Adet söktürücü-Farlutal Kullananlar?

farlutal evet getirticidir.benimde adet düzenzizliğim vardı ilk doktor bu hapı önerdi bittikten 2 yada 3 gün sonra geldi sonra adet düzenleyici hap kullandım yasmin adında.onu da 6 ay kullandım. allaha şükür artık düzenli.

peki canımcım mıde agrırısı yaptımı sende? bende accayıp mıde agrısı yapmıstı o yuzde ıkı ay zor kullandım daha sonra bıraktım.ondan sonra adetım yıne eskıye döndu.. peki bır sorum daha olcak cnm sana sen ılk adet oldugun dan berı mı duzensızdın?

bende herangi bir kilo alımı olmadı.ama ben yemeyede dikkat eden biriyim aslında.belkide ondan.mide ağrımda olmadı.pardon farlutal.benim hemen hemn düzensizdi adetim .fakat şimdi stresten galiba bu ay gelmedi ve şubatta düğünüm var.bekliyorum öyleeeeeeeeeekafamçokkarıştı

merhaba bende bugun bır damla kanadı ama malesef adet olmadım hormonlarımda sorun yok gecen ayda az olmustum ne yapacagımı sasırdım

S.a arkadaşım ben farlutuali yılda bir sefer içiyorum ve her ay düzenli adet görüyorum tavsiye ederim.....

Ve farlutual hamıle burakıyor tavsıye derım arkadaŞlr benden sÖlemesı sevaba gıreyım barı

arkadaşlar ya adetimin erken olmasını istiyorum bu ay normalde 3 ünde olarak ama 4 gün filan önce olması için ne yapabilirim varmı tavsiye edeceğiniz birşey

ben doktorumun isteği üzerine iki kutu kullandım bırakalı bir hafta oldu ama hala regl olmadım.en uzun bekleme süresi nedir bilen varmı?

bende 62 gündür adet olamıyorum vücudumda çok ödem oluştu bgn doktorumu aradım farlutal kullanmamı söyledi geçen senede kullanmıştım çok iştah açıyo yaaaa 10gün içinde adet olmalıyım ya tatile gitcem

arkadaşlar ben ilk adet olduğum günden beri hep şiddetli ağrılarım olurdu ama doğru dürüst kanamam olmaz 2 gün sürerdi evlendim bikaçkez düşük yaptım doktorlar bilemedi neden düşük yaptığımı sora doktorum laproskopi ile bi bakalım dedi ve endometriozis die bişey çıktı meğer adet kanım içime akıyomuş ve rahim duvarım çok kalınmış 6 ay oldu ameliyat olalı hamile kalırsın dedi ama hala kalamadım bide bu ay adetim gecikti dr farlutal kullan dedi zaten hamile olsan bile hiçbi zararı olmaz dedi bilginize arkadaşlar allh hepimizin yardımcısı olsun

bende bu sorun yeni başladı sadece leke gibi göründü dünden beri sancısı var kendi yok ne oldu bana ya CADIARZU

bende de aynı sorun var.be düzenleyici kullandım ama olmadı düzelmedi.farlutual dediğiniz ilacı doktor muayene ettikten sonra mı veriyo.yani doktor verio demi

slm bende kllanma ile ilgili tedavi gördüm bide kist vardı onun için..önceden adetim düzliydi kistim gitti ama adet düzenim bozuldu.şimdi 2 ay adet olmadım doktor farlutal verdi..ama bunu içicem ama hep bu ilaçı kullanıncamı adet olcam sonra düzene girmezmiki???

eğer,sürekli adet düzensizliği varsa bu ilaç ancak kullandığın ay için faydasını gösteriyor.

arkadaşlar merhaba.bende adet düzensizliği yaşayan biriyim. dr um farlutal vermişti bir hafta içinde de adet oldum ve o ay da hamile kaldım.çok şaşırmıştım. beklemiyodum ama sonra malesef düşük yaptımsenağlama bir buçuk ay geçti ve hala adet olamadım. sizce bu normalmi tekrar farlutal kullansammı

ben pazartesi biraktim 4 gun oldu hala olmadim onceden agrim sizim yoktu ama simdi hem sislik hemde agri var kac gun daha beklemem lazim sizce

bende arada düzensizlesiyor mesela senede bir iki defa adet kaymalari oluyo.. ama son bikac aydir ada cayi iciyorum cörek otunuda suyla iciyorum ve günü gününe geliyor normalde 4-5 gün gec oluyordu ama bunlari ictigimden beri masallah,daha öncede sogan suyu icmistim o zamanda iyidi ama adacayi kesinlikle mükemmel.ayrica adet miktarimda artti tavsiye ederim

X