60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

farmasi çok şanslısın ayrıca kaç kilosun sorabilir miyim
canım 54.4 kg yim
farmasi senin yaşın kilon ve boyunu ögrenebilir miyim bir mahsuru yoksa
yaşım 33 boyum 160 cm kilom 54.4kg
hoş geldin aramıza

maşallah canım ...Allah nazarlardan korusun.
sağolasın canım
kızlar öğle yemeğim

yarım dilim ekmek bitiremedim
1,5 kepçe erişteli mercimek çorba
4 yk kabak yemeği z.yağlı
2 yk yoğurt
5 çatal salata

ara öğün
1 elma
20 adet kadar beyaz sarı leblebi karışımı
afiyet olsun canım çok güzel
ben sabah k fleksyedim öglen ise 4 kaşık pilav 2 yemek kaşık tavuk sote ve salata yedim ekmek hiç yemedim

korn fleks kahvaltı için bana göre değil canım seviyorsan sorun yok
pilava gelince 2-3 yemek kaşığını geçmemeye bak canım diğerleri güzel

pilava gelince 2-3 yemek kaşığını geçmemeye bak canım diğerleri güzel[/QUOTE]

evet haklısın ben hiç ekmek yemiyorum ayrıca haftada bir pilav yiyorum 4 kaşık yaa fazla mı peki

evet haklısın ben hiç ekmek yemiyorum ayrıca haftada bir pilav yiyorum 4 kaşık yaa fazla mı peki[/QUOTE]

bence fazla bulgur pilavı ye o zaman canım

evet haklısın ben hiç ekmek yemiyorum ayrıca haftada bir pilav yiyorum 4 kaşık yaa fazla mı peki[/QUOTE]

canım diyetisyenlere göre yanlış. sen gün içinde hiç ekmek yemiyosan 4 kaşık pilav az bile çünkü 2 dilim ekmek yemiş oluyosun sadece. ama şuda var pilavın bulgur olmalı ve yağsız olmalı. her diyetisyen günlük en az 4 dilim ekmek verir zaten çünkü karbonhidratta lazım. sen eğer ekmek yemezsen bir süre sonra hamurişi pizza veya fastfood yemek istersin. o yüzden hergün en az 4 en fazla 6 dilim ekmek ye. eğer pilav yiyeceksen bulgur olsun ve yağ 1 yemek kaşığı olsun.

sen bununla doyuyor musun allah aşkına[/QUOTE

doyuyorum tabi...ekmek haricinde normal bir menü zaten...senin menünde çok fazla değil ki sen doymadın mı peki

yaşım 29,boyum 1,63, kilom 67,5 la başladım ben de geçen c.tesiden beri burdayım. çok güzel herşey arkadaşlar da çok yardım sever sağolsunlar çok destekler.

sen bununla doyuyor musun allah aşkına[/QUOTE

doyuyorum tabi...ekmek haricinde normal bir menü zaten...senin menünde çok fazla değil ki sen doymadın mı peki

yaşım 29,boyum 1,63, kilom 67,5 la başladım ben de geçen c.tesiden beri burdayım. çok güzel herşey arkadaşlar da çok yardım sever sağolsunlar çok destekler.
çok iiiiii yaa ben doymuyorum ama suyla doyuruyorum ben

X