Ablama haksızlık mı ediyorum ?

Eşiniz sağa sola bakan biriymiş ablanızı rahatsız etmiş olabilir daha 1 ay önce konu açmışsınız. 1 ayda ne değisecek karısı hamileyken kadınlara bakan adam anca sizi değistim ,artık başkayım diye eyliyor. Belkide ablanızın sevgilisi bu durumlardan dolayı istemiyor, belkide direk ablanıza olmasada baska kadinlara bakisini gördü rahatsiz oldu ve ablanizi uyardi böyle bir durum olmasa bir erkek annesinin kiz kardesinin gittigi eve üstelik kardesi hamile iken neden gitmesini istemesin? "Kocanı sevmiyor" diye açıkca diyor ablan bence sizde gayet sevmeme nedeni biliyorsunuz bu yüzden" nasıl aramıza girebilir boyle bir sebepten ,kardesinin evine gelemiyorsun" diye çıkıs yapamiyorsunuz ablaniza karşı. Sizi üzmek istemem ama bu profiller hiç degismiyor konuyu okuyanlar durumu hayatin normal akısına bakarak yorumluyor önceki konunuzda olanlar bilinse kimse ablanizin sevgilisi anormal karsilamaz ,hayirli dogumlariniz olsun
ne kadar tespitli güzel bir yorum
bende şaşırmıştım bi insan ablasına nasıl çatmaz ne hakla benim kocamı sevmez diye
hatta yorum da yazdım da cevap vermedi

demek ki ablasının sevgilisi bikaç cıvık hareketini gördü ondan gitmesini istemiyor

Eşiniz sağa sola bakan biriymiş ablanızı rahatsız etmiş olabilir daha 1 ay önce konu açmışsınız. 1 ayda ne değisecek karısı hamileyken kadınlara bakan adam anca sizi değistim ,artık başkayım diye eyliyor. Belkide ablanızın sevgilisi bu durumlardan dolayı istemiyor, belkide direk ablanıza olmasada baska kadinlara bakisini gördü rahatsiz oldu ve ablanizi uyardi böyle bir durum olmasa bir erkek annesinin kiz kardesinin gittigi eve üstelik kardesi hamile iken neden gitmesini istemesin? "Kocanı sevmiyor" diye açıkca diyor ablan bence sizde gayet sevmeme nedeni biliyorsunuz bu yüzden" nasıl aramıza girebilir boyle bir sebepten ,kardesinin evine gelemiyorsun" diye çıkıs yapamiyorsunuz ablaniza karşı. Sizi üzmek istemem ama bu profiller hiç degismiyor konuyu okuyanlar durumu hayatin normal akısına bakarak yorumluyor önceki konunuzda olanlar bilinse kimse ablanizin sevgilisi anormal karsilamaz ,hayirli dogumlariniz olsun
Eski konuyu bilmiyorum ama okurken bende tahmin ettim böyle bir durum olduğunu. Ne münasebet daha sevgiliyken anneyle kız kardeşlerle görüşmesini kısıtlayacak. Haklı bir sebebi olmasa kim müsade eder böyle birşeye.

Ablanız çok saçma davranıyor. Sevgilisi ne karışıyormuş kardeşinin evine gitmesine. Sen enişteyi sevmiyor olabilirsin ben kardeşimi seviyorum demeliydi. Yalan da var ilişkilerinde. Ablan sizi kötü anlatmış da adam o yüzden istemiyor gibi geldi bana. Yoksa insan iki kez karşılaştığı birine niye böyle tepki versin.

Ben sevgilisi kendi kardeşine gitmesine bu kadar neden karışıyor buna takıldım. Bunu önce ablanızla bir konuşun bence. Ben bozulurdum. Bunlarda sevgili bulunca kafayı kıranlardan

Ben sevgilisi kendi kardeşine gitmesine bu kadar neden karışıyor buna takıldım. Bunu önce ablanızla bir konuşun bence. Ben bozulurdum. Bunlarda sevgili bulunca kafayı kıranlardan
Konu sahibinin eşi hakkında yazdıklarını okumadın sanırım!

Eski konuyu bilmiyorum ama okurken bende tahmin ettim böyle bir durum olduğunu. Ne münasebet daha sevgiliyken anneyle kız kardeşlerle görüşmesini kısıtlayacak. Haklı bir sebebi olmasa kim müsade eder böyle birşeye.
Kesinlikle, ablası kocanı sevmiyor benide göndermiyor dediğinde hayırdır kocamın neyini gördü bi yanlısı varsa bileyim demiyor, sen nasıl tamam diyebilirsin biz kardeşiz demiyor, sadece ortam sohbetini sevmeyen adam sevgilisine gitme demez zaten ben görüşmek istemiyorum sevemedim adamı sohbeti boş sen ablanla görüs beni karıstirma der. Olağan olan bu şekilde gelişir.

Kesinlikle, ablası kocanı sevmiyor benide göndermiyor dediğinde hayırdır kocamın neyini gördü bi yanlısı varsa bileyim demiyor, sen nasıl tamam diyebilirsin biz kardeşiz demiyor, sadece ortam sohbetini sevmeyen adam sevgilisine gitme demez zaten ben görüşmek istemiyorum sevemedim adamı sohbeti boş sen ablanla görüs beni karıstirma der. Olağan olan bu şekilde gelişir.
Kocasının yanlışını kendisi görmüş, ne soracak ablasına?

Ben yapmadım zaten
Beş parmağın beşi de bir değil

Siz ablanızla mesafe koyun

Çağırırsa bir yere eşim sevgilini sevmiyor gelemem ağzımızın tadı bozulmasın dersın (bu ara Yaprak dökümü takıntım varda 😂)

Neyse şaka bir yana ben sevgilisi değil de ablan sorunlu diye algıladım

Yemin ederim hiç şaşırtmıyor ablasının sevgilisi kocasını sevmiyor gelmesini istemiyor deyince iskilendim belki kız rahat edemiyor diye
Ve bingo konu sahibinin önceki konularında kocasının hastahanede bile kadınlara bakması evde konuşulanları başka kadınlara anlatması var
Pis gözle bakan herifin evinde güvende hissetmiyor olabilir
Ayyy ne diyorsun kızzz gerçekten mi 🤮gerçekse işler değişiyor

Eşimin evi vardı

Evet düzeldi ikna edilecek bir şey de yok ben yanlış anladığımı anladım sizin niye bu kadar zorunuza gidiyor anlam veremedim 🤷🏻‍♀️😂
siz onu bunu bırakın da sorulan sorulara cevap verin kaçak dövüşmeyin
eşinizin bu hareketlerinden ablanız sevgilisi tarafından yasaklanıyor sizin eve dimi
yoksa hoşşttt köpek o kim köpek demeniz gerekmiyor mu?

Ben burada ablaniza vs takilmadim. Eviniz cok büyükse temizlikci tutun. Temizlikci tutamiyorsaniz evinizi küçültün. Biri ektiyse temizlikcinin suruyle baska temizlikci bulunur. Cocuk olunca hep mi anne ve kardeslerinizi cagiracaksiniz. Gece 1e kadar temizlik ne demek. Hepinize yazik.

Ote yandan hepimiz dogurduk. Insan bebeginin kıyafetlerini keyifle yikayip utuluyor. Onlar icin de mi yardim istediniz. Yavas yavas yapin.

Ne kimseye verin. Ne kimseye verdirin. Benim de 2 kiz kardesim var. Cagirsam yardima gelirler ama hiicc yormam. Cagiririm temizlikciyi her isimi yapar. Kizkardesiniz oldugu icin yük olmam gibi düşünüyor olabilirsiniz ama bence kimseye yuk olmayin.

Eşimin evi vardı

Evet düzeldi ikna edilecek bir şey de yok ben yanlış anladığımı anladım sizin niye bu kadar zorunuza gidiyor anlam veremedim 🤷🏻‍♀️😂
Of aman yani benim neden zoruma gitsin siz kimsiniz yani, forumdayim konunu okudum fikrimi yazdim bu kadar. Herkes anonim kendinizi bu kadar önemseyin.

gunun birinde ablanin nisani sozu olup cagirinca "nazar deger abla gelemem" de😂 hakikaten ya nasil bi kafa bu. ici fesatlik dolu insan kardesleri icin nazar deger diye dusunur mu? insan sevinclerini uzuntulerini kardesi ile veya ablasi ile paylasmayacakta kiminle paylasacak ? bir de sevgilisi izin vermemis olayi yalan bence. gelmek istememis sevgilisini bahane etmis. cok tuhaf ya ablaniz. yarin bi gun 3vlendiginde esiyle ilgili dertleri oldugunda kiminle paylasacak merak ettim

X