37sınden sonra is bulunurmu

Angel8888

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2018
915
775
Tıbbı sekreterlik,bilgisayar uzerıne ıs arıyorum bu yastan sonra is bulabılırmıyım az bır deneyimim var 37 yedı yaşımdayım

Son düzenleme:
Bulursunuz tabi niye bulamayasınız... burda yaştan ziyade aradığınız alanda iş alanı geniş bi yerde mi yaşıyorsunuz bu önemli...

Bulursunuz tabi niye bulamayasınız... burda yaştan ziyade aradığınız alanda iş alanı geniş bi yerde mi yaşıyorsunuz bu önemli...
Hasta kabul sekreterliği sertifikam var bide sımdı Anadolu Üniversitesi'nden e sertıfıkadan tıbbı sekreterlik sertifikası alıcam mayısta sınavım var

Tıbbı sekreterlik,bilgisayar uzerıne ıs arıyorum bu yastan sonra is bulabılırmıyım az bır deneyimim var 37 yedı yaşımdayım
bulabılırsınız tabıkı. Ben 8 yasındaydım annem ıs hayatına gerı dönmek istedi yapamazsın devir değişti bilgisayarlar yenılendı dedıler 1993'de cıkmıstı işten. babam cıkartmış o dönem cokta basarılıymış. yaparım dedı ve kımseyı dınlemedı 39 yasında yenıden yenı bılgısayarları ögrendi programları ögrendi inat etti yılmadı. ve gene en ıyı yerlere geldi. ben suan 27 yasındayim annem hala calısmak istiyor. sıkılıyormuş evde. size umut olur ınsallah. yapamazsın dıyenler olacaktır kulak asmayın. Yaparsınız hemde cokta iyisini.

bulabılırsınız tabıkı. Ben 8 yasındaydım annem ıs hayatına gerı dönmek istedi yapamazsın devir değişti bilgisayarlar yenılendı dedıler 1993'de cıkmıstı işten. babam cıkartmış o dönem cokta basarılıymış. yaparım dedı ve kımseyı dınlemedı 39 yasında yenıden yenı bılgısayarları ögrendi programları ögrendi inat etti yılmadı. ve gene en ıyı yerlere geldi. ben suan 27 yasındayim annem hala calısmak istiyor. sıkılıyormuş evde. size umut olur ınsallah. yapamazsın dıyenler olacaktır kulak asmayın. Yaparsınız hemde cokta iyisini.
Sag olun cok guzel moral verdiniz tesekkurler

Ben bu kadar polyanna olamayacağım maalesef. İş tabi bulabilirsiniz fakat hiçbir tecrübeniz yokken 37 yaşında ve henüz 37 yedi diye yazan birini hiçbir yerin işe alacağını sanmıyorum tıbbi sekreter olarak.
Fakat çay servis elemanı olarak bir yerlere girip o arada da kendinizi ek destekleyerek kurs, az ücrete staj gibi o zaman tabi mesleğinizi yapabilirsiniz..

Bence bu tür bir bakış açısı yanlış. Gidip mezara giremeyeceğinize göre önünde sonunda bir yerden başlayacaksınız. + Güvenin kendinize. Bu karşınızdaki işverene de yansır.

X