50-59 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

sabah kahvaltımı yaptım. peynir zeytin domates yumurta ve 1 dilim uno nun çavdar ekmeğinden yedim. Bu ekmek iyi oluyor kızlar hem tok tutuyor. Kepek ekmeğinden daha iyi. tv8 de ebru şallı ile plates yaptım. akşam da koşu bantıyla yüreyeceğim. benim vücudum biraz gevşedi hamilelik dolayısıyla toplamaya çalışıyorum.

çok katılıyorum. şimdi annem gibi konuşcam ama :roflol:
bende zamanında çok yaptım bu tür diyetlerden, hatta daha beterini yaptım, 2 gün boyunca ağzıma yemek anlamında hiç birşey koymadım, günde 3 4 bardak vişne suyu içtim sadece, kilo da verdim gayet. hihoyyyt (2günde 2kilo) daha bunun gibi birsürü şey yaptım, 10 kilodan fazla verdim 1 2 ayda. (67 gibiydim-55e düştüm, sonra yıl boyunca tekrar 60a çıktım, sonra normal şekilde beslenerek + sporla 55im şuan)
şuan metabolizmam berbat durumda. çok zor kilo veriyorum ama aşırı kolay şekilde kilo alıyorum. 1 arkadaşım var o da 56 kilo, kız benim yediğimin ciddi 2 3 katını rahat yiyor, kilosu hep sabit. ben 1 gün birşeyi azcık fazla kaçırsam anında kilo alırım ama. :KK43:(
ayrıca diyetisyene de gittim, metabolizman yavaş dedi, zamanında yaptığım diyetleri söyledim, tam olarak ondanmış. şimdi hızlandırmaya çalışıyorum çaydı vs. senağlama bizler zaten burda 3 5 kilo fazlası olan kişileriz, böyle şok şeylere ihtiyacımız yok bence, sağlıklı şekilde verelim yerimseniben

ekleme: bide ne zaman böyle şok diyetler uygulasam, ağzımda aft falan çıkardı benim, haftalarca da geçmezdi, vucudu ne kadar zorluyorsak artık :KK43:(

evet cnm gercekten de oyle...yani benm vericem 3-3.5kg kaldı topu topu ve bunu şok diyetle 1hafta icinde cok rahat verebilirim ama ben bi yandan sabitlemeye biyandan da azar azar kiloların gitmesine çabalıyorum.... 15subatta baslamıstım ben kilo verme mucadelesine..arada baya diyet yapmaya calıstım ama hic 3-5gunden öteye gecmedi...agırlıklı yaptıgım sey tuzu kesmek yagı nerdeyse hic kullanmamak kahveyi şekersiz icmek oldu... cayı zaten sekersiz iciyordum...biraz bitki cayı arada spor salonu vs derken gitti kilolar...haziranda 60kg idim ben ve hazirana kadar karsımda arkdslar wooper da yedi gıkım cıkmadı oturdum salata ızgara tavuk vs ile beslendim...hazirandan beri ise aklıma estiginde tatlı da yiyorum hamburger de kumpir de yiyorum ama yediysem ertesi gun yemegi azaltıyorum biraz dengelensin diyerek...ya da ögünler arasında bunu yapıyorum... şimdi de 15tatilde ailemin yanında olunca kesin gene 2-3kg alır gelirim diye hedefim nisana falan 55i görmek..ama kasmıyorum cunku bölgesel incelmeye ihtiyacım var malesef sadece göbek...profilimde resimlerim var görürsünüz.. o beli şimdiki haline getirmek icin gunde 150mekik cekerdim düz çapraz ters vs... bi cok sekilde hemde...
artık sanırım biraz rehavet çöktü... herkes suan iyisin dediginden sanırım... ama bu belden biraz daha gitse tam süper olacak eminim...

ayrıca cnm aft demir eksikliğinden dolayı cıkar..özellikle regl dönemlerinde cıkmasının sebebi de budur..bi demir eksikliği anemisi hastası olarak söylüyorum dikkat edin beslenmenize... ben okadar saglıklı beslenmeye calıstıgım halde gecen hafta cıkan tahlil sonuclarına göre en az 6ay demir ilacı ve 50gun boyunca folik asit hapı kullanıcam... sonra tahliller ve tekrar kullanmam gerekiyor mu bakıcas...bu ilaclar cok istah acıyor yaaa:çok üzgünüm:

bende 53 olmak istiyorum olabilirsemm :KK43:

haklısınız kızlar , bende böyle şok diyetlere karşıyım ..
zamanında sacma sapan dıyetlerle bozum metabolızmamı hala da üstüne gidiyorum..
pilar gibi bende 2 lokma fazla yesem hemen basenlerim yaylanmaya başlıyo yaa:dance:
sorunum şu , benim bu 3-4 kilo fazlalığı 10 max 15 gün içinde vermem lazım..
şubat için bir planım :Saruboceq:var ve bu kilolarla hayatta güzel görünemem :bbo:
bu sebebinen mecbur kaldım..
spora başlıycam tekrar şubattan sonra eski formuma kavuşabileceğimi umuyorum..şakkıdı

ben de 57,5 kiloyum.hedefim 53.. önümde 4,5 ay var.. umarım başarırım..

kızlar ahmet maranki tv deydi lahana suyunu söyledi gene 1 litre suya 200 gr lahana koyup 3 dakika kaynatıp suyu gün boyu içecekmişiz. 1 gün sonra idrardan yağların atıldığı görülürmüş. Ben kaynattım ile .İçmeye başlıyorum hemen... İçemeyenler içine limonda sıkıp içebilirmiş...

arkadaşlar :1rolleyes:
kesinlikle o şok diyetleri uygulamayın :mymeka:
ben üniversite 1.sınıfdayken çok fazla kilo almıştım :1ninca:
isveç diyeti yaptım:eek:klava:
diyet bittikten sonra normal beslenmeme dönünce hastanelik oldum :uhm:
aman ha hızlı kilo vermek uğruna şok diyet yapmayın :mymeka:
çünkü hızlı verilen kilolar hızlı bi şekilde geri alınıyo :sm_cool:

kızlar bu sabah bir tost tabi kepeklı ve de yagsız yanında bıtkı cayı
9 da elma cayı
11de balık kreker
1de 3 tane piknik biküvi
2.15 te kepeksız ve yagsız bırt tost 3 tane kepeklı burcak yanında bıtkı cayı
aksama ne gelır bılmıyorum ama bugun fecı yoruldum o sebeple ipin ucu öğlende kaçtı biraz -tatlicadiarzu-

sınav haftası da ders calısırken habıre bıseler yemek istiyor ınsanın canı cokacimcoook

evet bende 58 kilo 1,56 boydayım sıkı bir diyet ve spora başladım 1,5 hafta önce 60 kiloydum umarım böyle devam eder ama sanki 58' de kaldım daha hızlı ilerliyordu tavsiyelerinizi bekliyorum

ilk başta kılo vermek kolay cunku yedıgımız abur cuburu veya fazlalıgı kestıgımız için hemencecık kılo verebılıyoruz ama sonra bunye az yemeye alısıp kendını ona gre ayarlayınca kılo verme yavaslıyor ve bu durumdan sonra devreye dans kaydirigubbakcemile2 yani pardon spor giriyor kaydirigubbakcemile3

ben hergun 1 saat yuruyorum mesela :hooray:

sabahları evde kahvaltı yapmıyorum..okula gidince açma yiyorum.:eek:klava:..kendime dur demeliyim...:çok üzgünüm:..yoksa böyle giderse daha kilo alırım....:1shok:

tatlırüya öğretmensin sanırım bende öğretmenim ama şuan ücretsiz izindeyim bebeğim oldu da... Tatlım yanına kepekli sandiviç yapıp götürsene. hem doyurucu olur. Açma çok yağlı. Sandiviçini akşaşdan hazırla dolaba koy. Böylece sabah üşenmezsin.

zeynep hoşgeldin cnmmm...

naletolasıca isveç diyetimim 3.günündeyim kızlar..
sabah 1bardak nescafe ve 1 dilim kızarmış ekmek lütfetmişler :))
ahada bu kadar başka da bişi yemicem saat 13:00 a kadar..
günaydın bu arada herkeze..

merhabalar bende aranıza katılmak istiyorum 1.65 boy 56 kilo hedefim ise 50 olmaz şimdi şunu diyeceğim bu 1 günde bütün yağlarımı atıyormuş ben bunu pek anlamadım açıkçası acaba biraz daha ayrıntılı anlatabilirmisiniza.s.[/QUOTE .!.:
Zeynep_Nihal lahana suyunu içmeye başladıktan sonra yağlar parçanlanmaya başlayıp idrardan atılıyormuş.Tabiki bütün yağlar hemen atılmaz. Uzun zaman içmek lazım. Keşke bir kerede olsa.... Ben dün içtim. Tadı ,kokusu hiç güzel değil.Sıcakken daha kolay içmek.

günaydın arkadaşlar
nessss lahan suyunu içine limon sıkıyormusun tadı değişiyor daha içilir hale geliyor yapmıyorsan dene derim.
benim kist problemim var iyi gelir ümidiyle soğan suyu içiyorum.
Lahanayıda içemem soğan yeterince kötü :)

günaydın arkadaşlar
nessss lahan suyunu içine limon sıkıyormusun tadı değişiyor daha içilir hale geliyor yapmıyorsan dene derim.
benim kist problemim var iyi gelir ümidiyle soğan suyu içiyorum.
Lahanayıda içemem soğan yeterince kötü :)

bende de kist var , yumrutalıklarımda..:çok üzgünüm:
iyi geliyo mu soğan suyu ? bikaçyerden daha duydum ama deneyıpte evet işe yarıyor diyen duymadım hiç sadece soğan suyu için diyorlar..
senin nerdende kist var ?

funnyda:
yumurtalıklarımda kist var daha bir kaç gün oldu başlayalı ama akıntılarım arttı 15 gün içeceğim çünkü bazı kistler adetle sökülürmüş inşallah öyle olur ümidindeyim. ve ben bu ay yumurtlayamadım bile ve bu çok moralimi bozdu o üzüntüyle soğan suyuna başladım inşallah iyi gelir. Bence dene arkadaşım ne kaybedersin. ?

kızlar ya 1.62 boyundayım 59 kiloya düştüğümde çok iğrenç göründüğümü yüüzümün çö-ktüğünü gördüm etrafımdan aldığım tepkide öyleydi
kocam bile hortlak gibi oldun diyo du
siz bu kiloda hala zayıflamak istiyorsunuz
sizde böyle bir durum var mı yani daha önce benim kadar kilolu olupta bu kiloya inen ve böyle tepkiler alanlar var ım ve nasıl başardılar korumayı yüzleri göçmedi mi benim gibi
umarım kendimi ifade edebilmişimdir

yoksa daha ne zayıflıyonuz yeter kilonuz demek isterim ama neyseeeee dermişim
hepimiz sağlıklı v güzel olmalıyız de mi
başarılar ıkzlar
yakında aranızda olcam emin olunnnn

kızlar bence çarşamba günleri bizim tartınma günümüz olsun
Çarşama tartınacağız ona göre hafta sonu tatil ama rejime değil kaçamak yapmak yok sengözlerimebaksanab herkese iyi haftasonları iyi tatiller.. Şeniz

kızlar ya 1.62 boyundayım 59 kiloya düştüğümde çok iğrenç göründüğümü yüüzümün çö-ktüğünü gördüm etrafımdan aldığım tepkide öyleydi
kocam bile hortlak gibi oldun diyo du
siz bu kiloda hala zayıflamak istiyorsunuz
sizde böyle bir durum var mı yani daha önce benim kadar kilolu olupta bu kiloya inen ve böyle tepkiler alanlar var ım ve nasıl başardılar korumayı yüzleri göçmedi mi benim gibi
umarım kendimi ifade edebilmişimdir

yoksa daha ne zayıflıyonuz yeter kilonuz demek isterim ama neyseeeee dermişim
hepimiz sağlıklı v güzel olmalıyız de mi
başarılar ıkzlar
yakında aranızda olcam emin olunnnn

canım sen baya baya kilo vermişsin, ne kadar sürede verdin bunları bide sırf diyetle mi verdin sporla falan mı?
çok hızlı verdiysen ve sadece diyetle verdiysen ondan olmuş olabilir. sırf diyet hiç iyi birşey değil. spor lazım ki bölgesel zayıflayabilelim, yoksa yüzden falan heryerden gider,
ben 10 kilo verdim zamanında şuan 55im ama yanaklarım falan hala var yani, yüzüm gayet normal. biraz da insandan insana değişiyor böyle şeyler, bazılarının zayıflayınca gözaltları falan çöküyor :1shok: çok şükür hiçbir yerim çökmedi, sarkmadı benim. bide sırf diyetle zayıflayınca çatlak falan da oluşabiliyormuş sanırım :1ninca: spor şart :nazar:
yeter kilonuz a gelince delikafadulden ben kilolu olduğumu düşünmüyorum zaten, fiziğim normal amaaa zayıflığı çok seviyorum, normal değil zayıf olmak istiyorum,incecikk :çok üzgünüm:
aramızda görmeyi bekliyoruz canım seni,hepimize başarılar Şeniz

bugün yediklerimm :lepi:
sabah: küçük 2 dilim kepek ekmeği ve çok azcık kaşarla tost
öğlen: lahana dolması ve yağsız yoğurt
akşam (şuan yiyorum); brokoli salatası yaptımm çokk beğendim (haşlanmış brokoliyi, yoğurt+azcık sarımsak+nane+pul biber+limon suyuyla karıştırdımm cokacimcoook) yanında da 1 dilim kepek ekmeği.

diyete resmi olarak başladım bugün :eek:

benimde bitti finallerimmmm vee pazartesidfen itibaren başlıyorum sıkı bi rejime... :1rolleyes:
sporuda evde yapabildigim kadar yapcam hava cok soguk dısarı cıkamam maaleseff
:1no2: :dilcikar:

kızlar bence çarşamba günleri bizim tartınma günümüz olsun
Çarşama tartınacağız ona göre hafta sonu tatil ama rejime değil kaçamak yapmak yok sengözlerimebaksanab herkese iyi haftasonları iyi tatiller.. Şeniz

bence de çarsamba gunu herkesler tartılasın bakalım kım napıyor :nazar:

ben de finale haftasına gırmem munasebetıyle nescafe olaına dalmış bulunmaktayım hadı bakalım hayırlısı :kahve:

bende zayıflamak istiyorum ama kendimi diyete başlamak için hazır hissetmiyorum.....sizleri okuyunca yine motive oluyorum.........ama tam evet diyete başladım diyemiyorum....

X