Acısız Epilasyon & Emla Krem

Valla bende bir etkisini görmedim saatlerce bekledim tıkkk demedi.bizim bir arkadaş var o bitkisel bişey kullanıyor çok memnun kendisi bacaklarını bile jiletle alırdı canı okadar tazeydi şimdi o bitkisel kremi kullandığını ve heryerini rahatça aldığını söylüyor onu denicem bakalım sonuç ne olur

Valla bende bir etkisini görmedim saatlerce bekledim tıkkk demedi.bizim bir arkadaş var o bitkisel bişey kullanıyor çok memnun kendisi bacaklarını bile jiletle alırdı canı okadar tazeydi şimdi o bitkisel kremi kullandığını ve heryerini rahatça aldığını söylüyor onu denicem bakalım sonuç ne olur

canım ya kremin adını bizede söylermisin merakla bekliyoruzzzzz

evet arkadaşlar emlayı ben daha önce bi arkadaşımdan duyup denemiştim, fakat 20 dakka tutmuş ve üstünü örtmemiştim. burda okudum ve 2 ay önce ilk defa denedim. sonuç cidden acısız. hatta ağdayı annem yaptığı için annem bile inanamadı ee şimdi acımıyo mu diye. dedim acımıyo anne:) genelde ikinci deneyişlerde pek etki göstermemiş fakat ben ikinci deneyişimde de mutlu sona ulaştım. cidden hiç acı çekmiyorum mükemmel bişi. ama şimdi yeni bir sorunum var. tüyler çıkarken deli gibi batık oluyo:KK70: artık onuda halledicez bi şekilde.

sonunda aldım emlayı,denedim ve hayatımın en acısız epilasyonunu yaptım tek kelimeyle acı yok.burda anlatıldığı gibi sürdüm 2 tüpü jelatinle kapladım dogru düzgün kaplaymadım bile hiç umudum yoktu.2 saat beklerdim sonra taktım eldiveni allahım takır takır alıorum hiç bişi hisetmeden sadece kılların cıtırtısını duydum baska hiç bişey duymadım.öneren arkadasa binlerce kez tesekkürler::::::::)))

slm arkidişler,

mucize ilaç dediğiniz emlayı, denedim onayladım::) gerçi öle aman aman birebir uyuşturmuyor ama yinede hiç yoktan bir işe yarıyor,jilet yada tüy tökücü krem kullananlar için acı daha fazla oluyor,bizzat yaşadım, birde acı hissetme ve dayanıklılık derecesi önemli. eldivenle almanızı ve başladığınızda ara vermeden devam etmenizi öneririm.

gerçi ben alana kadar anam ağladı:::::::KK43: 1,5 aylık bir kızım var,o yüzden relax olamadım :) ara vermem gerekti.
darısı bir dahaki ay'a artık :)

Kızlar okulda hocamız bize anestezikleri anlatırken bahsetmişti emla'dan,hatta yanına bi de çam sakızı isterler demişti :) Ben de hep deneyeyim diyordum ama jiletle almak da kolayıma geldiğinden uğraşmak istemiyordum.Geçen gün forumunuzu dolaştım,nasıl olsa krem de elimin altında, bi deneyeyim diye cesarete geldim :) bendeki kökler asırlık olduğundan,alanın da maaşallahı var tabi;dağıldı gitti sağa sola,2 tüp kullandım.Kalın bi tabaka halinde sürmeniz lazım kremi,sonra da üzeri iyice kapanacak.Arkadaşlar altlar uyuşmadı dediği için altlardan başladım kremi sürmeye,üstlere biraz az oldu gibi oldu krem.Evde buzdolabı poşeti varmış,keserek açtım poşeti,kremin üzerine kapattım,3 kat da iç çamaşırı giydim.beklemeye başladım sonra,1.5 saat falan bekledim.Sizin daha önce de uyuşabilir,daha sonra da,aralarda kontrol edin cımbızla. Bir buçuk saat sonra cımbızla bi baktım ,sonuç sıfır acı :1shok: Altlar hiç acımadı ama kremi az sürdüğüm yerlerde biraz acıyı hissettim.Kızlar çok güzel bi duyguymuş,hem insan pırıl pırıl olunca daha da bi beğeniyo kendini :) Uyuşmadı bende diyen arkadaşlar için şunu söyleyebilirim,çoğunuz dişçiye gitmişsinizdir dişçide bi problem olmuyorsa bu kremde de %90 olmaz.Zamanlama hatanız olabilir,daha dikkatli ve sabırlı olun derim ben.Hepinize kolay gelsin kızlar,temizlik gibisi yok :dance::dance:

3.denememden sonra başardım:))))))

hemde makinayla aldım:)

sürekli jilet kullandığım içindir olsa gerek acıdı biraz.

makine kullanan arkadaşlar için ufacık öneri:)tüyleri alırken arada cımbızsız tarafını biraz durdurun çalışırken masaj gibi oluyor ve uyuşukluğu arttırıyor.

mrb bnde kullandm emla kremi şu yöntemle:Kremi sürdüm ve 15dk masaj yaparak yedirdim tümüyle yüzüeyinde hiç bişe bırakmadm.snra bosbol bişe giyindim başka hiç bişe giyinmedm snra 1,5 saat snra aldm etkili oldu acımadı fakat kökleri çk güçlü oldukları için çekmesi onu hissetm acı değldi yani bi de ben ağdayı sürüp birden almadm alamazdım öyle.öyle yapınca hem acıyo biraz hemde kanıyo.hadi kolay gelsn.

ben yüzüme lazer yaptırıyorum emlayı kullanıyorum ama ben okadar menlun kalmadım belki lazer die bilmiyorum ama acıdı yani:KK43:

ben de bu kremi hastahanede çalışan bir akrabamızdan duymuştum.neyse aldık kremi geldik eve.paketten kağıtlar çıkıyor "dedik bunlar neyin nesi?"hiç kullanmadık o kağıtları.aldım sürdüm öyle krem gibi tabii ki sonuç sıfır.
şimdi ise burada yazılanları okuyunca yeniden denemeye karar verdim.Ben kalın tabaka halinde sürmedim bir tüp yetti iyice yedirdim on dakika.sonra sera bile değil o kağıtlardan koydum 45 dakika bekledim sadece ve sonuç inanılmazdı.Ben özellikle alt taraflara sürdüm ve en korktuğum yerleri rahatça aldım.Lakin ağda acemisi olduğum içün,carrtt diye bir hamlede çekemedim.O da ayrı mesele.
Ama güzel kremmiş değdi yani.

Yaa Arkadaşlar Bendeki kökler asırlık olduğu için yinede emlayı sürüp ağda yapmaya korkuyorum :KK43: asırlık tüyü olupta bunu yapan kac kişi var Acıdı mı ben bunu öğrenmek istiyorum??? :KK70:sırnaşık şey

Acımadımı yani ben bugün kremi aldım bı kutuda kucuk 4 tane tüp krem var bunların birinimi genital bölgeye yaydırıp sürüyoruz??

6 tane tüp çıkması lazım
1 tanesi yetmez ben 1ini yedirerek 1ini üzerine tabaka halinde sürmüştüm

Acımadımı yani ben bugün kremi aldım bı kutuda kucuk 4 tane tüp krem var bunların birinimi genital bölgeye yaydırıp sürüyoruz??

cık.acımadı genital bölgeler için 1-2 tüp...5-10 dk .sürülüp yedirilmesi gerekiyor artık ne kadar süreceğin sana kalmış çünkü bu kişinin acı eşiğine göre değişir...

cık.acımadı genital bölgeler için 1-2 tüp...5-10 dk .sürülüp yedirilmesi gerekiyor artık ne kadar süreceğin sana kalmış çünkü bu kişinin acı eşiğine göre değişir...

5-10 dk da uyuştumu gerçekten :1shok:
ben 1,5-2 saat bekletmiştim tatlicadiarzu

arkadaslar peki bu kremi bikini bolgesine uygulayinca cidden hic acisi olmuyor mu.birde ben jilet kullandim simdiye kadar.agda yapsam cok kotu acir diye korkumdan yapamiyorum.acaba emla kremini surup sonra alsam gercekten faydasini gorurmuyum.lutfen bilen varsa yazsin.

X