7+4 Kese var bebek yok

Merhaba bebeği vajinal ultrasonda mı göremedi. Bi arkadaşıma da böyle demişlerdi ama bir hafta sonra bebeği görmüşlerdi inşallah sizinde öyle olur. Moralinizi bozmayın stres iyi değil gebelikte. Eğer boş gebelik ise de üzülmeyin 34 ileri bir yaş değil yeniden bebek sahibi olursunuz. Siz güzel düşünün güzel olsun herşey
Hayır normal ultrason ile baktı. Karından yani. Ama pişman oldum keike vajinal de bakmasını isteseydim o anki üzüntüyle hiç bişey düşünemedim ki. İnşallah dediğiniz gibi olur. Hem korkuyorum hem endişeliyim ama Allah herşeyin iyisini bilir inşallah hakkımızda hayırlısı olur diye de dua ediyorum

Umut oldunuz bana cevabınızla. Yaşım 34 olunca sanırım daha kesin konuşuyo doktorlar. 1 hafta kadar daha bekleyip başka bi doktora gideyim o halde . Çok sağolun
Bunun yaşla hiçbir alakası yok. Benimde durumum sizinki gibiydi ne yazık ki bebek görünmedi 8 hafta bekledim zaten kanamam başladı kendiliğinden düştü. Kese boş olduğu için müdahaleye gerek olmuyor genelde. Ama eğer kalp atışı duyulmazsa üzülmeyin çünkü büyük ihtimal sağlıksız olacaktı. Bende çok üzülmüştüm ama simdi 14 aylık bir bebeğim var çok şükür

Merhabalar,
13 haziranda son adet tarihimin ilk günüydü. 12 temmuzda çok silik şekilde çift çizgi gördüm kaset testte. Ertesi gün kan tahlilimde 827 BetaHcg değerim çıktı. Kan değerme göre 5 haftanın içinde bi gebeliğiö gözüküyor. 17 temmuzda vajinal ultrasonda kese göründü fakat yeni başlayan bi gebelik gözüküyor dedi. 7+3 te yani 26 Temmuzda tekrar muayene olduğumda 9.71 mm kesenin boyutu ama bebek yok dedi kese yavaş büyümüş dedi. Sağlıksız gebelik olabilir. hazırlıklı ol dedi. Düşük önleyici ilaç verdi 10 gün sonra tekrar gel dedi. Bu durumu yaşayan varmı aramızda. Endişeliyim. Üzgünüm 😞
Sakın olumsuz olmayın. Çevremde çok gördüm örneğini kürtaj yapalım sağlıksız vs. Geriden gelebilir bekleyin mutlaka. Ve en önemlisi başka bir doktora daha gidin

Bazen normal ultrasonda görünmüyor canım banada kese yok demişlerdi ama vajinal bakınca göründü kese. İlk üç ay vajinal muayene oldum rahmim ters oldugu için görünmüyordu karından bakınca. Belki öyle birşeydir seninde. Rabbim yardımcın olsun gönlüne ferahlık versin inşallah herşey yolunda gider🤲
Daha önce tecrübe etmediğim için ihtimalleri düşünemedim tabii ki. Ben de pazartesi gittğimde vajinal kontrol isteyeceğim. Amin çok sağolun desteğiniz çok iyi geldi

Sakın olumsuz olmayın. Çevremde çok gördüm örneğini kürtaj yapalım sağlıksız vs. Geriden gelebilir bekleyin mutlaka. Ve en önemlisi başka bir doktora daha gidin
Pazartesiye başka bi doktora randevu aldım. Bulunduğum yerde iyi bilinen bi doktor inşallah güzel haberler almak nasip olur

Bunun yaşla hiçbir alakası yok. Benimde durumum sizinki gibiydi ne yazık ki bebek görünmedi 8 hafta bekledim zaten kanamam başladı kendiliğinden düştü. Kese boş olduğu için müdahaleye gerek olmuyor genelde. Ama eğer kalp atışı duyulmazsa üzülmeyin çünkü büyük ihtimal sağlıksız olacaktı. Bende çok üzülmüştüm ama simdi 14 aylık bir bebeğim var çok şükür
Allah bağışlasın bebeğinizi :KK68: mesajınızı okurken üzülmüştüm mesajın sonuyla mutluluğunuzu yaşadım bi an. Rabbim aratmasın kimseye:dua:

Merhabalar,
13 haziranda son adet tarihimin ilk günüydü. 12 temmuzda çok silik şekilde çift çizgi gördüm kaset testte. Ertesi gün kan tahlilimde 827 BetaHcg değerim çıktı. Kan değerme göre 5 haftanın içinde bi gebeliğiö gözüküyor. 17 temmuzda vajinal ultrasonda kese göründü fakat yeni başlayan bi gebelik gözüküyor dedi. 7+3 te yani 26 Temmuzda tekrar muayene olduğumda 9.71 mm kesenin boyutu ama bebek yok dedi kese yavaş büyümüş dedi. Sağlıksız gebelik olabilir. hazırlıklı ol dedi. Düşük önleyici ilaç verdi 10 gün sonra tekrar gel dedi. Bu durumu yaşayan varmı aramızda. Endişeliyim. Üzgünüm 😞
Benimde yoktu sonradan oldu şükür 5hatalık hatta 6 haftaya geliyordu gittiğimde kesede yok sen hamile olduğuna eminmisin dedi doktor sonra kan testi istedi istedi bende şüpelendim çok silik çıkmıştım çünkü çizgi sonrasında hamileyim ama ultrasonda görünmüyordu iki hafta sonra gelmemi söyledi ve gittiğimde hem keseyi hem minik meleğimi gördüm iki sene sonra tekrar hamile kaldım ama bu sefer çok tahlisizlikler yaşadım çok kötü bir duygu benim bazı sebeplerden dolayı geç gittim birde kendimde dedimki ilksen çok aceleye getirdim bunda biraz daha soğuk kanlı ol 9 haftalık Ken gittim ama kese var cocuk yok çok üzüldüm bir de ben sancıdan korkuyordum nasıl olcak anlamıştım boş olduğunu doktor bir hafta daha bekleyelim demesine rağmen berğin olmuyacağını anlamıstım çünkü ilk olan geç döllenmeydi ve ben 7 +3 de gördüm bebeği bu kadar sen yine bı dokttora daha görün belki vardır

Merhaba bende son adet tarihim 10 haziran o tarihe gore 7 haftalk hamileyim 25 temmuzda gittigimde kese gozuktugunu 2 mm oldugunu soyledi bir hafta sonrada gel kalp atslarna bakalm dedi bugun hafif kahverengimsi akntı geldi neden geldi bilmiyorum ama cok azdı glmyor suan beyaz akntm geliyor ama agzmda acmsı bir tat var zehirlenmis gbi neden boyle olablr

Merhabalar,
Kese 20 mm ve üstü olunca bebek görünür. Geö döllenme olabilir acele etmeyin.

Bugün gittim doktora . Kese boyutu 14.67 mm ye ulaşmış. Boş gebelik yüksek gözüküyo şuan bebeği görmüş olmalıydım dedi. Direkt kürtaj dedi . Geç döllenme olabilir mi dedim ozaman 5 gün sonra gel muayeneden sonra duruma göre kürtaj dedi. Altüst oldum kürtaj aşağı kürtaj yukarı.

Önümüzdeki hafta cuma için başka bi doktordan randevu alıcam. Eğer gerçekten boş gebelikse son bi ağızdan duyduktan sonra kürtajı kabul edicem eğer tabii ozamana kadar düşük olmazsa

Merhaba bende son adet tarihim 10 haziran o tarihe gore 7 haftalk hamileyim 25 temmuzda gittigimde kese gozuktugunu 2 mm oldugunu soyledi bir hafta sonrada gel kalp atslarna bakalm dedi bugun hafif kahverengimsi akntı geldi neden geldi bilmiyorum ama cok azdı glmyor suan beyaz akntm geliyor ama agzmda acmsı bir tat var zehirlenmis gbi neden boyle olablr
Aa gidebildiniz mi doktora. Benim akıntım ya da ağız tadım değişmedi hiç. İhmal etmeyin yine de acilden falan gözükün isterseniz

Benimde yoktu sonradan oldu şükür 5hatalık hatta 6 haftaya geliyordu gittiğimde kesede yok sen hamile olduğuna eminmisin dedi doktor sonra kan testi istedi istedi bende şüpelendim çok silik çıkmıştım çünkü çizgi sonrasında hamileyim ama ultrasonda görünmüyordu iki hafta sonra gelmemi söyledi ve gittiğimde hem keseyi hem minik meleğimi gördüm iki sene sonra tekrar hamile kaldım ama bu sefer çok tahlisizlikler yaşadım çok kötü bir duygu benim bazı sebeplerden dolayı geç gittim birde kendimde dedimki ilksen çok aceleye getirdim bunda biraz daha soğuk kanlı ol 9 haftalık Ken gittim ama kese var cocuk yok çok üzüldüm bir de ben sancıdan korkuyordum nasıl olcak anlamıştım boş olduğunu doktor bir hafta daha bekleyelim demesine rağmen berğin olmuyacağını anlamıstım çünkü ilk olan geç döllenmeydi ve ben 7 +3 de gördüm bebeği bu kadar sen yine bı dokttora daha görün belki vardır
Size de çok geçmiş olsun. Rabbim var olan çocuklarımıza hayırlı sağlıklı ömürler versin. İnşallah tekrar nasip olur size de sağlıklı gebelikler

Kese 20 mm ve üstü olunca bebek görünür. Geö döllenme olabilir acele etmeyin.
Valla inşallah öyledir. Ama benim gebelik kesem çok yavaş büyüyor . Normalde ortalama 1-2 mm büyümesi gerekirken benim günde ortalama 0.70 mm falan büyümüş ilk kontrolle son kontrol arasında. 1 hafta daha bekleyip önümüzde ki hafta son bi doktor kontrolüne gidicem eğer yine boş gebelik denirse mecbur kürtajı kabul edicem. Düşmemesi durumunda zehirleme de söz konusu olabilirmiş

Bişey sorucam bilenler lütfen yazsınlar. Boş gebeliğin sebepleri nelerdir. Yaşım 34 . Polikistik over hastasıyım normalde. İlk gebeliğimi 29 yaşında yaşadım sağlıklı gebelik geçirdim. Bu ikinci gebeliğim olucaktı. Ailede ilk bu durumu yaşayan ilk benim. Dikkat edebileceğim bişey var mı

Bişey sorucam bilenler lütfen yazsınlar. Boş gebeliğin sebepleri nelerdir. Yaşım 34 . Polikistik over hastasıyım normalde. İlk gebeliğimi 29 yaşında yaşadım sağlıklı gebelik geçirdim. Bu ikinci gebeliğim olucaktı. Ailede ilk bu durumu yaşayan ilk benim. Dikkat edebileceğim bişey var mı
Yok maalesef boş gebeliğin sebebi bilinmiyor yani dikkat edilecek bi durum yok

Hayır normal ultrasonda göremedi. O an ki üzüntüden vajinal kontrol isteyemedim ama pişman oldum keşke baktırsaydım. İnşallah benim için ettiğiniz dua kabul olur. Sizin de sıkıntılarınızı gidersin Rabbim :dua:
benim rahmim doğuştan tersmiş sizinle aynı haftalarımız kesinlikle karından bişey göremedi gecen hafta doktorum kontrollerim hep rahimden bu nedenle 8 haftalık kalp durmam var o tarihte bile karından göremediler keseyi gördüler siz mutlaka alttan muayene olup öyle düşünün

Benimde yaşım da 35 iki tane saglıklı dogum yaptım. Ama 3. Gebelik geçen sene boş gebelik oldu doktorum eş ve senden gelen kromozomda bozukluk olmuş ondandır dedi. Benim amh düşük kalitesiz yunurta denk gelebilir dedi yada eşim sperm testi versin dedi genellikle boş gebelik spermle alakalı oluyor dedi

Bugün gittim doktora . Kese boyutu 14.67 mm ye ulaşmış. Boş gebelik yüksek gözüküyo şuan bebeği görmüş olmalıydım dedi. Direkt kürtaj dedi . Geç döllenme olabilir mi dedim ozaman 5 gün sonra gel muayeneden sonra duruma göre kürtaj dedi. Altüst oldum kürtaj aşağı kürtaj yukarı.
Suan hersey yolunda cok sukur akntm beyaz glyor gzl Ondan snra bel agrm kasklarmda agrı var 10 agustosta bebegin Kalp Atsnı dinlemeye gidicem Hayrlsyla

X