Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

Inşallah. Zaten eşim her tuvalete gittiğimde oşuna beklme gelmeyecek kırmızılar diyor:)
içine doğmuştur inşallah garibimin.:)

çok hızlı yazmaya çalıştığımdan yazım hatalarım olmuş. özür diliyorum.

Kizlar ben cok fenayim bir yandan öksürmekten cigerlerim sökülcek oda yetmiyormus gibide bu sabah bademcikler saolsun sismisler. :2::2::2::2:

ılık suyun içine birkaç damla limon sık. Devamlı iç. Su çok sıcak olmasın. Geçmiş olsun

kizlar merhaba
adetime az kaldi onceki yasadiklarimdan oturu bu ay pek heveslenip umutlanmadim hatta calismalara felanda ozen gostermedim ama yumurtlama doneminden beri acayip acayip seyler yasiyorum tabiki bebis deli giibi istiyorum ama umutlanmicam.. insallah hamileyimdir.:KK49:

kizlar merhaba
adetime az kaldi onceki yasadiklarimdan oturu bu ay pek heveslenip umutlanmadim hatta calismalara felanda ozen gostermedim ama yumurtlama doneminden beri acayip acayip seyler yasiyorum tabiki bebis deli giibi istiyorum ama umutlanmicam.. insallah hamileyimdir.:KK49:

inşallah hamileyizdir :KK49::KK49::KK49:

kızlar konuya yazdığım mesajı nasıl silebilirm...:KK53:

Kızlar biraz önce söz etmiştim. Adet günüm ayın 21iydi. Içbir adet belirtisi de yoktu. Bugün akıntım artmaya başladı. Yani renkte bir koyulaşma yok. Ama akıntı da yoktu. Adet mi olacağım acaba yaaa:KK43:(((((

kizlar merhaba

canım ne yaşıyorsunki öyle acayip acayip inşallah gebeliktendir

X