Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

Önemli Açıklama !

Facebook üzerinde yeni açılan gruplar önce burada iyi niyetle güveninizi kazanıp sonrasında facebook tarafına sizlere çağrı yapmaktadırlar. Profillerine bakarsanız 3-5 mesajı var bu üyelerin ! MSN adresilerinizi veya facebook profillerinizi burada paylaşıp sonra bize silin bu mesajımı diyorsunuz mesaj silmek 20 günlük bir cezaya karsılık geliyor ne bizi ne kendinizi zorda bırakmayın açıktan hiçbir kişisel bilgilerinizi vermeyin asla sorumluluk kabul etmiyoruz !

Facebooktan bu kadar özelinizi kullanıcı adı kullanmadan yazabilecekmisiniz ? Gelmeyin bu tuzaklara !

Kadınlar Kulübü'nün özlelliği kullanıcı isileri ile özelinizi paylaşmanızdır facebookta abinizin eşinizin arkadaşlarınızın ne zaman hamile kalacağınızı okuması, bu süreçte yaşadıkllarınızı bilmesi ne kadar etik yapmayın Allah aşkına.....

Tarih kac
benimde 29 aralikta gelmesi lazim hadi bakalim
cok belirtim var psikolojik oldugunu dusunmuorum cunku bu ay umutlanmadim bakalim

30 aralık benimde.. belirtilerim var ama umutlanmak istemiyorum bende.. bizim daha 2ay oldu çalışmalara başlayalı daha çok yeni olduğu içinde umutlanmak istemiyorum hayırlısı olsun..

30 aralık benimde.. belirtilerim var ama umutlanmak istemiyorum bende.. bizim daha 2ay oldu çalışmalara başlayalı daha çok yeni olduğu içinde umutlanmak istemiyorum hayırlısı olsun..

Ooo desene yolun basindayim insallah yolun basinda hamilesindir
benim daha bide dusugum oldu 11 aylik evliiz 10 aydir deniyorduk
allah bizede nasip eder insallah

Ooo desene yolun basindayim insallah yolun basinda hamilesindir
benim daha bide dusugum oldu 11 aylik evliiz 10 aydir deniyorduk
allah bizede nasip eder insallah

evet canım yolun başındayız daha.. bende 10 aylık evliyim geçen aya kadar düşünmüyoduk.. inşallah nasip eder canım isteyen herkese beklemek çok zormuş günler geçmiyo sanki..

selamlar hayırlı cumalar kızlar... ya akşam kasıklarıma bir ağrı girdi çıktı 3 defa eşimde çok korktu hatta o da sanırım hamilesin dedi inandım şimdi dedi :) çünkü 1.5 yıldır korunuodum ya ilacı bırakalı daha 4 ay falan oldu ihtimal vermioduk hemen hamile kalacağıma ama sanırım :) :) :) bilmiorum ya 1 ocakta hasta olmam lazım o da en geç normal sat 26 aralık benim ama geçen ay geç hasta oldum ve kısa sürdü garipti kızıma hamileyken de üstüne gördüm ben... offffff günlerde geçmek bilmio...

ayrıcaaaaaaaaaaaaaaaa.............
hamişş arkadaşlarım allahım rahat bir 9 ay geçirmenizi bebeğinizden bol bol tekmeler yemeyi veeeeeeeeeeeeeeee çok rahatttttttttttt bir doğum geçirmenizi nasip etsin işlh............... veeeeeeeeeeee diğer tüm arkadaşlara nasip olsun diyorummmmmmmmmmmmmm

amin inşallah cnm Rabbim isteyen herkese ve bizlerede hayırlı eli ayağı düzgün aklı dengesi yerinde evlatlar nasip eylesin AMİN.....

oleyyyyyyyyyyyy :) tebrik ediorum tatlım :) hadi hadi seni küçük anne tadını çıkar artık :) :)

X