ACİLL! 11haftalik gebeyim idrar yolu enfeksiyonum var

archgzd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2023
23
3
27
11haftalik hamileyim. İdrar yolu enfeksiyonum varmış. Sık sık tuvalete çıkmak dışında bir sorunum yoktu. Doktor tek kullanımlık MONUROL ŞASE verdi. İçtim ama inanılmaz yanmam var şuan. Bu ilacı kullanıp sonrasinda hangi etkileri gördünüz acil yazar mısınız??? İlaçtan dolayı mı yanmam var yoksa ilerleme mi oldu anlamadım.

Ben 18 haftalık hamileyim ve hamile kaldıgımdan beri 2 kere idrar yolu enf geçirdim.Özellikle 2.sinde kan damlıyordu artık cok canım yanıyordu.Benim doktorum bana antibiyotik verdi gebellikte kullanılan.O şekil içtim ve geçti şikayertlerim.Eğer idrar yolunuz ilerlemişse monurol fayda etmeyebilir.

Ben 18 haftalık hamileyim ve hamile kaldıgımdan beri 2 kere idrar yolu enf geçirdim.Özellikle 2.sinde kan damlıyordu artık cok canım yanıyordu.Benim doktorum bana antibiyotik verdi gebellikte kullanılan.O şekil içtim ve geçti şikayertlerim.Eğer idrar yolunuz ilerlemişse monurol fayda etmeyebilir.
Çok geçmiş olsun canım. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşaallah. Benimde enfeksiyon var ama ne derece ilerledi bilmiyorum kültür testi verdim detaylar orda çıkacak. Kazasiz belasiz bitsin gitsin ya

vallaha ben hamile kaldıgımdan beri hep sorun yaşadım,önce dizim şişti yürüyemedim agrım oldu sonra idrar yolu sonra defalarca vajinal enfeksiyon,grip bunların yanında mide bulantıları vs vs.Çok keyifli geçmiyor açıkcası ama kızıma kavuşmayı bekliyorum bir an önce sağlıkla gelir inşallah

vallaha ben hamile kaldıgımdan beri hep sorun yaşadım,önce dizim şişti yürüyemedim agrım oldu sonra idrar yolu sonra defalarca vajinal enfeksiyon,grip bunların yanında mide bulantıları vs vs.Çok keyifli geçmiyor açıkcası ama kızıma kavuşmayı bekliyorum bir an önce sağlıkla gelir inşallah
merhaba diziniz ne zaman şişmişti? kaçıncı haftada

ilk 1.5 ay icindeydi şiştiğinde.Şimdi tekrar ağrı ve şişme var maalesef,ama benim dizlerimde normaldede agrı olurdu da ilk defa şişti

X