4 yas grubu anneleri ...

çiğdemcim maşallah oğlunda kızında çok tatlı maşallah rabbim sizlere bağışlasın inşallah bu arada kızlar benim oğlum günün yarısını yumurcak tv izlemekle geçiriyo peki ya sizinkiler.....

çiğdemcim maşallah oğlunda kızında çok tatlı maşallah rabbim sizlere bağışlasın inşallah bu arada kızlar benim oğlum günün yarısını yumurcak tv izlemekle geçiriyo peki ya sizinkiler.....

Teşekkür ederim hayatım...
Benim oğlumda kızımda (şuanda olduğu gibi) tv işgal etmiş durumdalar..
Genelde Yumurcak tv ve cartoon izliyorlar.. Bazen oyalamaya çalışıyorum sürekli izlemelerini istemiyorum ama malesef başarılı olamıyorum....

resimkr0.jpg

buda benim oğluşum resimi yazın çekilmiştik

Son düzenleyen: Moderatör:
Maşallah zeliş çok yakışıklı bir oğlun varmış...
Allah sağlıklı uzun ömürler versin kuzuna...

çok teşekkürler çiğdemcim rabbim cümlemizin evlatlarına uzun ömürler versin acılarını göstermesin inşallah

merhabalar,benim oğlum da 29 mart 2005 doğumlu.Anaokulunda 4 yaş grubundagamyoncuiremsuAllah hepimizin çocuklarını bağışlasın.

cnm böyle bir konu açman çok ii olmuş bu arada benim oğlumda 10 mart 2005 doğumlu ne güzel sen ikinciyide yapmışsın ii olmuş ben hala o cesareti bulamadım kendimde tek çocuk :1closedeyes:

ne guzel bir tesaduf : )
beraber kutlariz artik canim burda:teytey:

benim kızımda 4 ekim 2004 doğumlu
ama 2005 lilerle daha uyumlu sanırım çok şımartmışız
bir türlü büyüyemiyor bizim koca bebek
bu günlerde favori oyunu babasını ve beni bebek yapmak
kendiside anne tabi
ama biz azcık şımarınca hemen kendisi bebek oluveriyor anlamadık gitti ne olduğumuzu:))
hosgeldin huselcigim : )
ya 4 yas grubuna atladik :jeyyar:
benimde oğlum seneye okullu olucak bakalım nasıl geçicek ayy ben bu konuda çok düşünceliyim evde sıkılıyor yalnız olmaktan ama işte tecrübesizlik ilk çocuk falan insan rahat olamıyor.
sık hastalanması ve wc twmizliği,yemek olayı falan hepsi bende soru işareti. tecrübeli arkadaşlar anlatsınlarda bizde aydınlanalım bu konuda ikinci çocukda artık olmalı diyorum. geç bile kalıyoruz

gonderirken bende bunlari dert ediyordum ama inan ki dert edilecek gibi degilmis ...
bizim verdigimiz okul cok guzel ...
oglumun ogretmeni cok iyi cok hos bir hanim ..evlerde de gorusuyoruz ..
bakici ablalarida var ...
O ilgileniyor tuvalet vs. gibi seylerle ...
endise etme canim bir birey olarak buyumelerinde buyuk bir adim okul ...

Burda yazın çekilmiş bir foto, biraz daha küçük halimiz..
n1413486623300155203967we1.jpg

w604.png

Burdada ablasıyla birlikte oğlumun son hali
resim108mo2.jpg

w640.png

masallah canim ..
Allah bagislasin yavrularini ...
kizina bayildim :asigim::nazar:

Canım seneye muhakkak gönder okula..
Okul öncesi eğitim çocuğa çok şeyler kazandırıyor...
Hastalanmasına gelince, evet ilk başlarda biraz sıkıntı oluyor ister istemez diğer çocuklardan mikrop alıyor ve sık hastalanıyor ama sonra bağışıklık sistemi gelişiyorç...
Benim büyük kızım ilk dönem hep hastalandı, fakat şimdi maşallah hiç hastalanmaz..Yemek konusunda ise çok iştahı artıyor, ordaki çocuklarla yarış içinde iştahla yemek yiyorlar..
W.C olayınıda zaten zamanla aşıyorlar ve sorumluluk duygusu her konuda olduğu gibi bu konudada gelişiyor...
sevgiler..a.s.

cnm teşekkür ederim cevapların için evet sene kesin gidicek zatende ben kafamda ki sorulara sizleden cvp almak istedim sadece
oğlunda kızında çok tatalı cnm maşallah allah bağışlasın:nazar:

zelis Allah bagsilasin canim ...pek bir bilmis bakiyor senin ki : )

zepp teşekkür ederim cnm evet bencede okul şart
evet çocuklarımızın doğum günlerini beraber kutlarız

arkadaşlar ben fotoğraf eklemeyi bilmiyorum ve denemelerimde de başaramadım

Düzelmiş foto...Gerek kalmadı..
Yeni katılan herkesler hoşheldiniz.. ..

Son düzenleme:
uzman çok teşekkür ederim resmi küçültmüşsün

Arkadaslar hosgeldiniz ...:1hug:
Allah hepimizin evladini bagislasin ...
hamis olanlar var ne guzel : )
hayirli dogumlar diliyorum ...
sizin cocuklar okullu oldu mu bu sene ?
benim oglus basladi anaokuluna(4 yas grubuna gidiyor) malum su an yariyil tatilindeyizdelikafaduldenvalla benim ki beni oldurdu :bbo:evde cok SIKIliyor yavrum ...

evet aynen benim oglum da ole yalniz oldugu icin cani sikiliyor bende bazen tatil oldugu zaman ilgilenmeye calisiyorum resim ciziyoruz geziyoruz ama genelde tatil okuluna yazdiririm iyi oluyor cocuklar icin

benim kızımda okula başladı bu sene
tam gün gidiyordu artık yarım devam edecek
birde tekvando kursuna göndermeyi düşünüyoruz
havalar ısınınca
yazında yüzmeye inşallah planlar çok

Ben ekleyeyim badem gozlu oglusumun fotosunu :asigim:
KK'nin en afacan veledi birincisi prens Selim Mert; kendisi :asigim:
daha fazlasi +minik kuzumun fotosuda; proflimde ama arkadas listemdekiler gorebilir:jeyyar: ...

Son düzenleme:
picture.php

hepimizin yavrularınada maşallah:nazar:
allah acılarını göstermesin

X