Ablamin davranislari birdaha omur boyu konusmayi dusunmuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet, hatta kızınıza bir şey olmadı diye dua edeceğinize bekarete mi taktınız diyen üyelere, bütün or.spular buraya toplanmış siz önünüze gelene veriyorsunuz heralde yazmış. Ben şu an çocuğun anneye verildiğini sanmıyorum. Durum ortada.
Bu tarz konuşan biri sanmıyorum normal eli yüzü düzgün tekin tiplerle olsun, Allah koru ya rabbim.

Soru sahibinin yaptırmadığı estetik kalmamış ki. Burun olmuş ki onda da ablasının kızları varmış sanırım. Bunda laf etmişler, birde gögüs olacakmış. Onda da burda saydırdığı ablasının kızlarını da çağırır.
Estetikle düzelmezsiniz o kafanın ve kalbin değişmesi lazım komple. Çocuğunu sevmeyen birinin iyi biri olacağına kimse inandıramaz beni.

Evet, hatta kızınıza bir şey olmadı diye dua edeceğinize bekarete mi taktınız diyen üyelere, bütün or.spular buraya toplanmış siz önünüze gelene veriyorsunuz heralde yazmış. Ben şu an çocuğun anneye verildiğini sanmıyorum. Durum ortada.
Ve hiç kimsede hakaretten dava açmamış mı😇

Cezai ehliyeti var mı ki🙄 bana farklı bir sorunu var gibi geliyor.
Yazık üzüldüm mutsuzluk vücuduyla alakalı sanıyorsun etrafına saldırmak kendini baştan yaratmak eziyet çekmek yerine mankenler,sinema aktristleri bile aldatıyor bunu gör
Psikiyatrist ile çöz bunu ameliyatlar risklidir

Kızlar kaç yaşında? Yaşları yeterince büyük olsa kendilerine sorardın bence. Max liseye gidiyorlardır doğru mu? Öyleyse Şahsen ben o yaştaki çocuğumu refakatçi yollamazdım. Ama kendim giderdim kardeşimin yanına. Ablanın gelmesi gerekirdi ama niye gelmedi nasıl Bi ilişkiniz var bilmeden konuşmak saçma olur.

Cezai ehliyeti var mı ki🙄 bana farklı bir sorunu var gibi geliyor.
Şunu diyen kadın şu an bekar haliylen pakete işlem üstüne işlem uyguluyor, şimdi de genital beyazlatma peşine düşmüş, dünyanın işine bak.
Screenshot_20240124-171057_Chrome.jpg

insan ne ameliyatı olursa olsun birine ihtiyaç duyabilir . Bende ablayım ve kardeşim ne ameliyata olursa olsun elbette öncesinde yanında kim olacak diye sorar , eğer kimse yoksa kendim giderim . Eğer şartlarım kendimin gitmesini imkansızlaştırıyorsa yetişkin kızlarımı gönderirim( gitmek istiyorlarsa ) sıkça da görüntülü arardım .
Ama ben ameliyat olsam ve ablam ya da kardeşim refakatçiyı kim olacak diye sormasa orda bir kere kırılırdım . Mebcursam söylemeye el mahkumsa , gelebilirmisin derdim . Sizi düşünen insan siz sormadan geleyim der , gelemiyorsa nasıl yapsak kızlarımı göndereyim der . Kendisi teklif etmeden , ya da ilk teklifimi red ettiğinde kırılır ısrar edemezdım .
Ameliyatlarıyla beni bezdirmiş bir kardeşim varsa onaylamasamda yalnız bırakmaya kıyamaz yine çare bulurdum.
Ancak karakteriyle beni bezdirmiş , kendinden soğutmuş , aramızda sevgi kalmamış kardeşim varsa ablanız gibi sırf yalvardığınız için kızımı belki gönderirdim.

evli olmadan sevişmekle takıntısı var galiba bu konuda da aynı şeye getirdi lafı durduk yere.
aslında onu ben sordum hanı cınsel hatayın varsa belkı ondan ablan kızdı sana gelmek ıstemedı kı hanı eleştırdıgımı dusunmesın dıye de ben karsı olmadıgımı ısteyen ıstedıgını yapar gıbı de söyledım ama okudugunu anlamıyor ve farklı yere cekıyor çünkü böyle bir hayatı var ama evet var diyemiyor bunu ayıp göruyor ama yapmaya da devam ediyor.

yorumları ağır bulmuştum ama sen daha ağırlarını hakediyormuşsun. karakterin bozuk ki ağzından akıyor zaten ne olduğun. beş sene önce boşanmışsın profilinde daha iki ay öncesinin korunmasız ilişkiye girdim hamile kalır mıyım soruların duruyor gelmiş burada millete rahibe teresa pozu kesiyorsun, herkes folloşmuş naneyi yermiş bilmem ne. kimse seni yargılamadan sen milleti yavuz hırsız rolüyle bastırmaya çalışmışsın, hiç utanmıyor musun onları yazarken? iyi şeyleri haketmiyorsun hayatında. sürünmeye devam et

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X