundaEn Büyük TÜRKİYE

Oooo az kaldı hee gamzelim şafak 5:KK16::KK16:

Tekrardan gözün aydın canım Allah ayırmasın:KK76:

Senin de gözün aydın luna.Umarım sorunlarınızı bir an önce halleder yuvanızı kurarsınız

Kıııız kavuşun sende heeEn Büyük TÜRKİYE Gözün aydın canımmm:KK55:

Canım Allah sana da sabır versin inşallah su gibi geçsin zaman sağ sağlim kavuş yarine:KK19:

Bitti bitecek derken bitti be En Büyük TÜRKİYE Gözün aydın canım

Zaman nasıl geçti sinrecim su gibi mi değil mi:KK52: Gözün aydın tekrardan:KK9:

Oooo 3 gün he hemen geçer anlayamazsın bile hadi az kaldııı:KK23::KK23::KK23:

Öncelikle bu konuyu açıp bazı güzel insanlarla tanışmamıza vesile olduğun için teşekkürler.
Ooo şafak 45 haa.Allah sana sabır versin.Varmış baya daha.Şafak 45 zamanlarını düşündüm de bunaltıcı baya
Allaha çok şükür gönderdiğim gibi aldım askerimi.Dört ay hiç göremedim ama artık sadece beş dakika ötemde ve hatta her gün yanındayım.
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::21::21::21::21:
Aaaay inşallah seninki de çabucacık geçeeeeeeer:KK14:[/SIZE][/I][/B]

Rica ederim, bazı güzel insanlarla tanışmanıza vesile olduğum için, ben de mutlu oldum şimdi :KK42:
Evet şafak 45 hatta artık 44 kaldı :KK1: Ve inan öyle rahat geçiyor ki, senin için bunaltıcı olduğunu hatırlıyorum, hiç görüşemiyordun di mi? Mutsuzdun sürekli. Zordu senin için.
Çok sevindim askerini gönderdiğin gibi almış olmana, ben de pek fark göremiyorum, yaklaşık her 2 haftada bir görüşünce, fark olsa da göremiyor insan.
Aaaay inşallah biz de kalıcı olarak kavuşuruz, teşekkür ederim iyi dileklerin için.

Son düzenleme:
Rica ederim, bazı güzel insanlarla tanışmanıza vesile olduğum için, ben de mutlu oldum şimdi :KK42:
Evet şafak 45 hatta artık 44 kaldı :KK1: Ve inan öyle rahat geçiyor ki, senin için bunaltıcı olduğunu hatırlıyorum, hiç görüşemiyordun di mi? Mutsuzdun sürekli. Zordu senin için.
Çok sevindim askerini gönderdiğin gibi almış olmana, ben de pek fark göremiyorum, yaklaşık her 2 haftada bir görüşünce, fark olsa da göremiyor insan.
Aaaay inşallah biz de kalıcı olarak kavuşuruz, teşekkür ederim iyi dileklerin için.

Hic gorusemedik bu daha iyi olmus ozlem aradaki o kuvvetli bagi daha da kuvvetlendiriyormus. Yooo mutsuz falan degildim sevdigim insanin bir yerde nefes aldigini bilmek gayet mutlu olma sebebimdi. Ne demek iyi dileklerim her zaman.

Selam Olsun herkese demek 6 ay böyle gececekmiş geçen günlere dönüp bakıyorum da....
Sona yaklaşıyo şafaklar hepinizi tebrik ederim :)
Iyi geceler tatlı rüyalar herkese

Aranızdan ilk ben terhis oldum canlar .Darısı basınıza insaAllah. Sizi tanıdığıma cok menun ve mutlu oldum.İrtıbatımızı koparmayalım burdan faceden felan yine goruselim.Cok guzel arkadasliklar kazandim. Destek olduk birbirimize hepinize cok tesekkur ediyorum.Allah razi olsun hepinizden... (f):KK19:

çok şükür bitiyor şaka gibi hala inanamıyorum son 7 gün mü yaniii ALLLahım sana geliorum

kızlar askerlerinize sürpriz birşeyler hazırladınız mı bana fikir verebilecek olan var mı :26:

Gunaydiiin sevgili yarenler
İste sira bendeee :)
Allaha cok sukur gecti o zor gunler.
Cok heyecanliyim varya sabah uyaniyorum uyuyamiyorum icim cok garip :)
127 gundur birbirimizi gormuyoruz ya saka gibi. Belkide bu yuzden icimdeki garip his :)
Aaaay cok sukur 20 temmuz heeeyt :KK9:
Kazasiz belasiz alip donsem rahatlayacagim insallah :)
Sans dileyin bana :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Atarsa falan yok artık. Şafak yok. Saymak yok.. Şu saat itibariyle bizim için artık DOĞAN GÜNEŞ..! En Büyük TÜRKİYE Kısmetse öğlen kavuşuyorum hayatımın anlamına! Darısı size kızlar :KK16::KK16::KK16:

cokkkkk mutluyumki beeeeeennnnnnnnn uçuyormkiii beeeeennnnnnnn geldi benimki kızlar darısı bekleyenlerin basınaa heyyyyoooo:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::21::21::21::21::21::21::21::21::21::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Allah izin verirse 5 saat sonra, gidip alacam onu sağlıkla, sonra da bı guzel dövüp yollayacam:KK53:

gunaydın canlaaarr :) çoğu kişi kavuşmuş var mı benım gıbı hala bekleyen :KK16:

Günaydın canım .iyiyim sen nasılsın

Ooo planlar hazır hadi bakalım :KK70: Bende esenlere giderim heralde ama selfie yapamaycam :KK70: :KK9::KK9::KK9:

kızlaaar, sizleri yeni ve daimi topiğimize davet ediyorummm :KK42:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=739791

Şubat 2014'e çok az kaldı.
Şubat'ta gidecek olanlar 1. dönem oluyormuş 3-7 Şubat arası gidiliyormuş. Mart'ta gidecek olanlar 2. dönem oluyormuş.
Araştırdığım kadarıyla 354. Dönem olması lazım. Yanlışsa düzeltin lütfen.
24 Ocak'ta askerlik yerlerimiz belli olacak kızlar. Hep birlikte bekleyelim askerlerimizi, birbirimize dert ortağı olalım.
Var mı benim gibi Şubat-Mart aylarının gelmesini istemeyen? :KK31:
[/B]

canım sen konuyu açalı 6 ay 11 gün olmuş maşallah :nazar:
az kaldı askerliği de atlatmanıza :nazar:

Aynen kuzucum azıcık kaldı :KK16:

Ankara'ya ne zaman geliyorsun tatlım
En son ne zaman geldin
Ramazan'da hiç geldin mi

Halen diyorum ki sen ne güzel dua etmişsin de
Duan kabul oldu
Ankarayı istedin Ankara oldu ya :nazar:
Halen unutmam açıklandığı günü askerlik yerlerinin :116:

Ankara'ya ne zaman geliyorsun tatlım
En son ne zaman geldin
Ramazan'da hiç geldin mi

Halen diyorum ki sen ne güzel dua etmişsin de
Duan kabul oldu
Ankarayı istedin Ankara oldu ya :nazar:
Halen unutmam açıklandığı günü askerlik yerlerinin :116:

Ay günler öyle hızlı geçiyor ki hatırlamıyorum en son ne zaman geldim, çok yakın bi zaman gibi ama :KK1:
Ramazan'da geldim tabii, haftaya da yârim geliyor :KK16:
Kalbim temiz benim kuzum, kötülük beslemem hiç, çok şükür, her aklıma geldiğinde binlerce kez şükrediyorum Rabbime :KK16:

Ay günler öyle hızlı geçiyor ki hatırlamıyorum en son ne zaman geldim, çok yakın bi zaman gibi ama :KK1:
Ramazan'da geldim tabii, haftaya da yârim geliyor :KK16:
Kalbim temiz benim kuzum, kötülük beslemem hiç, çok şükür, her aklıma geldiğinde binlerce kez şükrediyorum Rabbime :KK16:

Haftaya kaç günlüğüne geliyor canım? izin mi kullanacak yoksa evci mi çıkacak?
Biz ne zaman görüşsek tekrar :)
Benim şu okul bi biteydi :)

Haftaya kaç günlüğüne geliyor canım? izin mi kullanacak yoksa evci mi çıkacak?
Biz ne zaman görüşsek tekrar :)
Benim şu okul bi biteydi :)

Evci kaçıraz :KK1:
Sonraki hafta da ben gelirim, öyle öyle bitecek işte :KK1:
Görüşürüz kuzum benim gelmelerim bitmez :KK1: Gerçi son 43 gün ama, sen gelirsin olmazsa :KK1:

Evci kaçıraz :KK1:
Sonraki hafta da ben gelirim, öyle öyle bitecek işte :KK1:
Görüşürüz kuzum benim gelmelerim bitmez :KK1: Gerçi son 43 gün ama, sen gelirsin olmazsa :KK1:

Sen geldiğinde zaten zamanın kısıtlı oluyor :)
senin nişanında görüşürüz heralde biz tekrar :KK9:
nişan tarihin kesin mi inşaAllah ? :116:
tickerda görünen 2 ay 6 gün kaldı yazıyor ya

Son düzenleme:
Sen geldiğinde zaten zamanın kısıtlı oluyor :)
senin nişanında görüşürüz heralde biz tekrar :KK9:
nişan tarihin kesin mi inşaAllah ? :116:
tickerda görünen 2 ay 6 gün kaldı yazıyor ya

Evet kuzum inşallah, asker sonrası işte :KK1: :KK69: Oha az kalmış :KK30::KK52::KK53::KK53::KK37::KK17:

Son düzenleme:
Bakıcaaz :KK1: İnşallah en kısa zamanda kuzucum :KK16:

inşaAllah canım :116:

bugün 3 yaşlarında sokaktan geçen bir çocuk
baba diye koşup sevgilimin kucağına atlamış
sevgilim de sarılmış çocuğa çocuk öyle baba diye koşunca
sarılmışlar filan böyle

Allahım dedi bu bi işaret mi :KK9:
sokakta duran bi çocuk ne diye baba diye gider sevgilimin kucağına çıkar :KK53:

X