Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

kızlar ben kullanalı 2 haftayı geçti ve çok memnunum şuan yaklaşık 3 cm lik bir gelişme var umarım böyle devam eder bu arada zırrcım sen ne durumdasın hiç ölçtünmü diğer kızlardan ne haber

kafamçokkarıştıkızlar merhaba bende o kremden almak istiyorum ama sizden haber bekliyorum. ne gibi gelişmeler oldu.daha kimse yazmamış yarıda bırakmış neden???yada ben yazdıklarınızı göremiyorum.nerdesiniz ya............arkadaşlar:enbuyukkk::nazar:

Aradaşlar ben kremi kullananlara özellikle de ebru19 a bişey sormak istiyorum.Çünkü en açık şekilde gördüğü etkiyi o belirtmiş:)büyüme de bir anormallik olup olmadığını kontrol etmek için mamografi çektirmeyi düşünüyor musunuz?Ben iletişimden bişeyler yazdım bu krem için cevap gelmedi.Ciddiye almıyolar gibi geldi.Biraz laçka mı ne??

Aradaşlar ben kremi kullananlara özellikle de ebru19 a bişey sormak istiyorum.Çünkü en açık şekilde gördüğü etkiyi o belirtmiş:)büyüme de bir anormallik olup olmadığını kontrol etmek için mamografi çektirmeyi düşünüyor musunuz?Ben iletişimden bişeyler yazdım bu krem için cevap gelmedi.Ciddiye almıyolar gibi geldi.Biraz laçka mı ne??

canım mamografi çektirmek benimde aklıma geldi hatta bir ara fırsat bulup çektirmek istiyorum ama işlerim çok yoğun ve istediğim zaman izin alıp dr gitme şansım pek yok şimdiye kadar 1 kere izin aldım oda burnumdan geldi güya ben izinliydim dr'a gidecektim ama yinede iş yerindeydim yani dr için aldığım izin işyerinde geçti ama mümkün olduğu anda hemen gideceğim gelişmeyi de size bildiririm

sabırsızlıkla sizden gelecek olan güzel haberleri bekliyorum.şu an kremden almamak için kendimi zor tutuyorum gerçekten:)her gn burdayım bayanlar her gelişmeleri yazın lütfen takipçinizim:)

anlıyorumki kimsede bir gelişme yokolsaydı nasıl yazarlardıı budamı fos çıktı dersiniz

canım dikkatli okursan eğer gelişme gözlemlediğimizi görürdün bence her saniye gelişme var diye yazmanın bir anlamı yok örneğin ben bu ürüne başladığımda göğsüm 78 di bu sabah ölçtüğümde ise 82 olduğunu gördüm sence gelişme varmı yokmu ? hım birde niye şimdiye kadar yazmadın dersen işlerden fırsat bulamadım bu aralar yoğun çalışıyorum sevgiler

merhaba arkadaşlar ne güzel büyümeler olmuş.takip ediyorum gerçekten işe yararsa almak isterim..

canım dikkatli okursan eğer gelişme gözlemlediğimizi görürdün bence her saniye gelişme var diye yazmanın bir anlamı yok örneğin ben bu ürüne başladığımda göğsüm 78 di bu sabah ölçtüğümde ise 82 olduğunu gördüm sence gelişme varmı yokmu ? hım birde niye şimdiye kadar yazmadın dersen işlerden fırsat bulamadım bu aralar yoğun çalışıyorum sevgiler

ebrucum sen femagis kullanmıomuydun:uhm:

CANIM BENİM BENDE KULLANIYORUM AZ BİR UÇLARINDA ACI HİSSETTİM AMA ŞİMDİ NORMAL VEYA BEN SÜREKLİ KONTROL ETTİĞİM İÇİNMİ ANLAMIYORUM VALLA ÇOK ÖPÜCÜKLER

ebrucum sen femagis kullanmıomuydun:uhm:

evet canım bu kremden önce femagis almıştım yaklaşık 10 gün kadar kullandım ama şimdi duruyo şuan bu kremi kullanıyorum onu beklemeye aldım olurda maddiyattan actibreast'i alamazsam onunla devam ederim ama böyle giderse biraz maddiyatı zorlayıp en azından 1 tane daha alırım sanırım sonrada femagisle sabitlemeye çalışacam çünkü actibreast çok pahalı ve benim şuan borçlarım var yada 1 kutu daha alıncaya kadar femagisi kullanıcam o bitince alıcam valla ne yalan söyleyim bende bu konuda muallaktayım

CANIM BENİM BENDE KULLANIYORUM AZ BİR UÇLARINDA ACI HİSSETTİM AMA ŞİMDİ NORMAL VEYA BEN SÜREKLİ KONTROL ETTİĞİM İÇİNMİ ANLAMIYORUM VALLA ÇOK ÖPÜCÜKLER

benimde ilk zamanlar uçlarında acı olmuştu şimdi geçti bence sık sık kontrol etme en azından 2-3 günde bir kontrol et birde hiç öçltünmü cm olarak daha kolay takip edersin:1hug:

ben ilk bir haftada etkiyi gördüm ama ben öncesinde başka bir krem kullandığım için mutlaka onunda biraz etkisi olmuştur diye düşünüyorum çok uzun süre kullanmadım ama mutlaka etkilemiştir

arkadaşlar ben kullanan herkesin, ne zmn kullanmaya başladığını ve ne kadar fark yaşadıklarını öğrenmek isterim. kullananlar bu durumu belirtebilirsr çok sevinirim. en azından kullanmayanların kafasında bi üşünce oluşmasına yardımmcı olabilir. bide ebru arkadaşım farklı kremleer kullanma bence zararı olab,ilir. sonuçta bunlar kimyasal aynı anda kullanınca birbirine karışıp zarar verme olasıkları oluşabilir.dikkat et derim çok yüklenme bence. evet yanıtlarınızı bekliyorum sevgiler...

arkadaşlar ben kullanan herkesin, ne zmn kullanmaya başladığını ve ne kadar fark yaşadıklarını öğrenmek isterim. kullananlar bu durumu belirtebilirsr çok sevinirim. en azından kullanmayanların kafasında bi üşünce oluşmasına yardımmcı olabilir. bide ebru arkadaşım farklı kremleer kullanma bence zararı olab,ilir. sonuçta bunlar kimyasal aynı anda kullanınca birbirine karışıp zarar verme olasıkları oluşabilir.dikkat et derim çok yüklenme bence. evet yanıtlarınızı bekliyorum sevgiler...

arkadaşım iki kremi bir arada kullanmıyorum zaten bunu daha öncede yazdım o krem duruyo eğerki 2. kutuyu alamazsam o zaman kullanırım en azından sabitlemek için 2-3 günde bir sürerim nezaman kullanmaya başladığıma gelince diğer arkadaşları bilmiyorum ama ben 22 şubatta başladım normalde krem 20-30 günlük deniliyor (sitesinde) ama bende hala var sanırım bir 15-20 gün daha gider elimdeki miktar ve şu ana kadar 4 cm lik bir gelişme oldu (18 şubatta 78di 13 martta 82 olduğunu gördüm) umarım seni ve kullanmak isteyen arkadaşları biraz daha aydınlatmışımdır sevgiler

Merhaba arkadaşlar, benim göğüslerimde çok küçük, 75 beden sütyen bile dolmuyor, hep süngerli destekli sütyen takıyorum :KK43: silikon takırmayı düşündüm ama bi arkadaşım taktırdı, onda gördüm, görüntüsü güzel olmuş ama dokununca çok yapay, çok sert duruyor, bide üşüttüğü zamanlar falan ağrılar oluyormuş, ameliyattan sonrada 3 hafta falan pek bi hareketler yapamıyormuşsun, çok zor...böyle bi kremle büyüyebiliyorsa doğal yönden o zaman süper olur ama böyle bişeyin de ilerde göğüs kanseri yapmasından korkuyorum, öyle bi yazılar okudum çünkü netten. Bide bu büyüklüğünü koruması için sürekli bu kremden alıp kullanmak da çok iyi bişey değil, kanser olmayı kolaylaştırır mı acaba? bilgisi olanlar var mı? bide bu ürün nerden gelmiş? amerikan malı mı?

X