Acil kilo vermem lazım... Lütfen yardım

• Konu Sahibi reddevil3422
  • Başlangıç Tarihi
ayy böyle bir film vardı.kadının birine tv yarışmasından teklif geliyor. o da gençliğinden kalan bir elbiseyi giymeye heves ediyor ve bir diyetisyene gidiyor.o da buna güya bitkisel ilaçlar veriyor ve kadın bir süre sonra kafayı yemeye başlıyor,evin içindeki buzdolabının üstüne yürüdüğünü zannediyor,koltuklarla konuşuyor falan.en sonunda tımarhaneye düşüyor,elektroşok falan derken ölüp gidiyor.eyvahedigeldismile
üstelik bu film gerçek hayattan alıntı.
aman deyim öyle her doktorum,diyetisyenim diyene de güvenmeyin,bitkisel ilaçları da masum sanmayın.:1no2:

Sen Requiem for a Dream'i diyorsun canım.
Hayatımın filmidir.
Uyuşturucunun da diyet haplarının da verdiği zararları anlatır ve şaheserdir tek kelimeyle.
O filmden sonra aspirin bile içerken 2 defa düşünür oldum, bu haplar gerçekten zararlı.
Kimse kullanmamalı, sağlığınız elden gider Allah korusun.

Sen Requiem for a Dream'i diyorsun canım.
Hayatımın filmidir.
Uyuşturucunun da diyet haplarının da verdiği zararları anlatır ve şaheserdir tek kelimeyle.
O filmden sonra aspirin bile içerken 2 defa düşünür oldum, bu haplar gerçekten zararlı.
Kimse kullanmamalı, sağlığınız elden gider Allah korusun.

evet canım o filmi herkese izlettirmek lazım.

ya arkadaşlar beş yıllık evliyim ve yirmi kilo aldım . acil vermem lazım .

4 ayda 20 kilo verilmez cok fazla yani cook asiri kiloluysan sarsmaz ama zaten balik etli gibiysen birden cok sarsarsin bunyeni...
Bana sorarsan bir diyetisyene git evde uyguladigin diyetlerden verim alip alamayacagin belli olmaz herkesin bunyesi farkli ama profesyonel bi kisiden yardim alirsan en azinda 20 olmasa bile 10 kilo rahat verirsin diye dusunuyorum ben 1 ayda 4 kilo verdim ama yasam tarzi degisikliginden olmustu biraz da.

ben 4 kilo verdigim zaman bedenim hala 38 di sonra diyeti biraktim ama yine de sekeri tuzu yagi olabildigince az tukettim ama spora tam gaz devam ettim spor salonunda her hafta en az 4 kez gidiyorum 2 haftadir kilom ayni ama bedenim 36 ya dustu. onemli olan sikilasmak bence.

sen bi baslarsin diyetisyenin verdigi diyete o sana spor haftaligi gibi biseyde ayarlar sevgilin gelene kadar 10 kilo versen o geldikten sonra bi 10 daha verirsin. zaten 10 kilo verdiginde cok zayiflamis gozukursun ona merak etme:KK34:

israrla diyetisyen dememin sebebi ben sacma sapan nerden ne duysam yaparim ama bi turlu kilo veremem profesyonel birinin takibi onemli vucudunun ihtiyaci olan besinleri de alabilmen acisindan sart bence. cok kolay gelsin caniiim:KK16:

X