4 yas grubu anneleri ...

bu arada benim cadı bu fotoğraflardan bir dolu çektirdi
babasının mankeni:)
pek bi güzel olduğunu düşünüyor allahım ya
bu aralar saçlarını falan kendi şekillendiriyor tam cadı yani:)
elbiselere ve prenses olmaya taktı bıraksak yatağa bile gelinlikle girecek:=)

zepp maşallah çok tatlı oğluşun var rabbim sizlere bağışlasın uzun ömürler versin inşallah...

husel senin cimcimede çok tatlı allah bağışlasın o ne güzel pozlar veriyo öyle

bu arada benim cadı bu fotoğraflardan bir dolu çektirdi
babasının mankeni:)
pek bi güzel olduğunu düşünüyor allahım ya
bu aralar saçlarını falan kendi şekillendiriyor tam cadı yani:)
elbiselere ve prenses olmaya taktı bıraksak yatağa bile gelinlikle girecek:=)

:nazar:
: ) kiz cocuklari daha bir ayri sanirim ...

hanımlar benimde 4 yaşında bir kızım var
çok şeker çok güler yüzl ve tatlı dilli.hiç ağıtçı değil
ama benim bir sıkıntım var kızımın dili hala düzelmedi peltek konuşuyo r ve s harflerini düzgün söyleyemiyo.artık düzelmesi gerekmez mi
sizlerde böyle bir sıkıntı varmı hanımlar:uhm:merak ediyorum
birde benim kızım hala çorabını çeketini kendi giyemiyo.halbuki ablası daha çabuk öğrenmişti bunları.artık kendin yap kızım diyorum ama ne zaman tam olarak öğrenecek bilmiyorum
eylülde ana sınıfını başlıcak
inşallah o zamana kadar kıyafet giyme konusunda sıkıntımız kalmaz
ve daha da önemlisi dili düzelir inşallah:Saruboceq:

mihriban derdini iyi anlıyorum
kızım 3.5 yaşında konuşmaya başladı benim
konuşması yaşıtlarına oranla çok yetersiz
ama diğer tüm gelişim özellikleri iyi
kendi işini yapabiliyor tabi arada elime kaşığı bile tutuşturuyor anne sen yedir diye
buda ilgi beklemesinden tabi
okulda daha da iyiye gidecektir eminim
konuşma terapisi oldırabilirsin istersen bu senin seçimin
ama istemezsende kendin çalıştırabilirsin
googleda ararsan dil gelişim için biçok egzersiz bulabilirsin

Zepp oğlun çok yakışıklı ve evet afacan olduğu her halinden belli.. Maşallah paşama..
Husel senin kızında çok güzelmiş canım, acaip pozlar vermiş cimcime

Pek aranıza katılamasamda,sohbetinize ortak olamasamda uzaktan uzağa yazışmalarınızı okuyorum arkadaşlar..Bir kaç kare resimde ben eklemek istiyorum.
19102008948uw1.jpg

Bu resim bu yaz kız kardeşimin düğünden sonra çektiğimiz bir resim..

picture.php

Dünürcü olmak isteyen çok adayımız var ama şimdilik böyle bir düşüncemiz yokdelikafadulden
Şaka bir tarafa Rabbim evlatlarımızı bizlere bağışlasın..Rabbim onların acılarını bizlere yaşatmasın inşallah:Saruboceq:

picture.php

Bu resmide bu yaz tatilinde çekmiştim..Dudaklarını nasılda büzüştürmüş yaa:roflol:

hanımlar benimde 4 yaşında bir kızım var
çok şeker çok güler yüzl ve tatlı dilli.hiç ağıtçı değil
ama benim bir sıkıntım var kızımın dili hala düzelmedi peltek konuşuyo r ve s harflerini düzgün söyleyemiyo.artık düzelmesi gerekmez mi
sizlerde böyle bir sıkıntı varmı hanımlar:uhm:merak ediyorum
birde benim kızım hala çorabını çeketini kendi giyemiyo.halbuki ablası daha çabuk öğrenmişti bunları.artık kendin yap kızım diyorum ama ne zaman tam olarak öğrenecek bilmiyorum
eylülde ana sınıfını başlıcak
inşallah o zamana kadar kıyafet giyme konusunda sıkıntımız kalmaz
ve daha da önemlisi dili düzelir inşallah:Saruboceq:

valla bizde de dil sorunumuz var malum iki dilin arasina kaliyor ama turkcesi sanki duzelir gibi oluyor artik cumleleri kurabiliyor yavas yavas giyim konusunda maasallah benim oglum 4 yasinda corabini giyer ceketini giyer cikarir alisti cok sukur seninki de zamanla alisir hep giydirmene birak ki alissin ve dil insallah faydasini goruru ana sinifina giderse cabuk ogrenir veya terapistlere gonder

bu da benim dunaylar tatli oglusum gecen yaz yeni bisiklet almistim onu pozunu verdi cok seviyor surmeyi

feyza072kr4.th.jpg
[/IMG]

Son düzenleme:
Adivarcigim ayni sen senin oglan yaa : )
masallah yakisikliya :nazar:

adıvar canım oğlun çok tatlı maşallah rabbim uzun sağlıklı ömürler versin inşallah ....

boncuk gözlüm senin oğluşunda pek tatlı rabbim sizlere bağışlasın inşallah....

Çocuğun okul öncesi eğitim kurumlarında kameralarla izlenmesi, "mahremiyete saygısızlık" olduğu gerekçesiyle yasaklandı.

Milli Eğitim Bakanlığı, okul öncesi eğitim kurumlarında çocukların kamera ve internet aracılığıyla izlenmesi uygulamasını, "çocuk ve eğitmen haklarının ihlaline ve çocukların mahremiyetine saygısızlık'' olduğu gerekçesiyle kaldırdı. MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı'nca alınan (TTK) kararda, bu kurumlardaki eğitim etkinliklerinin kameralı sistemle izlenmesinin uygun olmayacağı, ancak güvenlik amacıyla öğretim etkinlikleri yapılan bölümlerin dışında kalan yerlerin kamerayla izlenebileceği belirtildi. TTK, okul öncesi eğitim kurumlarının bir kısmının Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü'ne (SHÇEK) bağlı olmasından dolayı SHÇEK'e yazı gönderdi. SHÇEK kreş, gündüz bakımevi ve çocuk kulübü bulunan illeri bu konuda bilgilendirdi. Özel Okul Öncesi Eğitim Kurumları Birliği Başkanı Nebahat Boğut, kameraların reklam amacıyla okullara konduğunu belirterek, "Bu uygulamada yasal olmayan durumlar vardı" dedi.

ben bu karardan hiç memnun olmadım.

boncuk gozluk senin oglusta pek afacan duruyor : ):jeyyar:
Allah bagislasin ...

X