Ablama haksızlık mı ediyorum ?

Ablanızın sevgilisinin sevmediği kadar var eşiniz. Lakin gelmemesi bence abla ile ilgilidir yoksa sevgilisinim karışacağını hiç sanmıyorum bu konuya. Ablanıza haksızlık ediyorsunuz yani bence.

Eşiniz ile sorunu şu an halletmiş olabilirsiniz ama çocuk doğunca sorunlar kaldığı yerden devam edecek.

Kocam da kocam demeyi bırakıp gerçekleri görürsen ablanın senin için yalan söylediğini fedakarlık yaptığını görürsün iyi niyetle yazıyorum ama kabul etmek istemiyorsun bildiğin gerçekleri
Ablam da sevgilisi için kadınalra bakıyor demişti. ben kocam da kocam demiyorum gerçekten bir olay oldu ve yanlış düşündüğümü anlamadım hiç bir zaman kocasını sorgusuz sualsiz koruyan biri olmadım olmam da ama siz o kadar net ve emin konuşuyorsunuz ki bu artık iftira boyutuna giriyor

Ablanızın sevgilisinin sevmediği kadar var eşiniz. Lakin gelmemesi bence abla ile ilgilidir yoksa sevgilisinim karışacağını hiç sanmıyorum bu konuya. Ablanıza haksızlık ediyorsunuz yani bence.

Eşiniz ile sorunu şu an halletmiş olabilirsiniz ama çocuk doğunca sorunlar kaldığı yerden devam edecek.
Sizin öyle oldu sanırım

İşinize gelmeyen yorumda niye karşınızdakinde arıyorsunuz? Kendi ağzınızla yazdığınız adamın değiştiğine siz inanıyorsanız bravo👏👏
Çünkü bana çocuk olduktan sonra farklı olucağını net bir şekilde söylüyor bunu bu kadar net söyliyebilmesi için yaşamış olması lazım ben içim çok rahat kocamdan da en az kendim kadar eminim hepimizin yanlış anladığı durumlar oluyor ama siz ısrarla eşimin kadınlara baktığını benim inandığımı söylüyorsunuz eminim bu sizin daha çok hoşunuza gidiyor ama üzgünüm ben iyiyim ama kocam da adam çıktı 🧿😂

Çünkü bana çocuk olduktan sonra farklı olucağını net bir şekilde söylüyor bunu bu kadar net söyliyebilmesi için yaşamış olması lazım ben içim çok rahat kocamdan da en az kendim kadar eminim hepimizin yanlış anladığı durumlar oluyor ama siz ısrarla eşimin kadınlara baktığını benim inandığımı söylüyorsunuz eminim bu sizin daha çok hoşunuza gidiyor ama üzgünüm ben iyiyim ama kocam da adam çıktı 🧿😂
Ya hu sen kendi buraya iç dökecek kadar gelip konu açmışsın şimdide böyle bir şey yok gibi davranıyorsun sanki totomuzdan uydurduk konuyu. Sen kendini kandırmaya devam et 😂

Ben kadınlara baktığını ne söyledim ne ima ettim. Sizin yazdıklarınız başkasına sizin dedikodunuzu yapması, anasının dibinde oturup sizin yemeğinizi dahi yememesi yetti de arttı bana.

Siz kendinizi böyle kandırmaya düzeleceğine inanmaya devam edin, başta nasıl olursa bir süre iyi görünüp aynı kişiliğe geri dönecek. Kendinize değer vermeyi düşündüğünüzde bizim yazımızı açıp açıp okursunuz.

Ben kadınlara baktığını ne söyledim ne ima ettim. Sizin yazdıklarınız başkasına sizin dedikodunuzu yapması, anasının dibinde oturup sizin yemeğinizi dahi yememesi yetti de arttı bana.

Siz kendinizi böyle kandırmaya düzeleceğine inanmaya devam edin, başta nasıl olursa bir süre iyi görünüp aynı kişiliğe geri dönecek. Kendinize değer vermeyi düşündüğünüzde bizim yazımızı açıp açıp okursunuz.
Okeyto

Anlamıyorum ya herkes sizin gibi hulk değil temizlik konusunda.. kızın bi ısrarı olmamıs yardım istemis e zaten tutmus birini de evimde büyük diyor ne var yardım edilse? Hemen yok ben de hamilelik gecirdim ama kimseye temizlettirmedim aferin iyi yapmışsın…
E tamam çağırmış gelmemiş bunda sorun yok o zaman. Gelmemesi sorunsa çağırması da sorun. Önemli olan bebeğin sağlığı 1 e kadar asla temizlik yapmazdım riskli gebeliğimde.

Merhabalar hanımlar

Konu ablam 3 kız kardeşiz en küçükleri benim 25 yaşındayım evleyim ve hamileyim 9 aylık ortanca ablamın bazı sözleri davranışları bana mı tuhaf geliyor, anlayamıyorum kısaca bahsetmeye çalışayım
Ablam nazara aşırı inanır ve güzel olan hiç bir şeyini bizim ile paylaşmaz evli değil ama uzun süren bir ilişkisi var özellikle büyük ablama bişeylerini anlattığın da nazar değdiğini, büyük ablamın gözü olduğunu gözünün değdiğini söyler bu normal karşılanabilir aslında bize bir şeylerini anlatmak zorunda değil diğer bir konu :

Doğumdan önce temizlik yapılacaktı bana ve istekli değildi hiç zoraki gelicekti bir gün benimle konuştu ve dedi ki işte sevgilim gelmeme sorun çıkartır beni bi sen anlarsın şimdi gelmesem annem ve büyük ablam için laf söylerler dedi sen dermisin işte ablam gelmesin başka bir gün gelir gibisine bende tamam sorun değil aranız bozulmasın dedim ama ablam bize geldiğini bile sevgilisine söylemiyor başka bir yerdeyim diyip yalan söylüyor bunu sorduğum da sorun çıkmasın boşuna kavga etmeyelim diyor.
Bu arada temizlik için 2 yardımcı yardımcı abla tutmuştum zaten ama evim çok çok büyük ve yardımcı ablalardan son dakika biri ekti beni ve gelmedi. ablam ve annem geldiler sağolsunlar ona rağmen temizlik gece 1 de bitti. Ben sürekli ayakta olduğum dan o gün kanamam geldi hatta 2 gün yorgunluğumu atamadım.

Ondan sonra ortanca ablam bir gün geldi bana sağolsun hani bebek kıyafetleri yıkıancak ütülenecekti saat 6,7 oldu artık gitmem lazım sevgilim anlıcak problem olmasın gibisine konuştu bende yolcu ettim.
Sonrasın da bana 2 ablam ve annem oturmaya gelicekti gelmeden bir gün önce dedim işte ortanca ablama size şunu şunu aldım gelince yapalım yiyelim canınızın istediği bişey var mı ben yarın gelmicem karnım ağrıyor hastayım dedi bunun da bahane olduğunu düşünüyorum ne zaman böyle bir şey olsa hasta oluyor nedense.

Bende 2 ablamı da çok severim ablalarıma her şeyimi anlatırım ne alsam bir de onlara alırım konu ortanca ablam olduğundan onu baz alıp konuşucam çok fedakarlık yaptım ona karşı iyi kötü her şeyimi bilir ama bana bişeyini anlatmaz anlatmak zorunda değil ama öyle bir saklıyor ki sanki ilişkisini kıskanıyoruz çok değiştiğini düşünüyorum eşim bana bi tık pahalı bir hediye alıcaktı ama rengini falan bana sorması lazım dı aradı 3.4 kere ortanca ablam ay ne hediyeymiş arkadaş bıktık şimdiden kaç kere konuştunuz gibisine bişey söyledi ve ciddiydi. 9 ay hamilelik geçirdim insanın böyle zamanlar da yardım edeni olsun istiyor bir kere bile içinden gelerek bana bişeye ihitiyacın var mı veya ne bileyim bişey sorduğunu görmedim. daha anlatamadığım çok detay var hanımlar inanın.
Ben artık çok verici olduğumu bunu dengeye sokmak istediğimi anladım çünkü bunu yapmazsam, o kadar salağım ki ortanca ablam hamile kalsa her gün gider evini temizler yemekler yapar bana yapmadığı her şeyin bin katını yaparım heralde bu huyumu hiç seviyorum nasıl dengede tutabilirim kendimi benim ablamı düşündüğüm kadar onun beni düşündüğünü sanmıyorum :KK43:
Kardeşte olsa çok güvenmeyin her şeyinizi anlatmayın, kırmadan yavaş yavaş mesafe koyun

E tamam çağırmış gelmemiş bunda sorun yok o zaman. Gelmemesi sorunsa çağırması da sorun. Önemli olan bebeğin sağlığı 1 e kadar asla temizlik yapmazdım riskli gebeliğimde.
Ben çağırmadım kendi gelicem dedi sonrasında gelmek istemedi ayrıca ben temizlik yapmadım daha kaç kere söylemem gerekiyor ?

Ben çağırmadım kendi gelicem dedi sonrasında gelmek istemedi ayrıca ben temizlik yapmadım daha kaç kere söylemem gerekiyor ?
Bir kere gördüm yazdığını. Bak şimdi burda o kadar çok şeye denk geliyoruz ki belki yalan belki doğru.
Eniştesi taciz eden var mesela iğrenç! Biri de ablasının bebek emzirme fotosunu bulmuştu eşinin bilgisayarında.
Sevgilisi manyak olan var. Ya da eşi. Kadını, kadının erkek kardeşinden bile kıskanıyor. Ben sorununuzun bu olduğunu düşünüyorum.
Eniştesini Ya da kardeşini sevmeyen de var.
Gerçekten iş güç sevmeyen yorulan sıkılan gitmek istemeyen de var.
Ben yerinde olsam kimseden birşey talep etmem teklif ederse buyur gel derim. Ne görüyorsam da aynısını yaparım. Ya da elimde fazlası varsa fazlasını yaparım.

Ablaniz cok itici ve buldumcuk sanki bir tek onun sevgilisi var oyle her dedigini yapsin bakalim sonra pesinde surunur hic degeri olmaz ben olsam hic cagirmam ne munasebet sizin esinizi sevmiyormus falan dis kapinin dis mandali ciddi sekilde agzinin payini verir ezik oldugunu soylerdim. Hic uzulmeyin anneniz diger ablaniz yaninizda o ablanizda degisik iste hayatta en cok sikinti cekecek tiplerden

Eşiniz sağa sola bakan biriymiş ablanızı rahatsız etmiş olabilir daha 1 ay önce konu açmışsınız. 1 ayda ne değisecek karısı hamileyken kadınlara bakan adam anca sizi değistim ,artık başkayım diye eyliyor. Belkide ablanızın sevgilisi bu durumlardan dolayı istemiyor, belkide direk ablanıza olmasada baska kadinlara bakisini gördü rahatsiz oldu ve ablanizi uyardi böyle bir durum olmasa bir erkek annesinin kiz kardesinin gittigi eve üstelik kardesi hamile iken neden gitmesini istemesin? "Kocanı sevmiyor" diye açıkca diyor ablan bence sizde gayet sevmeme nedeni biliyorsunuz bu yüzden" nasıl aramıza girebilir boyle bir sebepten ,kardesinin evine gelemiyorsun" diye çıkıs yapamiyorsunuz ablaniza karşı. Sizi üzmek istemem ama bu profiller hiç degismiyor konuyu okuyanlar durumu hayatin normal akısına bakarak yorumluyor önceki konunuzda olanlar bilinse kimse ablanizin sevgilisi anormal karsilamaz ,hayirli dogumlariniz olsun

X