60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

hugocuk hoşgeldin canım
kızlar benimde tansiyonum düşmüş biraz, bol tuzlu ayran içiyorum şimdi

kızlar yeşil çay kullanıyorsanız aşağıda yazacağım listeyi yapıp yüzünüze uygulayabilirsiniz çok iyi geliyor sonuçta bu da sağlıklı yaşama dahil hep yeme içme konuşmayayım:)

konumuz sağlık cildimize de bakalım tabi...haklısın canım
yarım su bardağı soğutulmuş yeşil çay
üç yemek kaşığı maden suyu (sade) susuz olarak bu ikisini karıştırıp temiz cilde pamuk ile sürün.nemlendiriciye gerek kalmıyor.

bu arada işyeri doktoru da bir karışım önerdi sindirim ve şeker ihtiyacı için:
1 yemek kaşığı pekmez
1 orta boy portakalın kabuğunun rendesi
çeyrek limon suyu (limonunu fazla koyabilirsiniz tamamen zevkinize bağlı)

karışımı her sabah 2 çay kaşığı olarak yemeniz halinde gün boyu canınız tatlı istemiyor ve sağlıklı şekilde zayıflayabiliyorsunuz.Kendisi bizzat denemiş ve hayatının son on yılını böyle geçirmiş:)başka da hiçbirşey yapmadan 25 kilo vermiş
deniycem
slm dün giremedim bakimdaymis site diyeee nasilsiniz kizlarr
iyiyiz sende iyisindir inşallah
kıslar beni özledinizmi
özledik hoş geldişn canım

sabah kahvaltım gevrek ve 1 elmayı doğradım süt ekledim yedim. arada şekersiz bir türk kahvesi. öğlen 1 dilim ekmek 1 kepçe balkabağı çorbası ve tavuk sote. arada 1 madensuyu. şimdi yeşilçay içicem ardından 1 portakal 10 badem 10 antep fıstığı. akşama 4 kaşık bulgur 1 dilim ekmek 1 kepçe çorba 8 kaşık pırasa ve yeşil salata olucak

ehehe özleyen biri olmuş. sorma tatlım kociş internet bağlantısını değiştirmiş ancak yapıldı yenisi sabah beri giremedim çok sıkıldım nihayet geldi

anladım canım sen neler yaptın 3 saatlik süren dolmuştur.bende çerezlerimi yedim 3,5 dörde doğru meyvemi yerim

selmacım farklı mesajlardan alıntı yapıp hepsine bir mesajla nasıl cevap verdin, forum değişince bunu nasıl yapacağımı bilemedim ben yaa

kızlar zayıflama ve zayıf kalmanın yolu belli. şekeri tatlıyı tamamen kesin. asla yeemeyin ne olursa olsun. spor gün aşırı yapın canınız tatlı isterse şeker yerine pekmezle tatlandırılmış şeyler yiyin hergün meyce yiyin ve zamana bırakın gider kilolar. tatlısız ve şekersiz yaşanıyo benim 4 aya yaklaştı ağzıma meyve dışında tatlı girmedi. gayette rahatım

anladım canım sen neler yaptın 3 saatlik süren dolmuştur.bende çerezlerimi yedim 3,5 dörde doğru meyvemi yerim

bugün spor yoktu ev işi yaptım eşim için yarına nasipse döner yapacağım etleri tterbiyeledim. şimdi yeşilçay içiyorum birazdan çerezler ve meyve olacak canım

bugun yediklerim;
sabah 1 kupa yeşil çay
1 dl yarım yağlı beyaz peynir.
2dl kepekli ek.
1 salatalık
3 adet zeytin

ara bir elma

öğlen 1 çaybardağı haşlanmış kepekli pirinç
3 kasık tepeleme yarım yağlı yoğurt

şimdilik bu kadar aksama nesfit yemeyi planlıyorum sütle
aralarda da meyve yerim gene minik porsiyonlarda.

bir de 3 gündür hergun 6.5-7km yürümeye çalışıyorum. aksam gene yaparım inş.

bende akşama köfte,şehriye çorbası,kızartma eşim istedi,salata ve semizotu emeği yapacağım .ama semizotunu akşam yemiyeceğim yarına bırakıcam hazır olsun yarına.akşam köfte yiyeceğim bir kepçe çorba salata ve kepek ekmek yerim

blntrcl verdiğin bilgiler için çok teşekkürler
portakallı karışım tatlı isteğini kestiği içinyardımcı mı oluyor yoksa başka bir etkisi var mı mesela yağ yakmak gibi
bide doktoruna yağ yakmak için neler yemek gerekir diye bi sorsana :KK34:

tatlım benim öğrendiğim şeker ihtiyacını en doğal yoldan karşılamak için bu karışıma başvurulduğu yönünde.
yağ yakma konusunda da doktorum baya iddialı uzun süren kullanımlarda işe yarıyor diyor.hatta uzun uzun konuştuk anlattı.doktorlar bizim zannettiğimizin aksine yediklerine içtiklerine çok fazla dikkat etmiyorlar.yağlı et falan yemekten hiç uzak durmuyorlar ancak bu şekilde doğal karışımlardan da yararlanıyorlar ve benim anladığım faydasını da görüyorlar.

bugun yediklerim;
sabah 1 kupa yeşil çay
2dl kepekli ek.
1 salatalık
3 adet zeytin

ara bir elma

canım 6.5 -7 km çok değilmi.gün aşırı yapsan sporunu ve biraz daha az olsa yürümen.belki kendini zorlamıyorsundur ama yorgunluk olmuyormu canım senin için.

bugun yediklerim;
sabah 1 kupa yeşil çay
2dl kepekli ek.
1 salatalık
3 adet zeytin

ara bir elma

catharsiscim sabah ve öğle menülerin gayet güzel ama akşam nesfit tavsiye etmem canım, sütün kabızlık yapma ihtimali var hem de akşam tv karşısında oturunca insanın canı bişiler çekiyo ve nesfit nedense akşam yemeği için pek doyurucu olmuyo, en azından benim için
sporun da gayet güzel, şu baş ağrılarımdan kurtulayım ben de başlıcam artık, pazar akşamdan beri akşam yemeği sonrası bir ağrı kesici içiyorum, millet yemek sonrası kahve içer bense ilaç içiyorum :KK43:

merhaba kızlar
sitede yazılanlara şöyle bir baktım herkes maşallah ne güzel listeler oluşturmuş ben gerçekten çok beğendim yediklerinizi içtiklerinizi
bir de toplu mesajlara cevap yazabilmek için ''+ işareti olan yere basınız

bugun yediklerim;
sabah 1 kupa yeşil çay
2dl kepekli ek.
1 salatalık
3 adet zeytin

ara bir elma

canım sabah iyi ama öğlen ve akşam değil. öğlen protein alsan akşamda şöyle sebze yemeği ve salata olsa iyi olur. tahıl gevrekleri sonuçta karbonhidrat yani günlük lif ve protein ihtiyacını karşılamaz. zaten öğlende karbonhidrat yemişsin

canım alıntı ile cevaplanın yanında bu mesajdan alıntı var cvp yazmak istediğin sayfada bunu yaparsan mesaj panelinde tüm mesajlar geliyor istediğine cevap verebiliyosun bende yeni denedim.

canım iyi ama yazın portakal kabuğu rendesini nerden bulucaz

hugocuk portakal artık hemen hemen her mevsim büyük marketlerde bulunuyor dahası bence tıpkı benim limonu derin donduruya attığım gibi portakal da atılıp kullanılabilir galiba :KK9:

X