8 aydir bikmadan hamile kalmayi beklemek :(

marskizili

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
101
24
kizlarr yeni uyeyim herkese merhaba..8 aydir umutla hamile kalmayi bekliyorum.dr um bana folavit isimli hap verdi bu hap hakkinda bilginiz var mi ? hamile kalmayi kolaylastirir mi ?:KK50:

kizlarr yeni uyeyim herkese merhaba..8 aydir umutla hamile kalmayi bekliyorum.dr um bana folavit isimli hap verdi bu hap hakkinda bilginiz var mi ? hamile kalmayi kolaylastirir mi ?:KK50:

Hayırlı olsun canım,emin değilim ama folik asit olabilir fol'la başladığı için öyle düşündürdü.Folik asitte vitaminler var.Hem vücudunu hamileliğe hazırlar hem de bebeğin sağlıklı gelişimi için gerekli.İnşallah en kısa zamanda alırsın bebişini kucağına sağlıkla...

Bende 9 aydir umutla bikmadan bekliyorum ama halaaa nasip olmadi canimin parçası Rabbim daha fazla bekletmesin iinşallah kimsenin kucagini bos birakmasin hangi doğum kontrol hapini ictin

Son düzenleme:
Ben de 5 ay yasmin kullandım,sonra ameliyat sebebiyle bıraktım,sonrasında da hiç kullanmadım.Vücudun bu hapların etkisini vücuttan atması 6 ay kadar sürüyormuş,öyle deniliyor.Eğer doğruysa 1-2 aya kadar hamile kalmam lazım,Rabbim nasip der inşallah...

evet gttk eşimde de bende de bi sorun yok ama olmuyor 2 kez kmyasal gebelk geçirdim ama hala olmuyor...

Rabbim tez zamanda isteyen herkese nasip etsin inşallah beklemek çok zor her ay ayni duygular acabalar artik takmamaya calisiyorum ama ne kadar oluyor tartisilir tabiki hayirlisi diyorum sadece

Ben hic hap kullanmadim bazi nedenlerden dolayi. Esim korundu hep. 4 senedir evliyim. Bende 8 aydir bekliyorum. Her adet donemi yaklasinca heycan basiyor. Sonra Dua ediyorum allahim yoksa umitlenmim diye o gicik adet sancisini hissediyorum duamin arkasindan.:KK5::KK5::KK5: Ilk basta esim istemiyordu simdide istiyor olmuyoor:KK5::KK5: Dnemedigim yontem, etmedigim dua kalmadi. Artik pes ettim yoruldum her ay ayni stresi cekip aglamayii. birde ben 3 seneden beri istiyorum sabir ettim bekledim esimi. O da istiyorum dedi bu seferde olmuyor. Nezaman rabbim ol dicek ozman olcak. Olacagi gunude rabbim bilir ama insanin ici aciyor iste. Kusura bakmayin uzun yazdim icimi dokmem lazimdi. Bu ayda olabilirmi dedim gene adet sancilari basladiii:KK5::KK5: :KK50:

canım allah hayırlısını nasip etsin benim 1,5 sene sonra oldu sabırla bekle bide üstüne düşme nezaman oluruna bırakırsan ozaman allahın izniyle olur tatlım :KK49:

evet gttk eşimde de bende de bi sorun yok ama olmuyor 2 kez kmyasal gebelk geçirdim ama hala olmuyor...

canım sen daha yeni evlisin biraz bekle olur merak etme rabbim sağlıklı sıhatlı evlat nasip etsin sana bide bişey sorucam yaşın kaç senin

8 ay çok değil ki daha yolun çook başındasın, ben yaklaşık 8 yıldır bekliyorum:KK5: mucizemin:emir_bebek: geleceği günü

X