44ten 38 bedene 🤸‍♀️

gulru

O biiiir 9️⃣0️⃣ kilo 🥁🏃‍♀️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2024
246
114
şu zamana kadar yaptiklarim;

Ogunlerde az yemek
Ogun arasi yememek
Aksam 19dan sonra hic yememek

Dikkat etmiyorum;
Saglikli beslenmiyorum
Kahveyi cok tuketiyorum
Hareketim gunluk yok denecek kadar az

10gun once 44 beden beli lastikli pantolonlarim sımsıkı tayt gibi olurken. Bugün belimden dustu bol gelmeye basladi. Ben yinede 44 bedeni baz alicam. Yaza kadar kiyafet bedenimde en azindan 40a kadar inmek istiyorum.

Abur cubur,fast food yemiyorum. Gazli icecek tuketmiyorum. Seker kullanmiyorum. Mumkun oldugunca paketli gidalarin muadillerini mutfagimda kendim hazirlayip tuketiyorum.

Sabah7de kalktim.
7.30 civari yarim litre su ictim
Nescafe fincaninda sekersiz turk kahvesi ictim
2 haslama yumurta yedim
Multivitamin ictim

Oglen disarda oldugumdan et durum ve yanina maalesef gazoz ictim. Ayran ve gazoz tercihimi gazozdan kullandim.

Aksam icin sabahtan keskek pisirmistim (tavuklu) ,aksam 7den evvel yiyecegim.
2litre anca su icmisimdir.

Hareket olarak, 3 kat merdiven inip ciktim.

Simdide cok uykum geldi,gidiyimde kahve iciyim

Aksam yemegi olarak 2 kepce keskek yedim
Yarim saat sonra 3 fincan filtre kahve ictim
Simdi uyucam yarin yine 7de kalkarim

Sabah 7de kalkmistim ancak bugun pzr niye erken kalkiyimki diyip 7.30da mutfaga gittim.
Yarim litre su ictim
Nescafe fincaninda sekersiz turk kahvesi ictim
2 haslama yumurta yedim
Kolajen hapimi ictim (aylar aylarrr sonra yeniden basliyim dedim)
11.30 gibi tarcinli karanfil detoks suyumu ictim
Ogle yemegi olarak 2 dolu tabak tavuk suyuna sakali sarkan yedim. 😔 tadi cok guzeldi dayanamadim 😪
Multivitamin ictim.
Hareket olarak evi supur sil ve utu yapicam

Saat 14 gibi yine tarcinli karanfilli suyumu ictim
15.30da cok aciktigim icin bi kase yogurt yedim
1 tabak patatesli yahni aksam yemegim

Bu tarcinli karanfilli su beni asiri aciktiriyo yaa🙄 yaa 1 hafta devam edecem sirf sonucu gormek icin 1 haftada 3 kilo verdiyormus bakalim,gorecegiz.

Tarcinli suyun ne ise yaradigini anladim ; acayip susatiyo . Bugun epey su ictim 2.5 litre kesin,3e yakin ve hala cok susadim.
1 haftada gervekten 3 kilo verdircekmi bakalim

Sabah7de kalktim. Islerimi 8.30a kadar ancak hallettim. 3 dilim kek ve granul kahve buyuk kupa olarak kahvaltimi yaptim.
Kolajeni ictim.
Tarcinli karanfilli cayimi ictim
Kekin uzerine puding dokulmus kucuk porsiyonu 10.30 gibi yedim.
Az once 1 tabak ilikli kemik etli patates yemegimi yedim,2 dilim tambugday ekmegiyle birlikte.
Birazdan tarcinli zayiflama cayimi icicem.
Aksamda tavuklu keskegimi yicem

18de keskek yedim, 2 saat sonrada ,oglumum isteyip yarim yamalak yedigi tereyaginda sahanda pisirdigim 2 yarisi yenmis yumurta yedim. 2parmak kadar kek yedim,firin kabina yapis ama tadi guzeldi. 1 kupa granul kahve ictim. Sanirim 2.5 litre su icmisimdir. Yarim litrelik bardagin icine yarim limonu sıkıp koydum ,limonlu suyumu yatarken icicem.

Sabah7de kalktim
Yarim litre suyumu ictim
7.30 Nescafe fincaninda sekersiz turk kahvesi ictim
9da tarcinli zayiflama cayimi ictim
9.30da 2 dilim kadar kek ve 2sb sut ictim
Kolajen ictim
11.30da tekrar tarcinli zayiflama cayimi ictim
13.30da 1 tabak keskek yedim
Multi vitamini ictim
15.30 gibi tekrar tarcinli zayiflama cayimi icicem

15.30 tarcinli sudan sonra acayip uyku bastigi icin hic yoktan buzlugumda bulunan dolmalik biberlerden dolma yaptim kucuk tencere,uykum acildi boylece.
1 buyuk kupa granul kahve , bi porsiyon kekin uzerine pudingli cakma yas pastayi yedim
Aksam yemegi olarak 4 biber dolmasi yedim o da bana cok geldi simdi siyah cay iciyorum,maden suyu niyetine. Hazmi kolaylastirmasi icin.
Yarina portakaldan detoks suyu hazirladim 1 litrelik porselen demligime.
Spor hic yapmadim 😔😑

7de kalktim ancak 10a dogru kahvalti yapabildim.
Bu surecte
yarim litre su,
nescafe fincaninda sekersiz turk kahvesi,
2sb portakalli detoks suyumu ictim
Kahvalti olarak 3 tane zeytinyagli dolma yedim
Simdi tarcinli zayiflama cayimi iciyom
Kolajen icicem cayim bitsin
Siyah cay demledim onu icicem birazdan.
Oglene keskek (nihayet bitiyo ) ardindan multi vitamin icicem.
Aksama barbunya yiyecegim.

Siyah caydan sonra carsiya ciktim islerimi hallettim donuste 1pkt tantuni yaptirdim,buyuk boy ayran alip eve gelmem 4.30du. 17 .00 gibi tantuni yedigim benim aksam yemegim oldu.

Tarcinli zayiflama cayimi bitireyim bide portakalli deyoks suyu var odrm atici.

Saglik ocagina tam kan sayimi icin gidicektim ama multivitamin ictigim icin vazgectim. Cocuklarin icmefigi kan surubunu ben iceyim.olmazsa cunku millet kilo bazinda verirken bende bu 100 gram seklinde ilerliyo. Cok yavas veriyorum kiloyu.

Spor olarak bol bol utu yaptim. Gunluk isinma hareketi yapsam o bile fayda edecek biliyorum,vallah takatim ancak ev islerine yetiyo.

Sabah7de kalktim
2 Fincan turk kahvesi ictim sekersiz
Tereyaginda 2 yumurta pisirip yedim 2 dilim ekmekle
Bol su ictim
Oglen barbunya yedim 1 tabak
Aksam 1 tabak manti yedim

3 aylara girdik oruc tutasim var. Zaten egzersizde yapmiyom. Bari ac kalarak zayifliyim. Hem kaza oruclarimida ödemis olurum. 2 aylik,sonrasi ramazan zaten.

Kolay gelsin cnm bende ketojenik diyete başladım onu yapıyorum 1aydir çok güzel sonuçlar aldim

Neler yiyorsunuz bende düşünüyorum
Karbonhidratlari kestim şekeri kestim paletli gıdalar keza zaten ,yoğurt salata ağırlıklı avakoda ağırlıklı diyetim arada et, tavuk, ödem atıcı kürüm var ve basen eritici kür kullandım bacaklarim inceldi şimdilik böyle devam ediyorum 82den şuan 71.75 im bunların yanı sıra vitaminlerimi kullanıyorum kesinlikle ihmal etmiyoruz

Karbonhidratlari kestim şekeri kestim paletli gıdalar keza zaten ,yoğurt salata ağırlıklı avakoda ağırlıklı diyetim arada et, tavuk, ödem atıcı kürüm var ve basen eritici kür kullandım bacaklarim inceldi şimdilik böyle devam ediyorum 82den şuan 71.75 im bunların yanı sıra vitaminlerimi kullanıyorum kesinlikle ihmal etmiyoruz
Merhaba kürlerinizi. Tarifi var mı bir de hangi vitaminleri kullanıyorsunuz

Merhaba kürlerinizi. Tarifi var mı bir de hangi vitaminleri kullanıyorsunuz
Hayırlı sabahlar 1 ay boyunca aç karnına 1 yemek kaşığı elma sirkesi ile 1 yemek kaşığı zeytinyağ 1 bardak suya koyup içtim limonda akleye bilirsiniz tercih meselesi bu kür bacaklarımı inceltti bunun yanı sıra muhakkak ya yürüyüş veya ayakları çalıştıracak hareketler yapılmalı .1 saat yürüyüş ve yürüyüşten sonra gün içinde 2 yeşil çay 2 kayısı cayi duble bardağa demleyip 1 buçuk litre 1 şişenin içine 1 maden suyu yarım limon ve demlenen çayı birakiyoruz. Üzerine kaynamış su ekliyoruz gün içinde tüketiyoruz .bu çok etkili bir kür karın ağrınız olur dikkat edin metabolizma çalıştırdığı için. Gün içinde çok yerseniz Muhakkak 1 yeşil çay için o sizin kilonuzu koruyacak (şuan hedef 65 bakalım )❤️❤️❤️

Epeydir yazmadim farkindayim

Yarim litre su
NEscafe fincaninda sekersiz turk kahvesi
1 kucuk muz

Oglen
1 kase ezogelin corbasi
1 yemek tabagi etli pilav
Yogurt

Aksam
Soslu tabut budu 1 tane

Simdide kuru uzum yiyorum biraz icim kiyildida ac kaldim sanirim 🙄 yada uyucam yani 🤔

X