5 aylık bebek ile Balkan turu yapmak zorlar mı?

Biz bireysel yapiyoruz tatilimizi. Turla biraz sikinti olur diye düşünüyorum. Siz bebeğe ayak uydurmak zorundasiniz. Uyku, beslenme vakti vs.
Bence ilk tatilinizi bireysel yapsaniz sizin icin daha rahat olur

Ekleme: ben hevesinizi kirmamak icin yazmadim ama tura katilan insanlarada yazik. Bebek tatili sevmeyip katila katila ağlarsa millet size düşman kesilir.
Biz ucağa binerken bile diğer yolcular bize katil gözüyor bakiyor. Herkes kafa dinlemek istiyor sonucda. Bende genelde diken üstünde oturuyorum ucak yolculuğu sürecinde
Yok cnm haklısın hevesimi kıracak bir şey söylemedin . Bende aynı fikirdeyim galiba tecrübe edinmiş arkadaşlar gitmeme olumlu bakmıyor anladığım kadarıyla

Çok zor olacaktır turla😔

Aşırı yorucu bir tempo oluyor
Ben nasıl uyuduğumu bilmiyordum yorgunluktan

Küçük çocuklar vardı
Hava değişiminden hasta oldular hep
Öksüren kusan ateşi çıkan
Buluşmak için saat ayarladığımıx da hep geç kalıyolardı
Çünkü çocukla uğraşmaktan ne yemek yemeğe ne güzel yerleri gezmeye fırsat bulabılıyolardı
Çok uzun değilse tur günü ve mamayla besleniyorsa 3 -4 gün bakacak anneanne babaanne varsa bırakıp baş başa gidebilirsiniz

Çok zor olacaktır turla😔

Aşırı yorucu bir tempo oluyor
Ben nasıl uyuduğumu bilmiyordum yorgunluktan

Küçük çocuklar vardı
Hava değişiminden hasta oldular hep
Öksüren kusan ateşi çıkan
Buluşmak için saat ayarladığımıx da hep geç kalıyolardı
Çünkü çocukla uğraşmaktan ne yemek yemeğe ne güzel yerleri gezmeye fırsat bulabılıyolardı
Çok uzun değilse tur günü ve mamayla besleniyorsa 3 -4 gün bakacak anneanne babaanne varsa bırakıp baş başa gidebilirsini anladım cnm çok teşekkür ederim cevabın için😍😍🥰🥰

Merhaba. Aslında rahat gezilecek zamanlar büyüyünce park istiyor devamlı, gezmek daha zor. Şimdi besle temizle uyut😄
Ama turla gerçekten zorlanırsınız bir kere oto koltuğu olmayacak sanırım , kucağınızda olacak hem güvenli değil hem rahat değil.
Eğer mümkünse arabanızla kendiniz küçük balkan turu yapın biz bu yaz 5 yaşında kızımla yaptık. Gidecek olursanız tüm ayrıntıları veririm ben. İlk kez kendi arabamızla gideceğiz, yolları nasıl bulcaz diye çekindik ama çok rahat geçti.
Ya da uçakla tek ülkeye gidebilirsiniz.

X