Saç Rengi ve Saç Boyama 7.1 küllü kumral, saçım nasıl olmuş sizce?

zeytinagaci

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2013
15.805
18.332
Kızlar daha önce konu açmıştım saçımı 8.1 açık küllü kumral boyadım şimdi ne boyayayım diye, pek yardımcı olan olmamıştı.
saçlarım uzayınca bu defa kendi saçıma yakın bir renk olan 7.1 boyadım.
sizce nasıl olmuş.
Buğday tenliyim, bana gider mi? daha dün boyadım, biraz akar değil mi?

2mq6y5f.jpg

21ci7sw.jpg

2qvtkcw.jpg

2jg0al4.jpg

6gd2xk.jpg

9qlq3p.jpg

Çok güzel olmuş saçlarınız.Daha önceki halini görmediğimden farkını anlamasamda doğal renkler tercihimdir.Benim kendi saçım küllü kumral ancak siyah saç meraklısı olarak hint kınası yakmıştım .Oyuncak bebeklerdeki lacivert gibi bir renk alınca saçımda uzun olunca alacalı bulacalı yıkadıkça giderek kahve ve kızıl olmaya başladı.Bir kuaför bulsam saçımı eski renge getiren valla 300-400 neyse vereceğim.İki kuaföre gittim ikiside yok akıtacağız bu rengi kimi uzasın keserek atalım vs dediler.Ama benim bu renge sabrım kalmadı.Evde de pek anlamam.Bu rengi tutturabilsem ne isterdim başka.

Çok güzel olmuş saçlarınız.Daha önceki halini görmediğimden farkını anlamasamda doğal renkler tercihimdir.Benim kendi saçım küllü kumral ancak siyah saç meraklısı olarak hint kınası yakmıştım .Oyuncak bebeklerdeki lacivert gibi bir renk alınca saçımda uzun olunca alacalı bulacalı yıkadıkça giderek kahve ve kızıl olmaya başladı.Bir kuaför bulsam saçımı eski renge getiren valla 300-400 neyse vereceğim.İki kuaföre gittim ikiside yok akıtacağız bu rengi kimi uzasın keserek atalım vs dediler.Ama benim bu renge sabrım kalmadı.Evde de pek anlamam.Bu rengi tutturabilsem ne isterdim başka.

çok teşekkür ederim
beğendiğinize sevindim :)

kınanın üstüne bişey tutmuyormuş diye duymuştum.
artık sabredin uçlardan kestire kestire düzelir inşallah.

benim saç rengimin aynısı..bende buğday tenliyim..bu saç yakışıyo bu tenlere..ama bende de bi siyah hevesi oluştu..çıtçıtlarımı siyaha boyadım yüzümü tuttum.ne biliyim çok sert gösterdi..ama bi türlü karar veremiyorum..siyah yapsammı..sen bi düşünsene saçlarının simsiyah olduğunu..zaten herşeyimiz aynı senle

benim saç rengimin aynısı..bende buğday tenliyim..bu saç yakışıyo bu tenlere..ama bende de bi siyah hevesi oluştu..çıtçıtlarımı siyaha boyadım yüzümü tuttum.ne biliyim çok sert gösterdi..ama bi türlü karar veremiyorum..siyah yapsammı..sen bi düşünsene saçlarının simsiyah olduğunu..zaten herşeyimiz aynı senle

ben bi kere koyu hint kınası yapmıştım.
siyaha yakın olmuştu.
4 sene falan önceydi.
eski bi foto bulursam koyayım bi dk.

Kızlar daha önce konu açmıştım saçımı 8.1 açık küllü kumral boyadım şimdi ne boyayayım diye, pek yardımcı olan olmamıştı.
saçlarım uzayınca bu defa kendi saçıma yakın bir renk olan 7.1 boyadım.
sizce nasıl olmuş.
Buğday tenliyim, bana gider mi? daha dün boyadım, biraz akar değil mi?

2mq6y5f.jpg

21ci7sw.jpg

2qvtkcw.jpg

2jg0al4.jpg

6gd2xk.jpg

9qlq3p.jpg

oh ohhhhhhhhhhh aman amana kocacıgına ne bu hazırlıklar :KK9::KK9:
cok akmaz ama zamanla akar küllü yapmasaydın aslında saçı yeşillendiriyo bi süre
ama ılk boyanmıs ıns bsey olmadan guzel guzel gıder canımmmm acık bı renkse sacından sacın daha koyuysa yanı yavas yvas yıkadıkca acılır yazın yapsaydın denızden falan akardı daha sarımsı olurdu

siyahken ben beğenmedim açıkçası
çok sertleştirmişti yüz ifademi.
ve bende yapay durmuştu..

Son düzenleme:
oh ohhhhhhhhhhh aman amana kocacıgına ne bu hazırlıklar :KK9::KK9:
cok akmaz ama zamanla akar küllü yapmasaydın aslında saçı yeşillendiriyo bi süre
ama ılk boyanmıs ıns bsey olmadan guzel guzel gıder canımmmm acık bı renkse sacından sacın daha koyuysa yanı yavas yvas yıkadıkca acılır yazın yapsaydın denızden falan akardı daha sarımsı olurdu

daha 20 gün var gelmesine.
o gelene kadar renk otursun diye şimdiden boyadım
ya ben küllü hastasıyım
ama yeşillenmez umarım çok fazla.
saçım bu renkten yarım- 1 ton arası daha koyu normalde.

bakalım göreceğiz ilerleyen günlerdeki akıbetini

country bi foto buldum ama renk iyi çıkmamış.
ilk boyadığım halindeki fotoyu bulamadım
ama bizim tenimizdekilere siyah da açık sarılar da gitmiyor bana kalırsa

benım saclarım dırek 1 numara fotolarım var aşk dıye album var bak bakabılırsın hemde ten rengım bembeyaz benım bugday tenlıysen super olur ayrıca ben solaryuma gırmekten canım cıkıyo sıyaha bronz olym dıye :) ayrıca sıyah guzel bı renk ama sarı kadar ıddaalı bı renk makyaj o bu su sureklı şık olması gerekıyor makajsızlıgı cok kaldıramayan bı renk anlıcagın ondan oyl bı karar versen daha ıyı olur bebegım

benım saclarım dırek 1 numara fotolarım var aşk dıye album var bak bakabılırsın hemde ten rengım bembeyaz benım bugday tenlıysen super olur ayrıca ben solaryuma gırmekten canım cıkıyo sıyaha bronz olym dıye :) ayrıca sıyah guzel bı renk ama sarı kadar ıddaalı bı renk makyaj o bu su sureklı şık olması gerekıyor makajsızlıgı cok kaldıramayan bı renk anlıcagın ondan oyl bı karar versen daha ıyı olur bebegım

herşeye erinirim ama makyaj yapmaktan erinmem:KK1:
sana çok yakışmış ama bu renk..bi havan var yani:KK34: riske girmeyi severim gerçi..
illa saçım koyu olsun istiyorum ama siyaha boyatıp pişman olmak war..bi ton açığına açtırabilirmiyim acaba olurmu..şöyle simsiyah değilde koyu kestane gibi

Çok doğal olmuş sanki hiç boya yok gibi.Merak etme yeşillik de yok süper görünüyor.Bildiğin doğal küllü kumral böyle olur zaten.

herşeye erinirim ama makyaj yapmaktan erinmem:KK1:
sana çok yakışmış ama bu renk..bi havan var yani:KK34: riske girmeyi severim gerçi..
illa saçım koyu olsun istiyorum ama siyaha boyatıp pişman olmak war..bi ton açığına açtırabilirmiyim acaba olurmu..şöyle simsiyah değilde koyu kestane gibi

bende onu soylucektım koyu kestane yap o halde cok bı fark olcagını sanmam . benım sac rengım küllü kumral gercekte :KK9:
bende koyu yapıyorum sureklı napıyım ıste bız kadınlar zaten oldugumuzu begenmedıgımız ıcın :KK9::KK9:

Kızlar bana da bir şey önrn yaa saçım küllü kumral istiyorum doğal böyle yani ama saçım kızıl di hep uzun zaman falan 2ay önce siyah yaptım kızıl da bıktım i için boya aktı tabi ve kızıl oldu turuncu ya yakın hergün biraz daha soluyo güneşte çok kızıl ama açtırmak istemiyorum saçmi üstüne yapsam koyu mu olur

cnm çok doğal güzel bi renk olmuş koleston köpük boyayla boyamışsın yıkandıkça nasıl oldu renk peki hala böyle güzelmi saçların eğer akma yeşerme olmadıysa süperrrr güle güle kullan :KK15:

Önce dillerden mi başlıyorsun benim dillerim açık renklerde çok açılıyor uç kısımlar daha koyu oluyor napıcam bilmiyorum

X