9 haftalık Kalp atışı yok

Arzu7101

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2024
15
2
23
Merhaba hanımlar ben yılbaşı günü kan verdim betahcg 70 çıktı hamile olduğumu öğrendim daha sonra kontrollere gittim hersey yolundaydı 6+5 de kalp atışı için gittik doktor yok dedi 3.5 milimde hemen kürtaj dedi bende başka doktora gittim 4.3 milim kalp atışı yok 2 gün sonra gittim 5.2 çıktı kalp atışı yine yok dün yine gittim leke geldi 5.8 milim çıktı ama kanama filan olmadı doktor hap verdi 7 milime kadar bekleyelim dedi suan 9+5 deyim bekliyorum böyle bir durum yaşayan varsa lütfen yardımcı olsun

bende öyle düşünüyorum ama mucize olur mu diye bekliyorum kese normal milim olarakta hergün gelişiyor kalbi dursa nasıl gelişecek omu aklım almıyor pazartesi yine gideceğim yeni evliyim birincisi kimyasal oldu bu ikinci gebeliğim ve ilk çocuğum olacaktı dua etmekten başka çarem yok buraya üye oldum yazayım dedim acaba hiç yaşayan yada etrafında duyan varmı diye

İyi yapmışsınız .bir doktor değişikliği deneseniz . İnşallah kalbi atar yavrunun. Ben duymadım 8 den sonra duyulani maalesef ama olabilir belki mucizedir

İlk doktor hemen 6+5 de kürtaj dedi Antalya araştırmaya gidiyorum 7 milime kadar bekleyelim dediler insllah hayırlısıyla bir mucize olur

bende öyle düşünüyorum ama mucize olur mu diye bekliyorum kese normal milim olarakta hergün gelişiyor kalbi dursa nasıl gelişecek omu aklım almıyor pazartesi yine gideceğim yeni evliyim birincisi kimyasal oldu bu ikinci gebeliğim ve ilk çocuğum olacaktı dua etmekten başka çarem yok buraya üye oldum yazayım dedim acaba hiç yaşayan yada etrafında duyan varmı diye
Merhaba

2022 Nisan ayında ilk tüp bebek transferi sonrasında benim de maalesef boş gebelik oldu. 6 milim tam sınırda dedi doktorlar , bir doktor 3 gün sonra alalim dedi , digeri 1 hafta bekleyelim dedi , zaten 3 gün sonrada kanamam basladi , kese bozulmustu hemen kürtaja aldılar beni. Yaklaşık 10. haftada kurtaj oldum. Zaten beta degerlerim 4.700 lerden sonra neredeyse hiç artmamışti.

X