7 Haftalık hamileyim kanamam var bebeğimi kaybetmekten çok korkuyorum

Son beta hcg testini ne zaman yaptırmıştın ve değer neydi, dünkü değerin kaç çıktı canım?

İş yapma yat dinlen mecbur olmadıkça kalkma
Sürekli uzanıyorum canım ama artık bi önemi yok gibi. Bu ilk gebeliğim. Doktorum keseyi göremediği için dış gebelikten şüpheleniyor. :KK43: :KK43:

Selam kızlar 4 gündür adet kanaması şeklinde kanamamam var ilk önce kahverengi lekelenmeyle başladı 2. gün kırmızı kan şaklinde devam etti kanama ve kanamanın dozu arttı doktora gittim hemen progestan verdi dinlenmen lazım düşük riskin var dedi ilacı düzenli kullanıyorum ve sürekli uzanıp dinleniyorum ona rağmen kanama devam ediyor moralim çok bozuk bebeğimi kaybetmekten çok korkuyorum nolur meleğim bırakma beni:gitme: senağlama Her kanama düşükle mi sonlanır düşüğü engellemek için yapabileceğim başka bişy yokmu elim kolum bağlı ona veda etmeyi mi bekliycem çok kötüyüm :çok üzgünüm: senağlama Benim gibi olupta bebeğine kavuşanlar var mı :gitme: :çok üzgünüm:

Oncelikle inşallah düşmez bebeğin bn dün sabah düşük yaptım bir sorum olacak bebeğin kaç haftalikdi birde doktor alttan baktimi

Dün beta yı ölçtü doktor. Çarşamba günü 51 di. Pazartesi 420 çıktı. Kanamam için yerleşme kanamasıdır, korkma normal hayatına devam edebilirsin dedi. Ama önce ki düşüğümden dolayı korkuyorum ve çok yormuyorum kendimi. Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inşallah Arkadaşlar.

Benimde adet günüm 5 gün geçmişti 5inci gün leke geldi devamı yok ertesi gün test yaptım çift çizgi ama silik ve leke leke silindikçe kanamalarım devam ediyodu doktora gittim beta 90,5çıktı doktor hamilesin ama daha yerleşmeye çalışıyo 2 gün sonra gel dedi neyse gittim bu sefer beta 499,3 çıktı gebelik yükselmiş ama kanamalarım hala leke leke devam ediyo progestan kullanıyorum ama bugün ağrım var ve lekeler çoğalıyor gibi benimde aklım çok karışık ne yapacağımı şaşırmış durumdayım

Benimde adet günüm 5 gün geçmişti 5inci gün leke geldi devamı yok ertesi gün test yaptım çift çizgi ama silik ve leke leke silindikçe kanamalarım devam ediyodu doktora gittim beta 90,5çıktı doktor hamilesin ama daha yerleşmeye çalışıyo 2 gün sonra gel dedi neyse gittim bu sefer beta 499,3 çıktı gebelik yükselmiş ama kanamalarım hala leke leke devam ediyo progestan kullanıyorum ama bugün ağrım var ve lekeler çoğalıyor gibi benimde aklım çok karışık ne yapacağımı şaşırmış durumdayım
Merhaba canım. Bak eğer lekelenmen varsa sürekli uzanman lazım. Çünkü yerleşme kanaması 2-3 gün sürer en fazla. Sakın bi yere uzanma ağır kaldırma ve çok ayakta kalma. Ananas suyu bebeğin tutunmasında yardımcı olur. Ananas alıp kendiniz sıkabilirseniz daha iyi.

Merhaba canım. Bak eğer lekelenmen varsa sürekli uzanman lazım. Çünkü yerleşme kanaması 2-3 gün sürer en fazla. Sakın bi yere uzanma ağır kaldırma ve çok ayakta kalma. Ananas suyu bebeğin tutunmasında yardımcı olur. Ananas alıp kendiniz sıkabilirseniz daha iyi.

Çarşamba günü tekrar doktora gideceğim bakalım ne diyecek benim böyle olalı 7gün oluyo uzun sürdüğünden korkuyorum biraz ilk gebeliğim çok rahat geçmişti bunun içinde doktor son zamanlara denk gelmiş tutunmaya çalışıyor demişti bugün samsundan malatyaya yolculuk yaptım biraz araba sarstı galiba

X