Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

Bende Kullaniyorum Bakalim Ayni Zamanda K.ü.ç Ve Ada çayida Kullaniyorum K.ü.ç Ten Memnunum Adaçyindanda Kremin Etkileri Için Daha Erken

arkadaşlar kremi bende kullanmaya başladım şimdilik bişey söylemek için erken tabiki gelişmelerden sizleri haberdar edicem inşallah bu kremle yüzümüz güller hepimize faydalı olur hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum .

arkadaşlar ben bu kremi kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu şu anda gayet güzel devam ediyo yalnız 2 hafta öncesinde başka bir krem kullanıyordum şimdi de arasıra ondanda kullanıyorum gelişmeler güzel tabi benim birde regl sorunum var normalde olmam gerekirdi ama gecikti onu bekliyorum ozaman daha net anlarım gelişmeyi sizede daha net cevap verebilirim

gayet iyi derken bi gelişme mi gördün acaba arkadaşım?

normal bi durum olabilir, zaten çok erken etki etmesi için ama benim göğüslerim ağrıyo, göğüs uçlarım daha çok. umarım işe yaradığındandır. hastalanmama da daha çok var.

canim gogus ucuna surmuyorsun dimi kremi? sakin suruyorum deme canim. gogus ucuna asla buyutucel surulmez

zırrrrrr'cım evet gelişme gördüm ama söylediğim gibi adetimi bekliyorum dahada emin olmak için oda bugün yarın olur

Bi süredir forumdaki göğüs büyütme çabalarını takip ediyorum nasiplenirim diye:)ama denenen hiçbir şeyde hıh büyüdü tamam bu kadar diyeni görmedim.umarım bu krem bi işe yarar.Yalnız göğüsleri kalıcı olarak mı büyütüyo?Bu konuda bişeye rastlamadım.Bir de yağ hücrelerinin kontrolsüz artmasına neden olup kanser yapmasın bu?:uhm:?

Bi süredir forumdaki göğüs büyütme çabalarını takip ediyorum nasiplenirim diye:)ama denenen hiçbir şeyde hıh büyüdü tamam bu kadar diyeni görmedim.umarım bu krem bi işe yarar.Yalnız göğüsleri kalıcı olarak mı büyütüyo?Bu konuda bişeye rastlamadım.Bir de yağ hücrelerinin kontrolsüz artmasına neden olup kanser yapmasın bu?:uhm:?

canim urunun hic bir yan etkisi yokmus. saglik bakanligindan onaylanmis tek gogus buyutucu urun bu. kalici buyumeyle ilgili ben de sordum soruma iki ayda alinan kilolari 2 ayda hemen veremiyoruz tabiki, bundan da 2 ayda elde ettigimiz buyumegi tabi ki iki ayda kaybetmicez yanitini aldim

arkadaşlaaaaaar reglim bugün bitti ve göğüslerimde bir değişiklik yok büyüklük aynı yani krem işe yaradı (bence) 70 bedeni dolduruyorum destekli de olsa artık doluyo ve arasında da dolgu oluyo çok mutluyum valla umarım böyle devam eder de hayaller suya düşmez

tuanacım senden ne haber nasıl gidiyo gelişme varmı diğer arkadaşlar nerede bilgin varmı onları göremiyorum epeydir

arkadaşlaaaaaar reglim bugün bitti ve göğüslerimde bir değişiklik yok büyüklük aynı yani krem işe yaradı (bence) 70 bedeni dolduruyorum destekli de olsa artık doluyo ve arasında da dolgu oluyo çok mutluyum valla umarım böyle devam eder de hayaller suya düşmez
ebrucum ürünü kullanalı kaç gün oldu ve göğüslernde ağrın sızın var mı?

10 gündür falan kullanıyorum öyle çok belirgin rahatsız edici bir ağrı sızı yok bazen sanki sızlıyo gibi oluyo ama sürekli değil özellikle evde sütyenimi çıkarıyorum çoğunlukla da o sıralarda oluyo

tuanacım senden ne haber nasıl gidiyo gelişme varmı diğer arkadaşlar nerede bilgin varmı onları göremiyorum epeydir

canim senin adina cok sevindim. isallah daha da buyurler saglikli sekilde. benim biraz rahatsizligim vardi bayadir kuc felan da kullanmiyordum. kreme isallah yarin basliycam, umarin duzenli kullanirim, duzenli kullanmayinca etkisi iyi olmuyor, sonra da urum kotu diyoruz. onun icin yarindan itibaren baslamayi dusunuyorum. yaza kadar buyuturuz isallah sunlari. diger arkadaslardan hic haberim yok, her kes cok yogun sanirim canim

geçmiş olsun canım umarım ciddi bişey değildir bu arada evet kremi düzenli kullanmak lazım ben düzenli şekilde kullanıyorum evde de mümkün olduğunca sütyen takmamaya çalışıyorum umarım sende güzel sonuçlar alırsın tekrar geçmiş olsun canım

geçmiş olsun canım umarım ciddi bişey değildir bu arada evet kremi düzenli kullanmak lazım ben düzenli şekilde kullanıyorum evde de mümkün olduğunca sütyen takmamaya çalışıyorum umarım sende güzel sonuçlar alırsın tekrar geçmiş olsun canım

ebrucum sütyen takmamak mı gerekiyo ya bunu bilmiyordum fisfisfis

sagol bitanem. ben de bu aksam basliycam isallah. 56 gun nasil gececek ki bilemiyorum. cok sabirsizlaniyorum

ebrucum sütyen takmamak mı gerekiyo ya bunu bilmiyordum fisfisfis

valla açık konuşmak gerekirse onu bende bilmiyorum ama ben akşamları takmıyorum sonuçta sütyen göğüsü sıkıyo o nedenle takmıyorum belki serbest olutsa daha etkili olur diye düşünüyorum ama bu konuda bilgisi olan varsa ve aydınlatırsa sevinirim

a.s.bende sütyen takmadan yatıyorum hemde yıllardan beri sanki biraz sızlama var ellediğim zaman ama büyüme yok sanırım

evet kızlar bende araştırdım bu bi ilk sağlık bakanlığı onaylı hemde :)
neler denedik neler hep hüsran belki bu buluş bizim yüzümüzü güldürür :)
bende takipçinizim:)
bu arada para biriktirmeye başladım:)
inşallah bende katılırım aranıza:)
hadi bakalım hayırlısı...

yaa bende alsammı acaba... ne kadar süre beklicez sonuçlar için 56 gün falan demişsiniz....yani ortalama 2 ayda sonuç alınıyo değil mi?

X