Adet günü yaklaşanlar acaba hamile miyim diyenler burayaa...

kizlar merhaba
adetime az kaldi onceki yasadiklarimdan oturu bu ay pek heveslenip umutlanmadim hatta calismalara felanda ozen gostermedim ama yumurtlama doneminden beri acayip acayip seyler yasiyorum tabiki bebis deli giibi istiyorum ama umutlanmicam.. insallah hamileyimdir.:KK49:

inşallah:KK16::KK16:

kizlar merhaba
adetime az kaldi onceki yasadiklarimdan oturu bu ay pek heveslenip umutlanmadim hatta calismalara felanda ozen gostermedim ama yumurtlama doneminden beri acayip acayip seyler yasiyorum tabiki bebis deli giibi istiyorum ama umutlanmicam.. insallah hamileyimdir.:KK49:

Insallahhhhhh.....:KK49::KK49::KK76::KK76::KK76:

kızlar hepimiz için dua ettim şu mübarek günde Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah aminn..

kızlar hepimiz için dua ettim şu mübarek günde allahım dualarımızı kabul etsin inşallah aminn..

aminnnnn....canım benim. Kızlar arada kasıklarım patlayacakmış gibi ağrıyooo sanırım adet olcam,sanırım diiilll olcam olcam kesin adet olcammm...:44::44::44::44::44::44:

insallaaaahh ikimizde hayirli haberler aliriz canim
hamileligin dusuklemi sonlandi canim ? benimde haziranda bir dusugum oldu :KK50:

kese küçüktü zaten kalbi atmadan da kanamam başladı ve gitti bebeğim kısmet değilmiş..öle yaratmış ki bizi Yaradan vicut en mükemmeli seçermiş o yüzden de hayırlısı böyleymiş
ama 10 gün önce kasıklarımda hissettiğim şeyden sonra hamile olduğum hissine kapıldım inşallah yanılmıyorumdur...

Benim adet günüm geçti ama bugün akıntı başladı adet mi olcam acaba. Akıntıda renk değişikliği yok.

yenileri ekliyorum

kayraysmn...................Eki Görüntüle 312521
pearl..........................Eki Görüntüle 312521
sweetwitchhh..............Eki Görüntüle 312521

merhametli..................14 aralık (bir dahaki sefere inşallah üzülme)
berkerim.....................18 aralık?
ilksen.........................18 aralık ?
zmg...........................20 aralık?
pijema2......................21 aralık(birdahaki aya inşallah canım)
filozofcan....................22 aralık
esmerm.......................22 aralık
sedosumm...................23 aralık
AlxFa..........................23 aralık (birdahaki aya inşallah canım)
medne........................24 aralık
cicekdemeti.................24 aralık
dilekce61....................24 aralık
krdy..........................24 aralık
ahminelask..................25 aralık
eymen_berat...............25 aralık
gizemsami...................26 aralık
esraefe80...................26 aralık
denisss_86..................27 aralık
Tkale.........................29 aralık
tuuba_87....................30 aralık
dils3...........................01 ocak
Stggg5.......................01 ocak

aminnnnn....canım benim. Kızlar arada kasıklarım patlayacakmış gibi ağrıyooo sanırım adet olcam,sanırım diiilll olcam olcam kesin adet olcammm...:44::44::44::44::44::44:

tut onu tut gelmesin :)
bende kendimi kasıyorum gelmesin geri gitsin diye bakalım:)

yenileri ekliyorum

kayraysmn...................Eki Görüntüle 312521
pearl..........................Eki Görüntüle 312521
sweetwitchhh..............Eki Görüntüle 312521

merhametli..................14 aralık (bir dahaki sefere inşallah üzülme)
berkerim.....................18 aralık?
ilksen.........................18 aralık ?
zmg...........................20 aralık?
pijema2......................21 aralık(birdahaki aya inşallah canım)
filozofcan....................22 aralık
esmerm.......................22 aralık
sedosumm...................23 aralık
AlxFa..........................23 aralık (birdahaki aya inşallah canım)
medne........................24 aralık
cicekdemeti.................24 aralık
dilekce61....................24 aralık
krdy..........................24 aralık
ahminelask..................25 aralık
eymen_berat...............25 aralık
gizemsami...................26 aralık
esraefe80...................26 aralık
denisss_86..................27 aralık
Tkale.........................29 aralık
tuuba_87....................30 aralık
dils3...........................01 ocak
Stggg5.......................01 ocak

maşallah bu mübarek günde bize bu müjdeli haberleri yaşatan Yüce Rabbim e şükürler olsun bizlerede nasip etsin inş. çok mutlu oldum ve umudum daha da arttı içimde bu listeden çok hamiş çıkacak gibi bir his var birde şunu sormak istiyorum ya bugün biraz kendimi inceledim ve kasıklarımdan karnıma doğru mavi damarlar gördüm sarmaşık gibi uzayıp gidiyorlar çok belli masmavi hiç farketmemiştim belirtilerde yazıyor ama belki kırmızılarında habercisi olabilir mi yeni hamişlerde var mı böyle bi durum acaba ?????

24 e bir kala. akıntıya karışık nokta kırmızı gelmiş bulunmakta. akşama sabaha gelir gerisi :KK43:((( zaten dün yapmıştım test negtfdi. çiçekdemeti beni de şu listeden ekarte ediver canım :KK43:((

tut onu tut gelmesin :)
bende kendimi kasıyorum gelmesin geri gitsin diye bakalım:)

:))) TUTA TUTA NEREYE KADAR CANİKOM HER AY TUTMAKTAN GINA GELDİİ YAWWWW....
NE KADAR TUTSAMDA SONUNDA YİYORUM KIRMIZI KARTI:KK43:( O YÜZDEN HİÇ BEKLEMİYORUM BU AYDA:KK14::KK14::KK14:
SEN TUT BAKALIM BELKİ SENİN TUTMALARIN İŞE YARAR İNŞ.:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Bİ BAKMIŞIN HHOOOOOPPPPPP 49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: GELMİŞ BEBİŞ....

24 e bir kala. Akıntıya karışık nokta kırmızı gelmiş bulunmakta. Akşama sabaha gelir gerisi :KK43:((( zaten dün yapmıştım test negtfdi. çiçekdemeti beni de şu listeden ekarte ediver canım :KK43:((

üzülme canımm yaaaa:KK15::KK15::KK15: Burda hep beraberiz ne yapalım bizde başka aya tuttururuz.biliyorum elde diil üzülmemek ama sabır canm sabır bizde anne olcaz inş. Günün birinde ve bütün üzüntülerimiz dinecek allahın izniylee (ammmmmmiiiiinnnn)

X