42 Kilo Zayıflayan Güldemir'in Başarı Öyküsü

ya muhteşem bir yazı.. sonuna kadar okudum.. işte budur yaaa... bunu hep diyordum öğle araları yemekten sonra(yemekte tatlı olduğu halde ) çikolata yiyen zayıfları görünce peki neden almıyorlar diye soruyordum kendime.. farketmiştim kilo aldıran şeyin aslında psikolojik bir durum olduğunu ama bu kadar güzel ifade etmem zordu.. kesinlikle çok çok doğru yazılmış. yazana ve bu foruma ekleyen arkadaşa teşekkür ediyorum.

inanılmaz bir hikaye ve nasılda hepimizin içindekileri anlatmış.bende diyet yapmam gerekir düşüncesini aklımdan geçirdiğim anda psikolojim bozulurdu hatta oturup ağlamak bile isterdim.hani deMiş ya o güzel beyaz peynir diyet listesinde olunca berbat bir şey gibi oluyor diye hakikaten öyle ya.lisedeyken inceciktim 55 kiloydum boyum 1.75 ve çok düzgün bi fiziğim vardı.benim yediğim yemeği kimse yiyemezdi arkadaşlarımın hep kilo problemler vardı aslında yoktu ama onlar 2 kilo bile almış olsalar hemen diyet yaparlardı.belki de ben korkmadığım için kilo almazdım arkadaşın da dediği gibi.ama sonraları arkadaşlarım nasıl olur da sen bu kadar yemeye rağmen almazsın gibi demeye başladılar ve en sonunda beni de o korkuya düşürmeyi başardılar.üniversiteyi kazandım istanbula geldim 2 ayda 12 kilo aldım 69a kadar çıktım hatta.benim kilo almamamı kıskanan arkadaslarım bile daha zayıftılar artık benden. ama artık çok şükür veriyorum kilolarımı yavaş yavaş.ve rejim yapmıyorum.herkes ısrarla diyet mi yapıyorsun diyorlar ama hayır diyet yapmıyorum kendimi aç bırakmıyorum sadece dikkat ediyorum yediklerime diyorum.az kaldı son 4 kilom kaldı.biraz hevesim kırılmıştı kilo vermem yavasladı diye ama nie kırılsın ki.arkamdan kovalayan mı var elbet gidecek onlarda...

benim durumum daha da farklıydı.. aşırı öz güvenim vardı. 90 lardayken bile burnu kaf dağında kendini beğenmiş kız rolü yapadım. aynaya baktığımda zayıf fit bi kız görürdüm... ama fotoraflara bakıp bakıp ağlardım... şimdi 65 kilodayım ama hala o eskiden aynada gördüğüm kızla bi fark göremiyorum arada.. ve hala fotoraflarda şişman görünüyorum gözüme

bu benim okuduğum en muhteşem diyet başarı öyküsü ve kendime bunu yapan kişiyi örnek alıyorum. geçen hafta çalışmalara başladım ve 2 kilo verdim. bakalaım ben de kendi başarı öykümü sizlere ne zaman yzacağım

bu yazıyı okurken hem güldüm gülerken yaşlar aktı gözümden.
çok güzel anlatmıs arkadas .ama gülmek kıtıra aldıgımdan degil.çok gerçek ve hoş yazmıs
ben 9 ay önce doğum yaptım ve 2 kilom var fazla göbekte var
bende veririm.çok az kilom var ama beni bu rahatsız ediyor iştee

inşallah bende başlayacağım şu an şiddetli gribim iyileşince kalan kilolarımı bu yöntemle vermeyi düşünüyorum ....

bu yazıyı her gün okumak lazım. sadece kilo verek için değil başarmak isteyip de başaramadığımız şeyler için de geçerli. yapılan şeyleri mecburiyetten değil de zevkle yapmalıyız. dediği gibi bir lokmada da aynı tad var, 10 lokmada da. olumlu olmalıyız ve harekete geçmeliyiz. bize bu yakışır. yürüyüş de yapılır, açılır müzikle zevkle dans da edilir...

güldemir kardeş yazdığın yazı bana okadar mantıklı okadar mantıklı geldiki anlatamam...

ben uzun boylu briyim 165 ten 175 çıktı gelişim dönemimde bu dönemde aslında kilo almam çok normaldi yani 5 kilo alınca ne değişirki...ama ben ne yaptım mal gibi bundan ksıcam bundan kesicem diye zorladım kendimi ve bi anda bütün çikolatalara saldırmaya başladımm cips aldım kola içtim ne varsa yedim ve şimdi 10 kilo almış biriyim normal kilom 65 olacakken şuan 75 kiloyum:KK43:( ve bende eski yemek düzenine geri döndüm ve şimdiden 3 kilo verdim bile herşeyden yiyorum:KK70: bu yazı herşeyi farketmemi sağladı teşekkürler:KK70:

Alnından öpmek istedim helal olsun bacım. Süper gaz verdin yerine ulaştı :)))))) Hemen ilk işim bir defter edinip duygularımı yazmak. O kötü yılların acısını çatır çatır çıkar hakettin :)

kiloluykenki düşüncelerin o kadar güzel tercüman oluyor ki bana. nekadar içlendim okurken bilemezsin. diyete ihtiyacım yok zaten az yiyen biri olarak yemeye düşkünlüğüm yok. sorunum hareketsizlik. ve burda bi çok konuda dediğim gibi kansızlıktan olan halsizlik sebebiyle hareketlerim kıstılı. yazın ablamın düğünü var ve bende senin gibi ilk defa gönlümce elbisemi giymek istiyorum. herkesin bana ne kadar güzel yüzü var ah zayıflasa diye değil sadece ne kadar güzel kız demelerini istiyorum. güzelliğime yapılan her iltifatın arkasından bi de zayıflasan lafını duymak istemiyorummmmm. :çok üzgünüm: 2gündür buraya bile girmedim bakmadım konulara. o kadar üzgündüm ki. kilo veremez oldum tüm çabalamama rağmen. hiç gülmedim bile 2 gündür. sürekli ağlayabilir mi bi insan. evet ağlıyordum 2 gündür. biraz önce komşu teyze gelip sen zayıfladın mı biraz ne diyince biraz toparlandım ve siteye bakacak gücümü topladım geldim.zayıflamayı beynim deli gibi istiyor ve kabullendi. ama bedenim yetersiz kalıyor bu kadar çok kiloya bu kansızlıkla. kendi çaremi bulmam lazım, vermem lazım. ve bir gün buraya konumu açıp işte ben bile verdim hadi kızlar demem lazım. seni tebrik ederim canım. darısı bizlerin başına. umarım zayıflarız bizlerde.

şuan kafamda kurguladığım bütün zayıflama metotları intihar etti.ne kadar güzel anlatmış helal olsun

Unutmayın kızlar bizde zayıflaya biliriz.Bizim kemiklerimizde onlar gibi incecik bizde doğanın bi parçasıyız :sm_cool:

kutluyorum arkadaşı bende kansız ve halsizim bugun intibarıyle yemeklerime dikkat etmeye başladım 6 ögün yiyorum benım problemımde günde 2 ögün yemek ve hipotroidi ,,, insilün direncini yendim pco için müsadeleye devam onun içinde soğan kurune başlıycam hpotroidi içinde ilaçlarımı almaya başlıyacagım inşallah herşey düzelir

sabahları klahvaltı yapmıyodum canım hiç istemıyodu yatakdam 11 de kalkıyodum halsiz bı halde kahvaltımı saat 13.30 gibi yapıyodum saat 7 ye kadar gene bişey yiyemıyodum canım istemıyodu çünki saat7 de çokca yıyodum

bende karar verdim buğün zayıflayacağım yediklerime dikkat edip spor yapacağımmmmmm :)))))))

merhaba, bende yeni üye oldum buraya. cuma günü 42 kilo zayiflayan arkadasi okudum ve hayran kaldim azmine. okudugum an bende aynisini yapmaya basladim. Diyet kelimesini hayatimdan tamamen cikardim ve herseyden miktarlarini kendim belirleyerek yemeye basladim. ve suana kadar yani bir hafta icinde tam 1,8 kg verdim.

Lütfen birbirimizi motive edelim. Sizi bilmem ama benim buna cok ihtiyacim var. Motive olmak icin sürekli o basari öyküsünü okuyorum.

X