Acilll bakar mısınız

1nehir

Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2023
205
25
26
Ben öncelikle gebelik istemiyorum bunu soyleyeyim.Supheli günden sonra 10 haftalik olmasi gerekirken doktor gittim gebelik yok denildi 14 haftalık olmasi gerekirken içim rahatlasın diye tekrar gittim gebelik yok denildi benim içim rahatlamisti ancak internette falan gördüklerimden dolayi kafam karıştı plasentanjn bebegin ve kesenin önünde durup bebegi gizlediğim bebegin gozukmediginji söyleyenler var böyle bir şey mümkün mü ultrasonda bebegin gözükmeyen gibi bir durumu olur mu ? Kan testini gebelik olsaydi 7 haftalik olmasi gereken hafta yaptırdım bir daha yaptırmadim

Ben öncelikle gebelik istemiyorum bunu soyleyeyim.Supheli günden sonra 10 haftalik olmasi gerekirken doktor gittim gebelik yok denildi 14 haftalık olmasi gerekirken içim rahatlasın diye tekrar gittim gebelik yok denildi benim içim rahatlamisti ancak internette falan gördüklerimden dolayi kafam karıştı plasentanjn bebegin ve kesenin önünde durup bebegi gizlediğim bebegin gozukmediginji söyleyenler var böyle bir şey mümkün mü ultrasonda bebegin gözükmeyen gibi bir durumu olur mu ? Kan testini gebelik olsaydi 7 haftalik olmasi gereken hafta yaptırdım bir daha yaptırmadim
Bu dediğin 5. Veya 6. Hafta falan olsa yani gebeligin başında desen anlarım ama 10 haftalık 14 haftadan bahsediyorsun. Yoksa yoktur. Tekrar tekrar baktirmissin yokmuş. Olmadığına ikna olmalısınız. Sanırım regl olmadınız bu yüzden ikna olmuyorsunuz?

Bu dediğin 5. Veya 6. Hafta falan olsa yani gebeligin başında desen anlarım ama 10 haftalık 14 haftadan bahsediyorsun. Yoksa yoktur. Tekrar tekrar baktirmissin yokmuş. Olmadığına ikna olmalısınız.
Olmadığını biliyorum zaten ama plasentanin keseyi göstermediğini söyleyenler var böyle bir şey olabilir mi plasenta bebekle oluşan bir sey doktor bunu bilirdi dimi

Olmadığını biliyorum zaten ama plasentanin keseyi göstermediğini söyleyenler var böyle bir şey olabilir mi plasenta bebekle oluşan bir sey doktor bunu bilirdi dimi
Tabiki bilirdi. Sonuçta işinde uzman insanlar. Hemde iki kere baktirmissiniz. Kanda da negatif görmüşsün zaten.

Evet çok doğru. Bebek saklanmıştır. Her hafta düzenli ultrason isteyin doktorunuzdan. Elbet saklandığı yerden çıkar bir gün.

Evet çok doğru. Bebek saklanmıştır. Her hafta düzenli ultrason isteyin doktorunuzdan. Elbet saklandığı yerden çıkar bir gün.
Niye dalga geçiyorsunuz TLC kanalında "hamile olduğumu bilmiyordum"diye bir program var oradaki doktor plasentadan dolayı bebegin olduğunu hamile olduğunu bilememiş birisi soyledi bunu da bende korktum oyle bisey mümkün mü diye

Niye dalga geçiyorsunuz TLC kanalında "hamile olduğumu bilmiyordum"diye bir program var oradaki doktor plasentadan dolayı bebegin olduğunu hamile olduğunu bilememiş birisi soyledi bunu da bende korktum oyle bisey mümkün mü diye
Yoo dalga geçmiyorum. Sizin bebek saklanıyor organların arkasına.

Acillll psikiyatriye git

Kafanızı bu kadar takiyorsaniz baştan bu işleri yaparken korunmaniz lazım yoksa kendinizi harap edersiniz. O TV programlarini izledikten sonra doktoktolarimizin da videolarını izleyin daha ikna olursunuz

Yok değilsin nasıl ikna edelim bir seçenek sunman lazım , seçeneksiz bırakıyorsun :) ütopik nadir yaşanan olaylar genel geçeri etkilemez

Saklanan bebekleri ortaya çıkarma ritüeli var. Ultrasondan hemen önce çikolata yiyorsunuz ve ultrason esnasında çikolatanın paketini göbeğinize yaklaştırıp uzaklaştırıyorsunuz. Birkaç denemeden sonra bebek çıkıyor ortaya.

X