Lise Yorum ve Soruları açık meslek lisesi öğrencileri buraya

walla arkadaşlar üniyle hiç bir baglantınız olmaması lazım bildiğim kadarıyla ikinci lise için .

yüz yüze eğitimi başlayan var mı?bize eylülde dediler ama haber yok daha :S bu arada kayıt yenileme ekimde sanırım öyle değil mi açıkta kalmayayım mafoldumben

yüz yüze egtim için 21 eylülde egtim görecegin okula gitceksin evet 12 ekimde baslıor bildigim kadarıyla :)

cevap için sağol ekimde başlıcakmış sevindim valla oruçluyken çekemezdim okulu :))

yine ben :ppp arkadaşlar açık lise sınavlarına 3 kere giricez sanırım takvime 3. sınavıda eklemişler altındada Yapılacak olan III. Dönem sınavına sadece Açık Öğretim Lisesine kayıtlı onyedi yaşını doldurmuş (onsekizden gün almış) donuk ve aktif öğrencilerimiz III. Dönem kayıt yenilemeleri yaptırmaları halinde katılacaktır. valla öyleyse çok sevindim kredilerimi çabucak bitirebilicemm kaydirigubbakcemile2

kızlar başladınızmı okula benim 2 . ci haftam oldu
hatta pazar günü sınavımız bile var

Kızlar ben de başvurdum ben afyondayım ama hala sisteme giriş yaptığımda ön kayıt öğrencisi olarak geçiyorum yüzyüze derslerin verileceği okulu aradım henüz bize bi yazı gelmedi dedi acaba iptal mi oldu?

Bizde bu perşembe başlıyoruz.
Ama lise mezunları için ayrı bir sınıf açamadıklarını söylüyorlar.

mrb kızlar bende grafik ve fotograf alanı okuyorum bu 2. senem bu yıl yüzyüze egitime başlıyorum bu cumartesi başlıcakmış kayıt yarında halk egitime gidip kaydımı yenilicem .. yüz yüze egitimde hangi konular işleniyo acaba aramızda grafik ve fotograf alanından yüzyüze egitim alan oldumu ?

merhaba artist bende grafik ve fotoğraf alanını okuyorum,geçen sene başladık yüzyüze eğitime ilk ders olarak bilgisayar dersini daha sonra mesleki gelişim dersini ve en son yazın başlarında ise grafik dersini görmeye başladık grafik dersi elle çizim görüyoruz uzun bi aradan sonra bizde cumartesi başlıcaz.

merhaba artist bende grafik ve fotoğraf alanını okuyorum,geçen sene başladık yüzyüze eğitime ilk ders olarak bilgisayar dersini daha sonra mesleki gelişim dersini ve en son yazın başlarında ise grafik dersini görmeye başladık grafik dersi elle çizim görüyoruz uzun bi aradan sonra bizde cumartesi başlıcaz.

cnm çok tşk ederim .. merak ediyodum ne dersi görücez diye ..

aa ne güzel son senede photoshop programlarını mı görücez ne görüyorsunuz siz bi de canım staj yapıyor musun merak ediyorumda çokk :))a.s.

ben yeni yazılacağım ama küçük bebeğim var yüzyüze eğitim ne kadar veriliyo gitmek zorunlumu bebeğimi fazla bırakamayacağım yoksa düz liseye yazılıcam cvp yazın lütfen

cnm bildigim kadarıyla devamsızlık yaparsan sınıfta kalıyormuşsun bende kursa gidiyordum ctesileri ama hoca bırakmalısın yoksa bu okul bitmez dedi :KK43:

kızlar bende gidiyorum finansmandayım muhasebe ama hiç memnun değilim geçiş yaprsamda olmuyo of ya

merhaba kızlar bende açık liseye bu sene yeni başladım bende muhasebe alanından devam edıorum..
benm bi kaç sorum olacak bu dönem muhasabeyle ilgili hiç ders yok bidahaki dönem olcakmış ve yuz yuze eğitimde bidahaki dönem başlıycakmış benm şimdimi gidip kaydolmam gerkeıo okula..

X