Acısız Epilasyon & Emla Krem

canım yaa sera dedıgın ne oluyoo bıde ben denım bakım nasıl olucak:bbo:

ser: yemeklerin üzerini sardığımız şeffaf naylon bişey var ya o
kendini onunla iyice paketle hatta üzerin peçete koyu sonra tekrar paketle ve bi kaç çamaşır üst üste giy ben robokop gibi olmuştum laelaelaelaelae

Arkadaslar Ben Bu Emla Kremini Sizden Duydum Ve Kullanamadim Cünkü Burda Tam 30 Euro Fiyati Cok Pahali Geldi Bana!ezcaneci Baska Bisey Verdi Ama Onda Sadece 10% Anestazi Var Cok Az Etkili Emlada 25% Anestazi Var Daha Iyi Uyusturuyor,ama Ben Sözlüme Siparis Ettim Türkiyeden Yollacak Bana Hemde Sigortada ödüyormus Yaa Süper Bisey Yaa:cok Sevindim!insallah Yararini Görürüm Yaa!ile Heralde Temiz Ve Kuru Cilde Uygulumak En önemlisi Burda Arkadaslar Buna Dikkat Edin!

fisfisfisya kızlar bana yardım edin ben bugün denedim bir tüpü yedirmeden sürdüm sera ile kapattım 1.5 saat bekledim uyuşma olmadı cnm yandı. kılların çok uzun olmamasımı lazım acaba deriye tam işlemedimi of kafam karışık yardım edin 2 ay sonra düğünüm varrrr

yaa evet bende onu merake diyorum kılların çok uzun olmamasımı gerekiyo acaba bilgisi olan arkadaşlar lütfen bilgilendirirmisiniz benimde geçen sefer üstlerin az uyuşma nedeni bu olabilirmi?

canim onu pek bilmiyorum bende ama heralde öledir cünkü killardan kremin bütün yere ulasmasi biraz zor gibi geliyor bana ya.ama önemli olan kuru ve temiz cildede uygulamak sonucta krem yoksa etkisini vermez.offf burda cok pahali yaa.gercekten kesin uyucagida belli degil yaa.:KK43:

yok artık yaa inanmayın arkadaşlar biz 3-4 arkadaş denedik olmuyorr hiçbir uyuşma falan yok en ufak bir kıpırtı bile yok paranıza yazık vallaa geriye düşünmemiz gereken birşey kalıyor bu sitede kremi öven arkadaşların bu kremi övmek için ne kadar ücret aldığı :KK70::KK70:kafamçokkarıştı

bu krem olmasa lazer epilasyonun acısına kesinlikle dayanamazdım
bir dahaki sefere daha çok sürüp öyle gideceğim
neden reklam yapalım ki? siz becerememiş veya bünyenize uymamışsa başkalarına hakaret etmeniz gerekmez

kızlar benmi yapamadım yoksa vücudummu uyuşmaya karşı problemli yokyaaaa 1 saat oldu yok uyuşmadıı

ilk denemelerimde mükemmele yakın uyuşturdu ama sonralarda daha az uyuşturdu.
kızlar kesinlikle acıyı azaltıyor,nerdeyse hissetmedim hiç.

Ben Neden Bekleyemiyorum :sm_confused: çok sabırsızım beklemekden nefret ediyorum..:1no2: en fazla 15 dk beklettim tabi etkisi olmadı. sir ağdayla aldım bacaklarımı bikini bölgemi ama öldüm acıdan kafamçokkarıştı her tarafım morardı 4 gün oldu hala acısı geçmedi inşallah biraz olsun azaltır üstüne karınca yağı sürmk istiyorum ama etkili olur mu bilmiyorum :çok üzgünüm:

yaa bua rada neden bekletmiyosun ki sar kendini başka bi işini yap ilgilenme onunla 1-1,5 saat sonrada ağda malzemelerini hazırlamaya başla işte boşu boşuna canını yakmışsın :KK43:

çok yakın zamanda emla kremi kullandım ama hiç bir etkisini göremedim,söylenildiği kadar etkili değil bence
ve sağlık ocağında pratisyen hekim reçetesinde de verdim..

geri dönüşümü yine aynı şekilde oldu..

çok yakın zamanda emla kremi kullandım ama hiç bir etkisini göremedim,söylenildiği kadar etkili değil bence
ve sağlık ocağında pratisyen hekim reçetesinde de verdim..

geri dönüşümü yine aynı şekilde oldu..

canım herkeste aynı sonuç elde edilemeyebiliyo ama çoğunluğun kararı işe yaradığı yönünde. acaba yeteri akdar bekletmedinmi??

birde geri dönüşümü aynı şekilde oldu derken neyden bahsettiğini pek anlayamadım ben :sm_confused:

kullanan çok arkadaşım oldu.çok faydsı olduüğunu söylüyorlar.
bu konun baş tarafında nasıl kullanıcağı anlatılıyor.
umarım sizede faydası olur

ben 1 kere kullandım yan etkisini görmedim henüz :)
ama genital bölgede iç kısımlara sürmemek gerekiyo.
ay ben öğleden sonra gidip tekrar yazdıram :)

slm
emla kremini kullanan KULLANICILARRRRRRRRRRRR kremmi etkili yoksa sizdemi bişi var:p bende hiçbir etki yaratmadı, dalgamı geçiyorsunuz yoksa adammı seçiyorsunuz. ARTIK ETKİLİ OLDU DİYENLER İÇİN ŞUNU DÜŞÜNMEYE BAŞLICAM, PARDON SİZ EMLA KREM SATICISIMISINIZ. LÜTFEN BİRİ YADA BİRİLERİ BENİ VE BENİM GİBİ EMLAzadeleri aydınlatsınnnnnnnnnnnnn

mrb siteyı uzun zamandır takip ediyorum ama emlayı henuz yeni denedim ve tek kelimeyle mükemmel bir buluş.daha önce jilet kullanıyordum ama emla ile ne acı kaldı nede başka birşey.cok tşk ederim bu paylaşıma

X