5 haftada bebegi görmediler normalmi?

Nurpnrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
919
1.460
27
Perşembe doktora gittim hem devlete hem özele Altan baktılar kese var gibi dedi biri ama boş sanki öbürü dedi kese var dolu gibi biri dedi 5 haftalık bu keseye bakıp öbürü dedi 6 kan testi almadılar kalp atışını duymadan gerek yok dediler folik asit yazıp beni yolladılar ama benim kolumu kaldircak bile gücüm olmuyor özellikle akşamları çok akıntı isal mide bulantısı mide yanması yüzüm sivilcelendi bu belirtiler normal mi gebe arkadaşlar bilgisi olanlar sizce ne yapmalıyım sağlık ocağına gidip kan testi versem mi?

Yok bilmiyorum bakmadilar ki ısrarla ikisinide dedim
Ben de 2 hastanede takip ediliyorum ikisi de kesenin görüneceği zamanı beta değerime göre tayin etti. Bakmamaları ilginç geldi bana. Benim 5. Haftada kese göründü ama geç döllenmeyse daha geç kese görenler de var. Ayrıca bana bebeğin görünmesi için erken dediler. Endişelenmene gerek yok bence benim beta 3 binlere yaklasınca göründü sen de bir baktır değerine istersen baska yerde

Özele gidin kan testi verin değerinize bakın belli bir değerden sonra görünüyor çünkü önce kese 6-7 haftalarda da bebek

Yazdığını simdi bir daha okudum da bebek zaten 6-7 haftada görünür senin kese görünmüs canını sıkacağın bir durum yok bence. Cihazların kalitesine göre de fark eder doktorların gördükleri

Yazdığını simdi bir daha okudum da bebek zaten 6-7 haftada görünür senin kese görünmüs canını sıkacağın bir durum yok bence. Cihazların kalitesine göre de fark eder doktorların gördükleri
Canımı sıkmadim ama çok mide bulantısı oluyor isal var kolumu kaldircak gücüm yok kan değerlerime bakmamalari düşündürücü geldi banada .

Hamilelikte ishali ilk kez duyuyorum. Hasta olmayasınız?

Perşembe doktora gittim hem devlete hem özele Altan baktılar kese var gibi dedi biri ama boş sanki öbürü dedi kese var dolu gibi biri dedi 5 haftalık bu keseye bakıp öbürü dedi 6 kan testi almadılar kalp atışını duymadan gerek yok dediler folik asit yazıp beni yolladılar ama benim kolumu kaldircak bile gücüm olmuyor özellikle akşamları çok akıntı isal mide bulantısı mide yanması yüzüm sivilcelendi bu belirtiler normal mi gebe arkadaşlar bilgisi olanlar sizce ne yapmalıyım sağlık ocağına gidip kan testi versem mi?
Kese göründükten sonra artık kan değerinin bir önemi yok. Bir de muayeneye gittiğiniz hastanenin referans değeri önemli. Sağlık ocağında vermeyin ama zaten 5 haftada görünmüyor bebek. 6-7 arasında daha garanti. Bekleyin.

Hamilelikte ishali ilk kez duyuyorum. Hasta olmayasınız?
Bilemiyorum ki kime desem şaşırıyor zaten herkes doktorlarda dedim gittiğimde hiç takmadilar sanki devlete gittik başta hata ilgili değil diye özele gittik yine aynısını yaptı dedi gönderdi bizi

Bence bir iletişim bozukluğu olmuş aranızda. Bir kese varsa betanın önemi zaten yok. Kesenin görüntülenmesi rahmin durusuna kilonuza gec dollenmeye kadar cesitli seylerle gecikebilir icindekinin gorunmesi de öyle. Cok erken özetle.

Bence bir iletişim bozukluğu olmuş aranızda. Bir kese varsa betanın önemi zaten yok. Kesenin görüntülenmesi rahmin durusuna kilonuza gec dollenmeye kadar cesitli seylerle gecikebilir icindekinin gorunmesi de öyle. Cok erken özetle.
Anladım bu mide bulantısı isal vs korkuttu beni aslında midem sürekli yanıyor bide

Nasıl bakılmadı anlamadım ? Ben hamilelik testi yapıcam dedikten sonra bir de parasını verdikten sonra bakıyorlar normalde acilden gidin eşinizle akşam ?
Ben hamileyim dedim evde kendim test yaptm pozitif çıktı deyince adet tarihimi sordj adet tarihine göre hesaplayinca 6 haftalık dedi Altan bakti keseyi gördü yok bu 5 haftalık daha dedi 2 hafta sonra gel dedi kan testi yapmycakmsnz dedim yok diyor

X