Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

kizlar ben de dun aksam basladim kreme. isallah ise yarar. gelismeleri yazicam

canım umarım iyi sonuç alırsın göğüs ölçünü yazdınmı biyere valla ben tarihiyle not aldım örneğin 2 şubatta 78 di şuan 81 geliyo fakat görünümde öyle değil görünüş olarak büyüdüğü fark ediliyor ama sanırım benim sırt kısmım biraz geniş o nedenle hala küçük yani birazdaha büyümesi gerekiyor ayrıca atrık kremi sürerken acıda hissediyorum gelişmeleri mutlaka yaz ok kib

bu arada ben hergün mutlaka 1 yada 2 fincan adaçayı da içiyorum duyduğuma göre oda etkiliymiş özelliklede bu tip şeyler kullanırken sanada tavsiye ederim ben poşet çay kullanıyordum ama şimdi hakikisini alıp demleyeceğim

canım umarım iyi sonuç alırsın göğüs ölçünü yazdınmı biyere valla ben tarihiyle not aldım örneğin 2 şubatta 78 di şuan 81 geliyo fakat görünümde öyle değil görünüş olarak büyüdüğü fark ediliyor ama sanırım benim sırt kısmım biraz geniş o nedenle hala küçük yani birazdaha büyümesi gerekiyor ayrıca atrık kremi sürerken acıda hissediyorum gelişmeleri mutlaka yaz ok kib

canim benim olcu su an 85.5 sadece yani yanlis olcmuyorum umarim ama olcunce boyle cikiyor. adacayini sevmiyorum ama belki rezene icerim. gelismeler hele bi olsun mutlaka yazarim canikom, hadi hepimize iyi memis buyutmeler :)

Bende Kullaniyorum Bakalim Ayni Zamanda K.ü.ç Ve Ada çayida Kullaniyorum K.ü.ç Ten Memnunum Adaçyindanda Kremin Etkileri Için Daha Erken
öncelikle herkese selam, göğüs büyütücü kremle ilgili yazdıklarınız ilgimi çekti...
sedacım K.ü.ç nin anlamını merak ettiim??? aranızda 1 weya 2 aydır kullanan war mı??? warsa sonuçları nelerdir??? şimdiden teşekkürler:)))

öncelikle herkese selam, göğüs büyütücü kremle ilgili yazdıklarınız ilgimi çekti...
sedacım K.ü.ç nin anlamını merak ettiim??? aranızda 1 weya 2 aydır kullanan war mı??? warsa sonuçları nelerdir??? şimdiden teşekkürler:)))

canim actibeast i hepimiz yeni kullaniyoruz. daha 1 ayi dolduranlar bile olmadi ama hepimiz inaniyoruz olucagina. kuc e gelince. K U C kara uzum cekirdegi. ben agustostan beri kullaniyordum yeni biraktim benim goguslerimde pek ise yaradigini soyleyemem ama sagliga cok faydali oldugu icin yine de ara sira kullaniyorum. KUC sanirim daha cok emzirmeden ve sik kilo alip vermeden sarkan goguslere dolgunluk kazandiriyor. kullanip faydasini gorenler hep boyleleri oldu. ayrica, bu konuyla ilgili yazilanlari http://www.kadinlarkulubu.com/kara-uzum-cekirdegini-kullananlarin-paylasim-alani-t35461/index.html ve http://www.kadinlarkulubu.com/kara-uzum-cekirdegi-ile-gogusleri-buyutmek-t20360/index.html burdan takipedebilirsin canikom.

canim actibeast i hepimiz yeni kullaniyoruz. daha 1 ayi dolduranlar bile olmadi ama hepimiz inaniyoruz olucagina. kuc e gelince. K U C kara uzum cekirdegi. ben agustostan beri kullaniyordum yeni biraktim benim goguslerimde pek ise yaradigini soyleyemem ama sagliga cok faydali oldugu icin yine de ara sira kullaniyorum. KUC sanirim daha cok emzirmeden ve sik kilo alip vermeden sarkan goguslere dolgunluk kazandiriyor. kullanip faydasini gorenler hep boyleleri oldu. ayrica, bu konuyla ilgili yazilanlari http://www.kadinlarkulubu.com/kara-uzum-cekirdegini-kullananlarin-paylasim-alani-t35461/index.html ve http://www.kadinlarkulubu.com/kara-uzum-cekirdegi-ile-gogusleri-buyutmek-t20360/index.html burdan takipedebilirsin canikom.

çok teşekkür ederim:KK66:) umarım faydasını görürsünüz...

kızlar bende de bir dolgunluk var, ara ara sızlamalar devam ediyo. hastalık yaklaşıyo ondan olabilir, hastalıktan sonra sönmezse ebru arkadaşımızınki gibi çok mutlu olurum:)
ben evdeyken zaten hiç sütyen takmıyorum. bence siz de takmayın, benim de sütyeni çıkardıktan sonra sızlamalar daha çok oluyo.

canım senin adına çok sevindim eminimki sendede sönme olmayacak içime öyle doğuyo valla bazen sütyen sıkıyomuş gibi geliyor bana sende de öyle oluyomu valla elimde olsa iş yerinde bile sütyeni açacam bu arada bizim diğer kızlara ne oldu haberiniz varmı kimseden ses çıkmıyo neyse hadi bakalım bizim ufaklıklar büyüyecek inşallah :teytey:

valla bende çok az sürüyorum fıstık büyüklüğünde ancak artık kremi sürerken göüğüslerim acıyo sizdede varmı böyle bi acı bazen korkuyorumda aslında umarım göğüsleri büyütecez diye sağlıktan olmayız kızlar

teşekkür ederim tuana umarım etkisi kalıcıdır.Herkese hayırlı uğurlu olsun.Sağlıkla büyürler umarım.Siz deneyin de etkili oluyosa ben de deneyebilirim henüz kararsızım:KK43:

arkadaşlar bende bu kremi kullanııım dedim we bi araştırdım....
kremden çoğu kişi memnun ama istediğin sonuca ulaştıktan sonra etkisinin dewamlı olabilmesi için 2-3 ayda 1kutu kullanmak gerekiyormuş...
bu konu hakkında bilgisi olan war mı???

merhaba bayanlar. ben taze üyeniz ayşegül. bu actibreast kremini almak istiyorum. ama maddi açıdan rahatladığım an bunu gerçekleştireceğim. fakat bu gerçekten işe yararmı bilmiyorum. göğüslerimin büyümesi için herşeyi yaparım fakat silikon en son çaredir benim için. yıllardır bıktım valla tahta gbi bişey giyersin oturmaz falan. vücudun oranını bozuyo tamamen.bu kremi kullanan varmı? gerçekten işe yarıyormu? lütfen herkes paylaşsın. eğer işe yarayan farklı bir krem varsa onuda yazalım. teşekkürler

evet bende sitesinde inceledim. o konudan o şekilde kısaca bahsedip es geçmişler gibi geldi bana. bende iletişim bölümünden yazdım onlara. ömür boymu kullanıcaz diye. bide eğer etki göremezsek maddi zarar karşılanıyormu dedim ama henüz cevap gelmedi. bir gün göğüslerimin büüyeceği fikri beni inanılmaz heycanlandırıyo. çünkü bnmkiler hakikaten çok küçük. 75 takıyorum ve süngerli olduğu halde dolmuyo:'( inşallah işe yarıyordur. ben henüz kullanmadım ama kafama koydum o yüzden burda kullananların fikirlerini almak istedim.

umudunuzu kırmak ıstemem ama dr. demesıne gore ılac kullanıpta buyuyen gogusten korkun cunku gelışme cagında buyumeyen goğus ılaclarla buyumez ve meme kanserı rıskı cok fazlaymıs.buyrun dr.dan dınleyın bırde...
bende sızdenım ama bu tur seylere para verecek kadar zengın degılım bence sokaga atmaktan baska bısey degıl bu.ben estetık dusunuyorum benı birtek bu paklar :KK70:
http://www.uzmantv.com/gogusleri-buyutmek-icin-ameliyat-disinda-yontemler-var-mi

evet bende sitesinde inceledim. o konudan o şekilde kısaca bahsedip es geçmişler gibi geldi bana. bende iletişim bölümünden yazdım onlara. ömür boymu kullanıcaz diye. bide eğer etki göremezsek maddi zarar karşılanıyormu dedim ama henüz cevap gelmedi. bir gün göğüslerimin büüyeceği fikri beni inanılmaz heycanlandırıyo. çünkü bnmkiler hakikaten çok küçük. 75 takıyorum ve süngerli olduğu halde dolmuyo:'( inşallah işe yarıyordur. ben henüz kullanmadım ama kafama koydum o yüzden burda kullananların fikirlerini almak istedim.

canim sen parani biriktirene kadar burdan yazilari takib et, bizde gelismeler oldukca burda yaziyoruz, eger bizlerde faydali olursa ben resmini cekip iteyene gondericem (onceki ve sonraki resimleri) o zaman sen de alir kullanirsin, evet dogru istedigin buyuklugu elde ettikten sonra haftana 2-3 defa uygulaman gerekiyor ama sanirim buna 1 kutu 3 ay yeter. cunki o zaman sadece buyuklugunu korumak icin kullaniyor ollucaksin

kızlar bende yaklaşık 2 haftadan beri kullanıyorum artı k.ü.ç. kullanıyorum göğüslerim uçlarına dokunduğum zamanda acıyor.bekliyorum bakalım

canim sen parani biriktirene kadar burdan yazilari takib et, bizde gelismeler oldukca burda yaziyoruz, eger bizlerde faydali olursa ben resmini cekip iteyene gondericem (onceki ve sonraki resimleri) o zaman sen de alir kullanirsin, evet dogru istedigin buyuklugu elde ettikten sonra haftana 2-3 defa uygulaman gerekiyor ama sanirim buna 1 kutu 3 ay yeter. cunki o zaman sadece buyuklugunu korumak icin kullaniyor ollucaksin

napalım artık.. el yüz kremi gibi sürekli kullancaz heralde:) istediğimizi elde edelimde heşeye razıyım valla:enbuyukkk:

X