60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

gurbet resimlerini gördüm canim..tebrik ederim ..cok hos gözüküyorsun...benim kilom senden az ama göbisim daha belirgin...gerci yeni dogum yaptim sayilir..oda gececek insallah...yeni seneye spora basliyorum kismet olursa....

etrafında seni caydıracak kimse yoksa ve kesin kararlıysan hedefine ulaşacaksın sana söylediğim faktörler bende olduğu için işim zor malesef destek olan pek yok
canım tabiki, çevreden olumsuzluklar oluyor ama bunlara reğmen yine zayıflıyoruz mesela bizim evde 24 saat yemek yiyen özelliklede akşamları ve kilo almayan insanlar yaşıyor:KK60:

mavli çok sevindim canım yola devam az kaldı değilmi. hepimiz yolu yarıladık. düşünsene ben başladığımda 83 kiloydum nasıl gidecek çok kilom var diyordum şimdiyse yolun yarısını geçtim bile
evet canım özellikle bugün kıyafetlerimin bollaştığını daha iyi anladım çok mutluyum yanlız 50 olunca kıyafetlerin hepsini tamir etmem gerekicek

mavlicim hoşgeldin hayırlı akşamlar canım nasılsın?
hoşbulduk arkadaşım kurstan geldim geçmişi okuyodum bitiremedim

Tabii ki istiyorum:KK3:hem de nasıl hakikaten artık sınırdayım hem yaş em kilo ilerleyen yıllarda daha da zor olacak, destek olur yani o benim kararlarıma saygılıdrır.en azından öyle dalga geçme v.b huyları yoktur böyle bir kararım yokken bir güzel alır yedirirdi çok da iyi bakar bana sağolsun ama bu kararıma saygı duyuyo yalnız yemek konusu şöyle yani beraber de yemezsek ben de yemem diyo nasıl destek ama:KK1: yani salata ye çorba iç ama beraber oturalım diyo hak veriyorum ve dengelemey çalışıyorum mama zayıflamak konusundakesin kararlıyım ve başaracağıma inanıyorum tabii sizin de desteğinizle karşılıklı birbirimizr destek olucaz her zaman bunu gördüm ben burda ve çok mutluyum sizleri tanıdığıma, peki sence nasıl günlük listem? bu arada tabii 2,5 litre su ve 5-6 fincan yeşil çay içiyorum ayrıca koşu bandım var ve gün aşırı 30-40 dk yürüyorum yavaş yavaş artırmak niyetndeyim tabii

kızlar ben bel ölçümü

göbek deliğinin iki parmak üzerinden nefesimi içime çekmeden alırsam 78 cm

tam göbek deliğinin üzerinden derin nefes çekerek ölçersem 75 cm ölçüyorum

şimdi üşenmeden ölçtüm
niye göbek deliğinden yukardan ölçüyosun omu anlamadım orası bel değil mide oluyor ben tam göbek deliğinin üstünden nefesimi tutmadan normal ülçüyorum 72 geliyor ....şimdi gittim nefesimi içime çekip ülçtüm 69 çıktı...

Hamilelik ve karın çatlakları

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

Özetleyecek olursak:

Aile öyküsü ve genetik yatkınlık çatlakların ortaya çıkmasında önemlidir. Anneniz ya da kızkardeşlerinizde varsa büyük olasılıkla sizde de görülecektir.
Eğer önceki hamileliklerinizde çatlak olduysa bu hamileliğinizde de oluşması kuvvetli bir olasılıktır. Önceden kalan çatlakların rengi geçici olarak koyulaşabilir.
Ani kilo artışı. Çok hızlı ve fazla miktarda kilo aldıysanız çatak ile karşılaşma olasılığınız yüksek demektir.
Beslenme durumu. Yeterli miktarda sıvı alan ve dengeli beslenen kadınlarda daha az ve daha hafif şiddette çatlak olduğunu unutmayın
Irkın önemini akılda tutun.
canım ben bunun genetik olduğuna kesin eminim birkaç sene öncesine kadar doğumda çatlak oluştuğundan haberim bile yoktu çünkü benim annemde 1 tane bile yok 3 çocuk doğurmuş hemde en zayıfı benmişim 4.5 kilo doğmuşum annem hamileliğini, tarif ederken 3 oda 1 salon oluyodum der okadar şişmanlarmış yani ama hiç çatlağı yok ben bir komşumuzun karnını görünce çok şaşırmıştım bu ne diye oda annendede vardır doğumda oluyor dedi ilk işim eve gelip annemin karnına bakmaktı:KK60: ama canım annemin maşallah hiç çatlağı yok annem benim içim geni,ş diyo ama bence derisinin elastikiyetinden çatlak oluşmamış inşallah bende ona benzerim

kızlar ben zayıflamak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:KK43::2:
istiyorsan verirsin önce bunu kafana iyice yerleştir gerisi çorap söküğü gibi gelir canım

bugünkü içtiğim su miktarı şimdilik 2 lt olmuş
maşallah:nazar:

merhaba arkadaşlar akşam menüm

3 yemek kaşığı bamya
3- 4 yemek kaşığı haşlama hindi
1 yemek kaşığı pilav
6 yemek kaşığı yoğurt
1 biber turşusu
250 ml su

yarım kakolu top
2 dilim kabak tatlısı üzerine 2 ceviz
1 minik ekler ( 1 kk büyüklüğünde )
1 çok minik acıbadem kurabiyesi

250 ml su
ohhh ohhh bu akşam bayram yapmışız:KK56:benim yediklerim 8.30 1 bardak ılık limonlu su 1 tatlı kaşığı keten tohumu 9:00 2 dilim çavdar ekmeği 3 tane köz yeşil biber domat peynir zeytin 3 şekersiz çay 12.40 2 kepçe mantar çorbası 4 kaşık tavuklu pilav 16:00 2 kk büyüklüğünde kakaolu kek 1 kk büyüklüğünde peynirli börek 1 kase yoğurtlu makarna salatası 2 az şekerli çay 20.00 yarım fincan nescafe 21:30 2 mandalin 1 elma 2 kuru kayısı

Son düzenleme:
slm kızlar yiyip içenlere oooohhh afiyetler olsun:)
bende size akşam yediklerimi yazayım :
3 yemek kaşığı z.yağlı fasülye
2 yemek kaşığı bulgur pilavı
2 kaşık yoğurt
1 küçük parça turşu
ve salata

2 kaşık yoğurt
1 küçük parça turşu
ve salata
bence süper bir akşam yemeği olmuş afiyet olsun

Tabii ki istiyorum:KK3:hem de nasıl hakikaten artık sınırdayım hem yaş em kilo ilerleyen yıllarda daha da zor olacak, destek olur yani o benim kararlarıma saygılıdrır.en azından öyle dalga geçme v.b huyları yoktur böyle bir kararım yokken bir güzel alır yedirirdi çok da iyi bakar bana sağolsun ama bu kararıma saygı duyuyo yalnız yemek konusu şöyle yani beraber de yemezsek ben de yemem diyo nasıl destek ama:KK1: yani salata ye çorba iç ama beraber oturalım diyo hak veriyorum ve dengelemey çalışıyorum mama zayıflamak konusundakesin kararlıyım ve başaracağıma inanıyorum tabii sizin de desteğinizle karşılıklı birbirimizr destek olucaz her zaman bunu gördüm ben burda ve çok mutluyum sizleri tanıdığıma, peki sence nasıl günlük listem? bu arada tabii 2,5 litre su ve 5-6 fincan yeşil çay içiyorum ayrıca koşu bandım var ve gün aşırı 30-40 dk yürüyorum yavaş yavaş artırmak niyetndeyim tabii
canım sen yeme işini en geç 19 :00 gibi bitir gene arkadaşınla otur meyve ye o saatte.
niye göbek deliğinden yukardan ölçüyosun omu anlamadım orası bel değil mide oluyor ben tam göbek deliğinin üstünden nefesimi tutmadan normal ülçüyorum 72 geliyor ....şimdi gittim nefesimi içime çekip ülçtüm 69 çıktı...
canım ben bunun genetik olduğuna kesin eminim birkaç sene öncesine kadar doğumda çatlak oluştuğundan haberim bile yoktu çünkü benim annemde 1 tane bile yok 3 çocuk doğurmuş hemde en zayıfı benmişim 4.5 kilo doğmuşum annem hamileliğini, tarif ederken 3 oda 1 salon oluyodum der okadar şişmanlarmış yani ama hiç çatlağı yok ben bir komşumuzun karnını görünce çok şaşırmıştım bu ne diye oda annendede vardır doğumda oluyor dedi ilk işim eve gelip annemin karnına bakmaktı:KK60: ama canım annemin maşallah hiç çatlağı yok annem benim içim geni,ş diyo ama bence derisinin elastikiyetinden çatlak oluşmamış inşallah bende ona benzerim

istiyorsan verirsin önce bunu kafana iyice yerleştir gerisi çorap söküğü gibi gelir canım

maşallah:nazar:

ohhh ohhh bu akşam bayram yapmışız:KK56:benim yediklerim 8.30 1 bardak ılık limonlu su 1 tatlı kaşığı keten tohumu 9:00 2 dilim çavdar ekmeği 3 tane köz yeşil biber domat peynir zeytin 3 şekersiz çay 12.40 2 kepçe mantar çorbası 4 kaşık tavuklu pilav 16:00 2 kk büyüklüğünde kakaolu kek 1 kk büyüklüğünde peynirli börek 1 kase yoğurtlu makarna salatası 2 az şekerli çay 20.00 yarım fincan nescafe 21:30 2 mandalin 1 elma 2 kuru kayısı
uzmanlardan duymuştum göbek deliğinin 2 parmak üzeri diye onun için canım neyse...

menün gayet güzel
valla bugün tatlı muhabbetini hiç canım çekmediği halde yedim:KK9:

2 kaşık yoğurt
1 küçük parça turşu
ve salata

listen çok güzel canım

İmkânsızla imkân dahilinde olanın arasındaki tek fark, insanın kararlılık derecesidir.Tommy Lasorda

Tam bibize göre kızlar,çok beğendim sizlerle paylaşmak istedim...

Buarada benim ölçülerim göğüs:96 bel:76 basen: 110 :KK1: yani farkedileceği üzre ciddi bir basen problemim var yürümeye başladım ama gaza gelemedim henüz yaa lütfen gazzz verinnn:2:

Son düzenleme:
saolun kızlar teşkrler.:)
bu yaşıma kadar hep zayıflmak istemişim dir ,zayıf olmak istemşmdir ama hiç olamamışımdır. ama gerçekten sizlerin yardımıyla ve Allah ın izniyle bu kez gerçekten en azından bi 3-4 kilo vericem kesin kararlıyım.ve herkes gerçekten istersen olur dior. ben de gerçekten istiyorum.
şimdi de 1 mandalina yiyorum.

merhaba canım öncelikle hoşgeldin ve de istersen bugünkü yediklerini içtiklerini yazmakla başla işe bir de böylece sen zaten kendin listeni ya da yeme şeklini bir düzene koyacaksın zamanla
boy ve kilon kaç

canım boyum 173 kilom 89 nasıl bu kiloya çıktım bilmiyorum ama sanırım kilomu göstermemek sebebim oldu :KK43: bugün

(kalkar kalkmaz bi büyük bardak suya 1 kasık elma sirkesi)
öğlen: 2 dilim ekmek 1 kb kutusu peynir 1 haslanmış yumurta 1 ufak domates

ara: 1 mandalina

akşam: etli nohut yemeği vardı onun biraz ondan ve bol salata (1 tane de annemin minik kurabiyesinden çaldım)

sabah geç uyandıgımdan kahvaltı yapamadım bugün.

bu arada:2 saat de fitness kardio ve plates çalışması (bugün salona başladım)

2 litre de su

canım boyum 173 kilom 89 nasıl bu kiloya çıktım bilmiyorum ama sanırım kilomu göstermemek sebebim oldu :KK43: bugün

(kalkar kalkmaz bi büyük bardak suya 1 kasık elma sirkesi)
öğlen: 2 dilim ekmek 1 kb kutusu peynir 1 haslanmış yumurta 1 ufak domates

ara: 1 mandalina

akşam: etli nohut yemeği vardı onun biraz ondan ve bol salata (1 tane de annemin minik kurabiyesinden çaldım)

sabah geç uyandıgımdan kahvaltı yapamadım bugün.

bu arada:2 saat de fitness kardio ve plates çalışması (bugün salona başladım)

2 litre de su

herşey iyi görünüyor fakat erken güne başlamak metabolizmayı iyi çalıştırır bunu gözardı etme canım

diğer aldığım sıvıların yani adaçayı ayran çay elmasirkeli su gibi içeceklerin toplamı 1 lt yi geçti

Son düzenleme:
arkadaşlar topiginize bende katılmak istiyorum neler yapıyorsunuz 68.300 kilom 1.60 boyundayım ve bir ay sonra nişanım var biran önce vermem lazım bana yardımcı olun lütfennn

İmkânsızla imkân dahilinde olanın arasındaki tek fark, insanın kararlılık derecesidir.Tommy Lasorda

Tam bibize göre kızlar,çok beğendim sizlerle paylaşmak istedim...

Buarada benim ölçülerim göğüs:96 bel:76 basen: 110 :KK1: yani farkedileceği üzre ciddi bir basen problemim var yürümeye başladım ama gaza gelemedim henüz yaa lütfen gazzz verinnn:2:
aslında zayıflasan orantılı bir vücudun var belin kalçana göre baya inceymiş
kızlar bugün 3 lt su içtim

diğer aldığım sıvıların yani adaçayı ayran çay elmasirkeli su gibi içeceklerin toplamı 1 lt yi geçti

şu anda 300 ml elma sirkeli su içiyorum bal koymadım içerisine
yaaa sen bu kadar suyu nasıl içiyosun hiç anlamıyorum ama tebrik ediyorum vesselam:KK9::KK9:

X