Ablamin davranislari birdaha omur boyu konusmayi dusunmuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
25 yaşındayım 17 yasinda yigenim fırsatını buldukça esyalarimi caliyor uyarmaktan bıktım ama yine devam ediyor geçen gün 60 tlye aldığım sabunuda çalıp götürmus ablamada soyluyorum bide üste çıkıyorlar anlamıyorlar siz olsaydınız ne yapardiniZ
Daha önce böyle bir konu açmışsınız. Size bakan yeğeniniz bu konuda bahsettiğiniz yeğen mi?

Siz olsaniz ne yapardinz yıllar önce devlette doğum yaptığım da beni mahvetmislerdi dikişlerm açılmıştı tekrar diktiler ama yine açıldı o sekilde yara kapanıp gitti şimdi özel bi hastanede daraltma yaptırmaya karar verdm ablamın 2 tane büyük kızları var yalnız olsam mahvolucagimi bildiğim için normalde hayata ablamdan bisey istemem ama başka çarem olmadığı için baskasina bahsedicegim bisey olmadigi icin ablama söyledim aynı semtteyiz zaten gideceğimiz hastanede 15 dklik mesafe kizlardan biri benimle gelsin dedim gelemezler diye laf etti ağzını geveledi ertesi sabah tekrar aradım biri gelsin dedim başka çarem yoktu zaten orda refakatcisiz perişan olurdum neyse yine laf etti ama ameliyattan çıktığımda yigenim gelmişti dün gece yanımda kaldı buz felan veriyordu bana bi kaç gün yanımda kalır diye düşündüm bugün taburcu olacağımız zaman beni aradı diğer kizim dışarı çıkmış yanındakide eve gelsin ben evden cikicam dedi abla ben tek nasıl kalirim felan dedim gelsin dedi teli kapattım tekrar aradım iyi değilim yanımda kalsın dedim gelsin aksam olursa yine gelir artık dedi ve sürekli azarlar gibi konuşuyordu zaten tamam kalsın sadece saatte bir buz bırakmam gerekiyor dedim bağırdı buzunu kalk kendin al ne olmuş sanki sana diye bağırmaya başladı teli kapatıp ağladım yigenimide eve gonderdim üzgünüm şuan birdaha asla konuşmayı dusunmuyorum siz olsaniz ne yapardiniz
Eşiniz nerde? Neden izin almadı? Anneniz yok mu? Çocuklarınız çok mu küçük?

Evlilik dışı ilişkiyi siz yaşıyosunuz :) uzun süredir bekarsınız ama bakın daha birkaç ay önceki konunuz:

Neden kendi yaptığınız şeyi başkalarına isnad edip bu kadar yadırgadınız? Kimse de sizi yadırgamamıştı halbuki. Hatta evlilik dışı ilişki yaşamayan kadınlar bile size yadırgamadı. Çok ilginç bir kişiliksiniz. Şu mesajıma verecek bir cevabınız olmadığını da biliyorum.
Füze atsan bu mesajin yaninsa maytap kalirdi :KK70:

Tam diyecektim ki bu kadar celellendiyse evlilik dışı ilişki yaşadığına yemin edebilirim ama ispatlayamam ispatladın bile 😃
Ayrıca ablanızın neden izin vermediğide belli oldu🧿
🙃🫠
Evlilik dışı ilişkiyi siz yaşıyosunuz :) uzun süredir bekarsınız ama bakın daha birkaç ay önceki konunuz:

Neden kendi yaptığınız şeyi başkalarına isnad edip bu kadar yadırgadınız? Kimse de sizi yadırgamamıştı halbuki. Hatta evlilik dışı ilişki yaşamayan kadınlar bile size yadırgamadı. Çok ilginç bir kişiliksiniz. Şu mesajıma verecek bir cevabınız olmadığını da biliyorum.

Kızlar siz burada konu sahibine sallarken kadın bacakları tavana asmış kukusunun iyileşmesini beklerken iyi eğlence çıkartıyorsunuz ona haberiniz olsun
😃😃😃😃

5 yıl önce ayrildik evet ama hala boşanma davamiz bitmemiş devam ediyor

daha beteri.
bu üstteki mesajı mayısta yazmış.
senin eklediğin şubat 4 ay kadar öncesi.
hem sevgilisi var hem kocası yani.
zaten nerde namustan bahsedip carlayan varsa illa kendi yediği bir haltlar oluyor.

Tam diyecektim ki bu kadar celellendiyse evlilik dışı ilişki yaşadığına yemin edebilirim ama ispatlayamam ispatladın bile 😃
Ayrıca ablanızın neden izin vermediğide belli oldu🧿
🙃🫠

Kızlar siz burada konu sahibine sallarken kadın bacakları tavana asmış kukusunun iyileşmesini beklerken iyi eğlence çıkartıyorsunuz ona haberiniz olsun
😃😃😃😃 aynen
daha beteri.
bu üstteki mesajı mayısta yazmış.
senin eklediğin şubat 4 ay kadar öncesi.
hem sevgilisi var hem kocası yani.
zaten nerde namustan bahsedip carlayan varsa illa kendi yediği bir haltlar oluyor.
Kocam da yok sevgilimde 2si seni bi güzel sevsin bi de mikser

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X