7+4 Kese var bebek yok

merhabalar gelişme var mı?
Sevinçli haberler almadım malesef. İlk muayenemde yani 17 temmuzda kese 5 mm boyutundaydı. Son olarak 31 temmuzda kontrole gittğimde kesem 15 mm civarına anca ulaşmıştı. İki kontrolde de vajinal muayene oldum. Henüz bebek görünmüyor. Son adet tarihim 13 temmuzdu. Şimdiye kadar bebek görmüş olmamız lazımdı. Hem gebelik kesesinin çok fazla yavaş büyümesi hem de henüz bebeğin kabartısını dahi görmememiz boş gebeliği gösteriyor kürtaj gerekli dedi. Geç döllenme olabilir mi başka bi doktora daha gittim o geç dölllenme olabilir dedi diye söylediğimde ozaman cumaya kadar bekleyelim öyle kürtaja karar veririz dedi.

Bugün kasık ağrılarım çok oldu her an kanama gelecek diye bekledim ama olmadı. İster istemez umutlanıyorum da bebek oluşacak diye. Son adet tarihime göre 7 hafta bitti . 8 ya da 9. Haftada bebek oluşumu mümkün olabilir mi? Yaşayan tecrübe eden var mı bilemiyorum

Sonuna kadar bekliyim diyorum ama malesef zehirlenmekten de korkuyorum. Düşük olmazsa ne kadar beklemem gerektiğini de bilmiyorum. Ne yapayım sizce

Merhaba bende son adet tarihim 10 haziran o tarihe gore 7 haftalk hamileyim 25 temmuzda gittigimde kese gozuktugunu 2 mm oldugunu soyledi bir hafta sonrada gel kalp atslarna bakalm dedi bugun hafif kahverengimsi akntı geldi neden geldi bilmiyorum ama cok azdı glmyor suan beyaz akntm geliyor ama agzmda acmsı bir tat var zehirlenmis gbi neden boyle olablr
Bazı hamilelikler de kanama olunuyor hafif bebek yerleşmeye çalışırken oluyor diye biliyorum ama siz yine bı görünün doktora inşallah kalp atışlarırını duyarsınız

Hayır normal ultrason ile baktı. Karından yani. Ama pişman oldum keike vajinal de bakmasını isteseydim o anki üzüntüyle hiç bişey düşünemedim ki. İnşallah dediğiniz gibi olur. Hem korkuyorum hem endişeliyim ama Allah herşeyin iyisini bilir inşallah hakkımızda hayırlısı olur diye de dua ediyorum
Son durumunuz ne oldu

Ajitasyon olarak algılayacaksınız belki ama okadar umutsuz hissediyorum ki. Son 2 haftadır hamileyim diyemiyorum. Hamilelik haberimi öğrenen arkadaşlarım oldu kutluyorlar aslında yok diyemiyorum. Ufak ihtimal de olsa belki oluşmuştur diyorum. Çok farklı bi tecrübe yaşıyorum Allah ım daha beteriyle sınamasın diyorum sadece

Ajitasyon olarak algılayacaksınız belki ama okadar umutsuz hissediyorum ki. Son 2 haftadır hamileyim diyemiyorum. Hamilelik haberimi öğrenen arkadaşlarım oldu kutluyorlar aslında yok diyemiyorum. Ufak ihtimal de olsa belki oluşmuştur diyorum. Çok farklı bi tecrübe yaşıyorum Allah ım daha beteriyle sınamasın diyorum sadece
Kesinlikle çok haklısınız bende benzer bir durumdayım bugün 6+1 kese 2 cm olmuş bebeğe ait çok ufak birsey görüyorum gelismeyedebilir dedi beta yükseliyor ama haftaya olan sonuca göre kürtaj diyebilirim dedi alt üst oldum ağlamak üzülmek istemiyorum ama elimden gelmiyor çok farklı bir duygu

Kesinlikle çok haklısınız bende benzer bir durumdayım bugün 6+1 kese 2 cm olmuş bebeğe ait çok ufak birsey görüyorum gelismeyedebilir dedi beta yükseliyor ama haftaya olan sonuca göre kürtaj diyebilirim dedi alt üst oldum ağlamak üzülmek istemiyorum ama elimden gelmiyor çok farklı bir duygu
Haftann küçük bebekte küçüktür yani geç döllnme falan olduysa bebekte kücük haftanla uyumlu ultrason

Moralini bozmak istemem ama aynısını yaşadım. Beklemek istedim hatta benimki kendiliğinden düştü fakat kesem büyüdüğü için düşükten sonra kürtaj oldum. Üzücü bi durum insan içinden asla atamıyor. Net bi sebepte söylemiyorlar. Umarım sağlıkla kucağına almak nasip olur 😊

Yazışmaların hepsinin okudum Allahım hepimize nasip etsin :KK43: çok üzücü çok bende aynı durumdayım, geçen hafta bebeğin kalp atışları yavaştı. Son adete göre 7+2 iken 6+2 çıkmıştı bundan sonraki hafta önemli dedi doktor bir hafta gelişim bekliyoruz dedi. Benimde başından beri kasık ağrım ve kahverengi lekelenmem vardı. Burda umutla bekleyen tüm arkadaşlarımın kalbinden geçen olsun inşallah çok zor bir durum

Hanımlar güncellemeyle geldim. Malesef dün sabah daha doktora gidemeden düşük yaptım. Ağrım ya da kanamam dün akşam itibariyle hiç kalmadı fiziksel olarak gayet iyiyim . Kötü de bir doktora denk geldim kürtajdan sonra zahmet edip benimle görüşmedi bile. Regl düzenim eski düzenine kavuşursa iyi bi kadın doğum doktoru bulup muayeneye gidicem.

Size güzel haberler vermeyi, bi umut benzer durum yaşayanlara umut olmak isterdim ama malesef . Vardır Rabbim’in bir bildiği diyerek kendimi teskin ediyorum. Rabbim güzel haber bekleyen her anne adayına hayırlı güzel haberler almalarını nasip etsin. Benim bebeğimin sanırım daha vakti gelmemişti Rabbim sizlere de bana da sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah:dua::dua::dua:

Size güzel haberler vermeyi, bi umut benzer durum yaşayanlara umut olmak isterdim ama malesef . Vardır Rabbim’in bir bildiği diyerek kendimi teskin ediyorum. Rabbim güzel haber bekleyen her anne adayına hayırlı güzel haberler almalarını nasip etsin. Benim bebeğimin sanırım daha vakti gelmemişti Rabbim sizlere de bana da sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah:dua::dua::dua:
Merhaba son mesajınız kadar umutla okudum, 36 yaşındayım 7+5 günlük benim. 2 haftadır kese var bebek yok. 1 haftadır da regl gibi kanamam var 4 kez doktora gittim, kanama alanı çok değil halâ bekleyelim diyorlar. Bu kan nereden geliyor anlamış değiller. 29 yaşımda 1 doğum yaptım 34 yaşında 9 haftalıkken kalbi duran bir düşük, şimdide bu :KK43: umudum kalmadı gibi şu anda......

Merhaba son mesajınız kadar umutla okudum, 36 yaşındayım 7+5 günlük benim. 2 haftadır kese var bebek yok. 1 haftadır da regl gibi kanamam var 4 kez doktora gittim, kanama alanı çok değil halâ bekleyelim diyorlar. Bu kan nereden geliyor anlamış değiller. 29 yaşımda 1 doğum yaptım 34 yaşında 9 haftalıkken kalbi duran bir düşük, şimdide bu :KK43: umudum kalmadı gibi şu anda......
Yolk sac göründü mü peki. Bende 7+1 de gittim yolk sac var bebek yoktu kalp atışı da yoktu dolayısıyla cuma bir saha gideceğim

X