Ablamin davranislari birdaha omur boyu konusmayi dusunmuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkes bu konuda diye buraya yazıyorum. Tüp bebek bölümünde kadının biri iki tane kızı için kıyafet yardımı istiyor çok üzüldüm ama doğru olup olmadığını bilemiyorum kızlar para falan yollamak yasak mı? Korkuyorum da o kadar çok dolandırcı var ama ya değilse

İnsanlar ablanızı haklı görmeye kalınca niye sinirleniyorsunuz. Bu siteye yazıyorsanız kusura bakmayın eleştiriye açık olacaksınız. Sizin keyfi olarak yaptırdığınız bir ameliyat için kusura bakmayın ben bu salgın döneminde çocuğumu göndermem. Ki güya özel hastane ama hemşire yok, nasıl hastane o pardon. Birde merdiven altı biryere gitmişsiniz belli.
Siz doğum yapmadınız mı? Çocuğunuzu kime buraktınız? Eminim tek yaşadığınıza göre oda babadadır.
Burdan size ekmek çıkmaz.

Aynen öyle dedim. :) Emin ol senden çok daha iyi hayatım.
Üniversite mezunuyum, sen ne mezunusun? :)
Yazış tarzımızdan bile belli farkımız. Soralım foruma, hangimiz işsiz gibi görünüyoruz?

kim sizi sevsinde refakatçi olarak gelip kalsın yanınızda yahu. insan dönüp bir kendine bakar ameliyat olmuşum ama ablam bile gelmiyor niye acaba diye. iki lafı bir araya getirip kendinizi üslubunca savunamayacak kadarsınız işte.

Hatırlıyon mu kocasını aldatmış bi abla vardı burda millete ahlak satıyodu canı sıkıldıkça ona benziyor biraz, aynı üslup aynı tarz.
Engelledim git köpek gibi başka yerde havla işsiz dedikoducu 😃

yorumları ağır bulmuştum ama sen daha ağırlarını hakediyormuşsun. karakterin bozuk ki ağzından akıyor zaten ne olduğun. beş sene önce boşanmışsın profilinde daha iki ay öncesinin korunmasız ilişkiye girdim hamile kalır mıyım soruların duruyor gelmiş burada millete rahibe teresa pozu kesiyorsun, herkes folloşmuş naneyi yermiş bilmem ne. kimse seni yargılamadan sen milleti yavuz hırsız rolüyle bastırmaya çalışmışsın, hiç utanmıyor musun onları yazarken? iyi şeyleri haketmiyorsun hayatında. sürünmeye devam et
Engelledim başka yerde havla byy

Ne alaka? Ben de burun estetiği yaptırdım. Annem, kardeşim ve tüm kuzenlerim kalmak için tartıştılar (kalmak için)hangimiz kalalım diye. Sonuçta bir ameliyat. Ve insan kardeşine canını verir. Benim kardeşim benim kadar merhametli ve fedakar değil. Ama ben onun için can verip can alırım. Bir ablayım. Anne yarısıyım. Olmaz olsun böyle abla

Vajinal estetik ameliyatı için kızımı yollamazdım. Burun ameliyatı için de kızımı yollamazdım. Çok çaresiz olmam lazım çocuklarımı refakatçı yapmam için. Gerek yok. Gidebiliyorsam ben giderdim. Bana ablası kızına bakıyormuş gibi geldi çünkü ablayı çağırmamış bile. Onun gelmeyeceği belliymiş
Siz kızınız 4 yaşında havuzda düşüp vajinasindan kan geldi diye bekareti bozulmuş mudur diye kafaya takan üyeymişsiniz 😐 şimdi nerde çocuğunuz kim bakıyor siz ameliyattayken? Ablanızda kalıyorsa eğer bir de kızı sizin yaninizdayken işi başından aşkın olabilir.
Bence de ablası kızına bakıyor 🤦🏻‍♀️ ona asla cevap vermiyor.
Yaa burdakilerin cogu issiz evde oturan dedikoducu sokak çingeneleri az önce niye baksın diyen şuan benim ablam olsa dediğimi ikiletmez yazmış çelişki işte dedikoducu issizler
Siz ne işle meşgulsünüz melek hanım?
Kayınvalidem göğüs küçültme ameliyatı oldu. Yanına ben gittim. Ama hastanedeki hemşireler resmen bize hiç bir şey yaptırmadı. Ben hallederim dedim onlar olmaz bizim görevimiz bu dediler ve çok güler yüzlüydüler. Biraz daha araştırsaydınız keşke hastaneyi.
Böyle durumda ablanızdan istemem yerine eşinizle organize olmalıydınız
Ablanız en başından rızası olmadığını belli etmiş zaten huyu da bu diyorsunuz neden ona güvendiniz ki.
Ucuz hastanede bu kadar beybi 😂 doğumunu bile devlet hastanesinde yaptırmış ki azcık parası olan herkes özele gidiyor doğumda benim gözlemlediğim. Kim bilir nereye gitti estetik için.
Kocası yokmuş :)

Ablam niye odo

Ne diyon bacım ömür boyu bekarmi kalicam evlilik dışı ilişkimi yaşıyorsunuz siz ?
Evlilik dışı ilişkiyi siz yaşıyosunuz :) uzun süredir bekarsınız ama bakın daha birkaç ay önceki konunuz:

Adetim bitti son günü diye korunmasiz iliski oldu.. 20 gün oldu dün hafif az bisey kan vardı hamile kalmış olabilirmiyim 20 gün oldu bugün erken gebelik testi yaptım negatif ama o kani görünce korktum hamile kalmış olabilirmiyim

Neden kendi yaptığınız şeyi başkalarına isnad edip bu kadar yadırgadınız? Kimse de sizi yadırgamamıştı halbuki. Hatta evlilik dışı ilişki yaşamayan kadınlar bile size yadırgamadı. Çok ilginç bir kişiliksiniz. Şu mesajıma verecek bir cevabınız olmadığını da biliyorum.

Herkes bu konuda diye buraya yazıyorum. Tüp bebek bölümünde kadının biri iki tane kızı için kıyafet yardımı istiyor çok üzüldüm ama doğru olup olmadığını bilemiyorum kızlar para falan yollamak yasak mı? Korkuyorum da o kadar çok dolandırcı var ama ya değilse
Tüp bebek mi yapıyor? daha kıyafet alamıyor

Siz olsaniz ne yapardinz yıllar önce devlette doğum yaptığım da beni mahvetmislerdi dikişlerm açılmıştı tekrar diktiler ama yine açıldı o sekilde yara kapanıp gitti şimdi özel bi hastanede daraltma yaptırmaya karar verdm ablamın 2 tane büyük kızları var yalnız olsam mahvolucagimi bildiğim için normalde hayata ablamdan bisey istemem ama başka çarem olmadığı için baskasina bahsedicegim bisey olmadigi icin ablama söyledim aynı semtteyiz zaten gideceğimiz hastanede 15 dklik mesafe kizlardan biri benimle gelsin dedim gelemezler diye laf etti ağzını geveledi ertesi sabah tekrar aradım biri gelsin dedim başka çarem yoktu zaten orda refakatcisiz perişan olurdum neyse yine laf etti ama ameliyattan çıktığımda yigenim gelmişti dün gece yanımda kaldı buz felan veriyordu bana bi kaç gün yanımda kalır diye düşündüm bugün taburcu olacağımız zaman beni aradı diğer kizim dışarı çıkmış yanındakide eve gelsin ben evden cikicam dedi abla ben tek nasıl kalirim felan dedim gelsin dedi teli kapattım tekrar aradım iyi değilim yanımda kalsın dedim gelsin aksam olursa yine gelir artık dedi ve sürekli azarlar gibi konuşuyordu zaten tamam kalsın sadece saatte bir buz bırakmam gerekiyor dedim bağırdı buzunu kalk kendin al ne olmuş sanki sana diye bağırmaya başladı teli kapatıp ağladım yigenimide eve gonderdim üzgünüm şuan birdaha asla konuşmayı dusunmuyorum siz olsaniz ne yapardiniz
Yorumlara baktim herkes saclamamis saldirmis kizlari pek uygun olmayabilir ama ablanizin destek olmasi şart bence ayrica sağlık da degilse konu baska birsey de olsa insan destek görmek ister bu konuda haklısınız

Anne olsam kızımı teyzesinin vajinası ile ilgili bir operasyonunda yardımcı olmasını doğru bulmazdım. Yaşı o yaş değil çünkü. Atıyorum çocuğunuz hasta olur ablalarıyka vakit geçirsin kızlar oyun yapsın denir bu başka bir meseledir.

Ablanıza emir vaki yapmışsınız o da sen öyle yaparsan ben de böyle yaparım demiş.

Yorumlara baktim herkes saclamamis saldirmis kizlari pek uygun olmayabilir ama ablanizin destek olmasi şart bence ayrica sağlık da degilse konu baska birsey de olsa insan destek görmek ister bu konuda haklısınız
En ufak bi şeyde siz kendinizi iyi s...t*remediniz herhalde diyen birine kim neden destek olsun peki, sırf kan bağı var diye mi?

Adetim bitti son günü diye korunmasiz iliski oldu.. 20 gün oldu dün hafif az bisey kan vardı hamile kalmış olabilirmiyim 20 gün oldu bugün erken gebelik testi yaptım negatif ama o kani görünce korktum hamile kalmış olabilirmiyim
Hayır kendin zorluyosun insanları, burda o… luk etiketi attın her üyeye, evlenmeden ilişki gördüğünde sananeyse ağza alınmayacak küfürler ediyorsun ama evlilik dışı ilişkiden hamile kalma korkularından da geri kalmıyosun. Sen ya siteyi trollemeye geldin ya da ciddi akli problemlerin var ve tehlikelisin.

tamamen geçirdiğin operasyonla alakalı bi tavır bence bu
insanlar önemsiz görüyorlar aslında bu kadar basit
kalp ameliyatı ile kuku estetiği ameliyatı aynı değildir mesela
insanlar aynı seviyede ciddiye almazlar
benim bi tanıdığım boğaz enfeksiyonu sebebiyle hastanede yattı birkaç gün refakatçi oldum
gayette ayaklanabiliyordu çıkıyordu koridorda 45 dk telefonla konuşabiliyordu, kantine iniyordu, bahçeye iniyordu falan
hatır gönül için evet demiştim kendisine ama gittiğimde hakikaten bana burda ne gerek var diye düşünmüştüm

Hayır kendin zorluyosun insanları, burda o… luk etiketi attın her üyeye, evlenmeden ilişki gördüğünde sananeyse ağza alınmayacak küfürler ediyorsun ama evlilik dışı ilişkiden hamile kalma korkularından da geri kalmıyosun. Sen ya siteyi trollemeye geldin ya da ciddi akli problemlerin var ve tehlikelisin.
Tam diyecektim ki bu kadar celellendiyse evlilik dışı ilişki yaşadığına yemin edebilirim ama ispatlayamam ispatladın bile 😃
Ayrıca ablanızın neden izin vermediğide belli oldu🧿

🙃

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X