Adet söktürücü

Sellm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
30
1
28
Arkadaşlar iki aydır adet olamıyorum adetlerim hep düzensiz soğan kürünü deniyorum bugün 6 günüm hala olmadım sizin bildiğiniz gerçekten işe yarayan doğal ve hızlı bir adet söktürücü varsa allah rızası için yardımcı olun

limon kan sulandırıyor. ben adet ağrısı çektiğim zamanlarda bi limonu ılık suya sıkıp içiyordum.

Bir dönem 6 ay adet olamamıştım. Doktor hap bir işe yaramayınca iğne vermişti. Oda işle yaramayınca yapacak bir şey yok kendi kendine olmasını bekleyeceksin demişti. Sonra civan perçemini denedim. Tam hatırlayamıyorum ama bir tutam civan perçemini 1 bardak suda 5 dak kadar demlenmeye bırakıp sonrasında aç karna içiyordum. Kısa sürede adet oldum. Bir deneyim umarım sizde de işe yarar.

Kesinlikle çivan perçemi yaklasık bir yıldır düzenim bozulmadan önceki zamana göre 10 gün önceden başlayarak ictim ve tam zamanında oldum ama ne yazıkki bırakınca adet döngüm 10 gün ileri atıyor. Çivanperçemini tavsiye ederim. Bir bardak suyu kaynat bardağa bir tutam çivanperçemini koy üstüne kaynamış suyu dök ağzını kapat 5 dk kadar bekle . Sabah aksam iç göreceksin sökülecek :)

Kesinlikle çivan perçemi yaklasık bir yıldır düzenim bozulmadan önceki zamana göre 10 gün önceden başlayarak ictim ve tam zamanında oldum ama ne yazıkki bırakınca adet döngüm 10 gün ileri atıyor. Çivanperçemini tavsiye ederim. Bir bardak suyu kaynat bardağa bir tutam çivanperçemini koy üstüne kaynamış suyu dök ağzını kapat 5 dk kadar bekle . Sabah aksam iç göreceksin sökülecek
sizinki ne kadar süredir düzensizdi

Arkadaşlar iki aydır adet olamıyorum adetlerim hep düzensiz soğan kürünü deniyorum bugün 6 günüm hala olmadım sizin bildiğiniz gerçekten işe yarayan doğal ve hızlı bir adet söktürücü varsa allah rızası için yardımcı olun
Bence en etkili yöntem; doktor. Bu isler sakaya gelmez, mutlaka doktora gidin ve doktor tavsiyesi ile ilerleyin.

en güzel adet sokturucu doktor... kist olusmus olabilir bunun icin doktora gidin kist buyurse basiniza sıkıntı olur

Burda yazan otlar püsürlerin size faydası olacağı ve geçici olmayacağı ne malum.
Tıbba güvenmeli ve beklemelisiniz. Şıp diye olmuyor herşey bir süreci var.

en güzel adet sokturucu doktor... kist olusmus olabilir bunun icin doktora gidin kist buyurse basiniza sıkıntı olur
Biliyorum doktora gidince adet söktürücü verecek bende kullanmak istemiyorum onun yerine doğal yolla olsun istiyorum cevabın için çok tşk ederim

Biliyorum doktora gidince adet söktürücü verecek bende kullanmak istemiyorum onun yerine doğal yolla olsun istiyorum cevabın için çok tşk ederim
arkadasim doktor git kist vs yoksa sen yine adet sokturucu kullanma dogal yollari dene ama en azindan tedbirini almis olursun :KK66: yine de sen bilirsin tabi.

Maydanoz suyu güzel söktürücüdür ama bundan önce bir doktora gidin derim..

sizinki ne kadar süredir düzensizdi
2016 nisandan beri halada düzensizim. Pcos var değerlerim gayet normal ama neye göre pcos diyorlar anlamış değilim. İlac kullanmak yerine bende böyle bir yöntem seçtim. Bazen ara veriyorum geç oluyorum ama oluyorum miktarıda epeyi azaldı :110:

yillardir duphaston la adet oluyorum hatta onunla hamile bile kalmistim simdi yine gelmiyor malesef yine baslicam icmeye

Ben kimseye bu tarz seyleri önermeye cesaret edemem ne malum belki hamilesin belki benim söylediğim otu içip düşük yapacaksın?

Gitmeden bilemezsiniz ki kist olabilir pko baslangici olabilir farkinda olmadiginiz endokrin sistemde sikinti olabilir otla kokle cozumden once tani koysunlar ona gore alternatif tibba yonelirsiniz

ama benim problemim cok dusuk olan progesteronum o yuzden hep duphaston iciyorum progedteronu destekleyen en iyi ilaclardan birisi doktora gitmeden anlamamistim testler falan yapilinca hic sorunum yok sukur sadece progesteronum dusuk oysa hamileligi destekleyen horrmonlardan birisi oyuzden cabuk hamile kalamiyorum :KK42:

X