Acısız Epilasyon & Emla Krem

slm
emla kremini kullanan KULLANICILARRRRRRRRRRRR kremmi etkili yoksa sizdemi bişi var:p bende hiçbir etki yaratmadı, dalgamı geçiyorsunuz yoksa adammı seçiyorsunuz. ARTIK ETKİLİ OLDU DİYENLER İÇİN ŞUNU DÜŞÜNMEYE BAŞLICAM, PARDON SİZ EMLA KREM SATICISIMISINIZ. LÜTFEN BİRİ YADA BİRİLERİ BENİ VE BENİM GİBİ EMLAzadeleri aydınlatsınnnnnnnnnnnnn

yaa güzelim ne dalga geçiyorum nede adam seçiyorum
ama emla adam seçiyo olabilir sırnaşık şey

yeteri akdar beklettiysen etki ederdi heralde acaba uygulamadamı bir yanlışlık yapıyosun:uhm:

valla uyuşukluk geçince agrılar olur diye düşünmüştüm ama hiç agrı olmadı....bu daha da süper :)

sllllmmmmm pufff ben yeni üye oldu ben..nasılsın..ben emla kremi aldım ama yalnış kullanıyorum herhalde..hiçbi etkisini göremedim.kremi sürdüm ve 1 saat bekledim ama inan hiçbi etkisini göeremedim..halbuki ne hevesle almıştım..anlatırmısın kremin kullanısını kaç tüp sıkılıyo nasıl yaww ben nie yapamadım..senağlamasenağlama

1 saatte uyuşma olmayabilir ben 2 saat bekletmiştim ve hava almaması lazım sarıp bekleteceksin
bide tabaka halinde sürmek gerekiyo

ya arkadaslar ben 1 saat beklettim ama hiç bi etkisini göremedim..kremi sürdüm bıraktım.üzerine bandımı koycaz...ii de o kayar gider..yaww nasıl olacak biri anlatsın lütfenn

pufidik seni yakalarsam var yaa:)) kıl oldum heee :p

ya güselim deniom deniom tık yok:KK43:

gözünün yağını yiyim (ıyyyyyyyy) nasıl yapıonus ya, zate bir tüp içinde bit kadar krem var,o da banamısın demio. AMA NEDENNN

denedim yalan yok az bişi uyuştu en az 2 yada 3 saat kadar beklettim,tam işleme başlarken uyuşmamı geçti ne acı hissettim ya, çok şeymi istiyorum altı üstü mucize istiyorum :/

canım yaa ben 2 tüp sürdüm birini yedirdim zaten emdi hemencik diğerinide üzerine tabaka gibi yani benim altlar iyi uyuştuda üstlerde hisettim bende biraz a.s.

3 tüpcüğüm kaldı, yane bidahamı dene dion::::KK43:((

ya ben yeni serzeryanlı doğum yaptım,bugün kırkım çıkıcak, gebeliğin sonlarında insan istediği gibi hareket edemiyor,bende çareyi tüy dökücü kremlerde aradım,çok pişmanımmm çoookkkk:KK43:
sanırım onunda etkisi var. yane kıl yapısını sertleştirdi.birde regl günlerinden ya 3 gün önce yada 3gün sonra temizlenmek daha etkili derler,çünkü o günlerde kadınlarda hormanlar aktif halde olduğundan hem acı çok oluyor hemde kıl köklerinde iltihap söz konusu,,,,üfffff anlıycağınız işimiz çok zorrr çokkkkk

ama bu işe bir çözüm gerekkk olmuo böle, zate kızımda bir durmuyo ŞAŞIRDIM KALDIM YA

ağda için mi emla kullanıyorsunuz? ya küçük küçük alanlar şeklinde ve hızlı hızlı alın uyuşur zaten tamamını da yapıştırmayın yapışıp kalır ucundan tuttuğunuz kısmı yapıştırmadan hemen çekiverin
alışırsınız zamanla:)

selam..
bende bursalıyım bu kremi yazdırmak istiyorum fakat olumsuz cevap almaktan çekiniyorum açıkçası ne diye söylesek yazarlar acaba? yani epilasyon için istiyorum diyebileceğimi sanmıyorum :1no2: fiyatıda baya uçukmuş ilk seferde yazdırıp faydasını görürsem devamını paralı alırım ama bi işe yaramazsa da yazık o paraya
çok yakın zamanda emla kremi kullandım ama hiç bir etkisini göremedim,söylenildiği kadar etkili değil bence
ve sağlık ocağında pratisyen hekim reçetesinde de verdim..

geri dönüşümü yine aynı şekilde oldu..

sağlık ocağına yazdırmayı dene ben hemoroide dedim
gerçi bunu demekte zor ama en azından detayına inmedi.

ilk seferde red cevabı alırsan başka bi sağlık ocağında dene şansını :KK66:

ya arkadasim ben bu emlayı denedimde olmadı ben de ya hic uyusmadi ben normalde jiletle alan bırıym ve bende duymustum bu emla yı o yuzden aldım ama acaba aynımı turkıyeyle onuda dusundum simdi ben fransadanım uyussaydı cok super olurdu ya jılet cok berbat arkadaslar

Arkadaşlar ben aldım ama daha kullanmak nasip olmadı bu ay sonuna doğru kullanmayı düşünüyorum tatile gidicem umarım bi faydasını görüyorum ama bazı yazıları okudukca acaba benimde mi acıyı kaybetmiyecek mi diye düşünüyorum.....anestol da aldım kullanan var mı aranızda.???

kızlar- annemı yolaldım saglık ocagına ılacı yazıdrsın dıye. anneme bu urun kozmetıge gırıyor. yazamayız demısler. boyle bır cevapla karsılasan oldumu. ılacın bedelı ıcınde 73 mılyon demısler. ben forumda 27 dıye okudum. acaba ıstanbulda arıyer cıvarında bu ılacı yazan bır saglık ocagı varmı?

kadınlarda kıl olmasa ne güzel olurdu alıyosun 30 gün sonra geri çıkıyo işkençe vala

Arkadaşlar ben aldım ama daha kullanmak nasip olmadı bu ay sonuna doğru kullanmayı düşünüyorum tatile gidicem umarım bi faydasını görüyorum ama bazı yazıları okudukca acaba benimde mi acıyı kaybetmiyecek mi diye düşünüyorum.....anestol da aldım kullanan var mı aranızda.???

arkadaşım anestol hiç işe yaramadı bende sanırım o çok etkili değil yani en azından bende bide anestolü hemen sürüp işleme geçmek gerekiyor demişti eczacı emla gibi beklemek gerekmiyomuş o zaman etkisi azalıyomuş ben dediği gibi kullandım ne öncesinde nede sonrasında bi işe yaramadı

selam kızlaaaaaaaaar ben bugun emlayı denıcem hassas bölgede:eek:

şimdik 1 tüpü yedırmeden tabaka halındemı suruyum yoksa yedırıyımmı bolgeye????
1 saat 2 saat bekledıkten sonra sılcekmıyım kremı??? almak ıcın eldıvenle alcam ben.. bıde hıc hava almaması gerekıyo oylemı? etkısı gıtmemesı ıcın.??

ayyy cok heycanlıyım ınsallah etkılı olur yaaa benım heryerım cok acır cok hassassenağlama

surdum o bolgeye ama 1 tup cok az oldu 3 tup surdum benkafamçokkarıştı

etkılı olcagınıda pek sanmıyorum su anda yaaaa:çok üzgünüm:

beklıyorum su andadasırnaşık şey

bıraz ıc kısma kacırdım acı hıssettım ya yanma olur gıbı oldu..

bekledım 1 saat hıc uyuşma falan olmadı. sinir oldum ya 3 tup surdum hemde. ayrıca kremı cıkarmak ıcın bolgeyı yıkarkende acıdı sankı.. aman yaaaaa moralım bozuldu otur acı cek sımdı pöfbenneyaptımki

X