Adet söktürücü

bir ağrı kesici var söktürücü özelliği var onun. gerçekten içip olmayanı görmedim

Sogan suyu kuru adeti geciktiriyor.Bana hic iyi gelmedi.
Dogal sokturucu ise maydanozu kaynatip icebilirsiniz.
Abartmamak sartiyla gunde 2 defa adacayi icebilirsiniz.

Adacayi adet sokturur.
Ama onun yerine doktora gitseniz daha iyi olur.
Adet olmanizi engelleyen bir sey var belli ki.

Burda yazan otlar püsürlerin size faydası olacağı ve geçici olmayacağı ne malum.
Tıbba güvenmeli ve beklemelisiniz. Şıp diye olmuyor herşey bir süreci var.

Bir milyon defa doktora gidip tarlusal (adet sokturucu ve ardindan dogum kontrol hapi) verip gecti tum doktorlar.Bazen cok ezbere olabiliyorlar.Vucuda direkt hormonu vermektense denenmis,bilinmis yontemleri "kararinda" kendinde uygulamak ve denemek en iyisi.Herkese iyi gelen sogan suyu,civanpercemi bana iyi gelmedi misal ve bir daha icmedim.Ama adacayi,maydanoz ise yaradi.Dozu aşmadan bence dogal yontemler denenebilir ama doz onemli tabi.

Bir milyon defa doktora gidip tarlusal (adet sokturucu ve ardindan dogum kontrol hapi) verip gecti tum doktorlar.Bazen cok ezbere olabiliyorlar.Vucuda direkt hormonu vermektense denenmis,bilinmis yontemleri "kararinda" kendinde uygulamak ve denemek en iyisi.Herkese iyi gelen sogan suyu,civanpercemi bana iyi gelmedi misal ve bir daha icmedim.Ama adacayi,maydanoz ise yaradi.Dozu aşmadan bence dogal yontemler denenebilir ama doz onemli tabi.
Sende pco kist felan varmı peki bide ne kadar ne zamandan beri düzensiz

Maydonoz cauini masil demliyorsunuz

Sende pco kist felan varmı peki bide ne kadar ne zamandan beri düzensiz

Aynen pcos var.Baya uzun zamandir hem de.Lise doneminde basladi duzensizlik bi 15 yildir devam ediyor.Donem donem dogum kontrol hapi kullaniyorum.Birakinca bir 2 3ay geciyor tekrardan basliyor.Oyle 5 -6 gunluk gecikme de degil 2 aylik belki 75 gune cikan.

Aynen pcos var.Baya uzun zamandir hem de.Lise doneminde basladi duzensizlik bi 15 yildir devam ediyor.Donem donem dogum kontrol hapi kullaniyorum.Birakinca bir 2 3ay geciyor tekrardan basliyor.Oyle 5 -6 gunluk gecikme de degil 2 aylik belki 75 gune cikan.
Peki bahsettiğin çayı nasıl yapıyosun bide ne kadar sürede işe yarıyor

X